Hepsiburada Entegrasyon

Yazar: | Aralık 20, 2017 | Gelişmeler, Genel | Yorum Yok

Entegrasyon kelimesi bu günlerde e-ticaret alanında iş yapan mağazalar için büyük önem arz etmektedir. Hepsiburada Entegrasyon sistemimiz e-ticaret pazaryerlerinde satış yapan mağazalar için aktif hale gelmiştir. Birbirinden bağımsız sistem veya sistemlerin özel altyapılar sayesinde birlikte bir bütün olarak hareket etmelerini sağlayan entegrasyon sistemleri özellikle e-ticaret alanında büyük kolaylıkları da beraberinde getirmektedir.

Hepsiburada Fiyat Analizi Nedir?

Geliştirmiş olduğumuz fiyat analiz sistemimiz sayesinde mağazanızda bulunan ürünleri otomatik olarak tarayarak sizin belirlediğiniz kriterler doğrultusunda fiyatlarınızı otomatik günceller. Alt limit ve üst limit belirtmeniz halinde, mıknatıs entegrasyon sistemimiz ürünlerinizi otomatik tarayarak gerekli güncellemeleri yapabilir. Fiyat analizinin önemine değinecek olursak, hepsiburada.com’da katelog bazlı ürün satışı gerçekleştirilmektedir. bu sebepten ötürü, hepsiburada’da aynı üründen tek bir tane listelenir. Ürün detayına girdiğiniz zaman ise o ürünü satan birden çok mağaza görüntülenmektedir. Hepsiburada müşterilerini düşündüğü için otomatik olarak bu ürünü en ucuz satan mağazadan alışveriş yapmaya olanak tanır.

Hepsiburada Ürün Arama

Hepsiburada Ürün Arama

 

Peki ne Yapmalıyız?

Eğer hepsiburada.com’da satıcı iseniz satış yapabilmeniz için listelenen ürünü en uygun ücret ile satmanız gerekmektedir. Aksi durumlarda rekabeti kaybedersiniz ve satış rakamlarınız düşmeye başlar. Bu yüzden ürünlerinizi tek tek kontrol ederek fiyatınızı güncellemek zorunda kalabilirsiniz. Hepsiburada entegrasyon sistemi kullanmadığınız taktirde fiyat güncelleme işlemi uzun ve zorlu bir süreç olarak size iş yükü oluşturmaktadır. Hepsiburada entegrasyonu kullanmadığınızda da ürün fiyatlarınızı güncelleyebilirsiniz fakat rakip mağazanız da fiyatlarını tekrar güncellediğinde aynı işlemi sizin en baştan yapmanız gerekecektir. Başta da belirttiğimiz gibi bu işlem ciddi bir iş ükü getirmektedir.

Hepsiburada Ürün Detay Sayfası

Hepsiburada Ürün Detay Sayfası

Hepsiburada Entegrasyonu Ne Yapar?

Yukarıda örnek olarak verilen IPhone X 64GB cihazı hepsiburada aramalarında tek bir sonuç olarak karımıza çıkıyor. Ürün detay sayfasında ise aslında bu ürünün 12 farklı satıcısı olduğunu görebiliyoruz. Ürüne tıkladığımızda çıkan “DEMO SATICI” ürünü 5.698,00 TL’ye satan en ucuz mağaza. Diğer satıcılar bölümünde çıkan mağaza isimleri ise ürün fiyatı en ucuzdan pahalı olana göre listelenmektedir. Yani özellikle ürünü satın alacak müşteri 5.843,00TL’ye “FARKLI SATICI”‘ya tıklamadığı sürece ürünü en ucuz satan mağaza satabilmektedir. Bu yüzden hepsiburada rekabet analizi işinizi kolaylaştırmaktadır.

Rekabet Analizi Ne Yapar?

Rekabet analizi mağaza adınıza göre ürün ağacınızı tarayarak aşağıdaki örnekte olduğu gibi size örnek bir analiz çıkarır. Analiz sadece bilgi vermek amacıyla müşterilerimize rapo olarak sunulmaktadır. Hepsiburada entegrasyonu için bizimle çalışma talebi oluşturduğunuz taktirde entegrasyon programımız ürünlerinizin fiyatlarını otomatik güncelleyebilir hale gelecektir.

Siz de Mıknatıs Entegrasyon Sistemini denemek için iletişim sayfasındaki bilgileri kullanarak bize ulaşabilir, www.miknatisentegrasyon.com‘da bulunan Ürün Analiz Formunu doldurarak mağazanız için analiz yapmamızı  talep edebilirsiniz.

Hepsiburada Entegrasyon

Hepsiburada Entegrasyon

Yorum Yazabilirsiniz