Neler Yaparız?

İhtiyacınıza Özel Profesyonel Çözümler

 

Plc Otomasyon

Web Tasarım

Firmamız Türkiye’nin her yerinde web tasarım, grafik tasarım, logo tasarımı, kurumsal kimlik çalışması hizmetleri vermektedir. En son teknoloji ve tasarım trendlerinin takip edilerek size özel hazırlanan özgün tasarımlar ile sizin de bir web sayfanız olsun.

Yaptığımız web sitelerini bütün arama motorları ile enregre çalışan, seo uyumlu olarak geliştirmekteyiz. Responsive / Mobil uyumlu tasarımlar sayesinde siteniz masaüstü, mobil ve tablet gibi tüm cihazlarda rahatlıkla görüntülenmektedir. Divizyon Yazılım olarak uzman ekip tecrübesi ve bilgi birikimiyle kaliteden ödün vermeden web sitesi ihtiyaçlarınıza doğru çözümleri maliyet avantajları ile sunmaktayız.

Web Yazılım

Divizyon yazılım olarak internet tabanlı tüm firma çalışanlarınıza ve müşterilerinize ortak erişim imkânı sağlayan size özel yazılımlar geliştiriyoruz. Web tabanlı yazılım uygulamaları ile; bayi yönetimi, sipariş yönetimi ve CRM müşteri ilişkileri yönetimi gibi sizin firmanızın ihtiyacına ve algoritmasına göre yazılımlar geliştiriyoruz.

Sitemizde bulunan Kümes Takip Sistemi, Cari-Stok Takip Sistemi, Organize Sanayi Bölgeleri Web Sitesi Yönetimleri ve E-Ticaret Entegrasyon ve Yönetim Sistemleri gibi yazılımlar web tabanlı yazılımlarımızdan bazılarıdır. Sizde ihtiyaç duyduğunuz yazılımın hikâyesini, algoritmasını ve olmasını istediklerinizi bize anlatın profesyonel ekibimizce kurgulayıp yazılımı hayata geçirelim.

 

 

Amasya Web Tasarım

 

 

Adana Web Tasarım

Otomasyon Çözümleri


Divizyon Yazılım olarak fabrikalara otomasyon sistemi kuran otomasyon firmalarına ihtiyaçlarına göre PLC, Indicator, Scada cihazları ile haberleşmeli yazılımlar üretmekteyiz. Sizin de ihtiyaçlarınız için size özel Windows ve web tabanlı yazılımlar geliştirebiliriz. Yazılımlarımız tamamen sizin istek ve ihtiyaçlarınıza göre hazırlanmakta ve sizin adınız ile kurulumları oluşturulmaktadır. Sizden gelecek talepler doğrultusunda; randıman takip sistemi, yem dozajlama, silo takip, paketleme, sayım ve benzeri tüm yazılımları sizin için oluşturabiliriz.

Divizyon yazılım olarak fabrikalara direk otomasyon kuran değil; Otomasyon firmalarına yazılım desteği sağlayan bir firmayız. Bu ve benzeri tüm konularda bizimle irtibata geçebilirsiniz. Hazırlanacak yazılımlar sizin adınıza lisanslanacak ve sizin haricinizde farklı bir firma tarafından kopyalanamayacaktır.

 

E-Ticaret Sistemi

Firmalar için E-ticaretin önemini hepimiz biliyoruz. Çoğu insan evinde, iş yeride, seyahatte, piknikte kısacası her yerde ve her zaman e-ticaret siteleri yardımıyla ürün ve hizmet ihtiyaçlarını karşılıyor. Mağazalarında bulunan ürünlerini müşterilerine klasik yöntemlerle ulaştırmaktansa, dijital dünyaya ayak uydurarak e-ticareti seçen firmalar için özel e-ticaret yazılımları gerçekleştiriyoruz.
Bu konuda Divizyon Yazılım olarak geliştirmiş olduğumuz Mıknatıs Yazılım – E-Ticaret Yönetim ve Rekabet programı ile sistemimizi kullanan müşterilerimizin ihtiyaçlarına tam destek sağlıyoruz. Mıknatıs E-Ticaret Programını incelemek için www.miknatisentegrasyo.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Konuyla ilgili tüm detayları konuşmak ve destek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

 

Web Sitesi Yaptır

 

İzmir Web Tasarım

Kümes Takip

Yumurta üreticileri için hazırladığımız web tabanlı paket programımızla yumurtacılık sektöründe faaliyet yürüten firmalarımıza çözümler sunuyoruz. Kümes takip sistemi, yumurta üreticileri ve yarka yetiştiren firmaların her türlü ihtiyacını karşılayacak şekilde geliştirilmiştir.

Ayrıca çok çeşitli raporlama seçenekleri ve parametrik çalışma özellikleri ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına tam uyum sağlamaktadır. Programını incelemek için www.kumestakip.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Konuyla ilgili tüm detayları konuşmak ve destek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Evrak Takip Sistemi

Tarayıcı ile doğrudan bağlantı kurabilen Windows tabanlı evrak yönetim sistemi ile dosyalarda evrak aramaya son. Evrak takip sistemi ile; gelen ve giden evraklarınızı dijital olarak kaydedebilirsiniz, tarayıcı ile program içinden direk bağlantı sağlayarak hızlı belge tarama ve kaydetme yapabilirsiniz, personel tanımları ile farklı kişileri evrak bazlı yetkilendirebilirsiniz, sınırsız kullanıcı ekleme ve yetkilendirme yapabilirsiniz, evrak tipleri tanımlayarak farklı kategorilerde evrak tasnifi yapabilirsiniz.

Ek olarak programımız aracılığı ile yıl sonu defter baskısı alarak arşiv yapabilirsiniz.

 

 

 

İstanbul Web Tasarım

 

Cari – Stok Takip Sistemi


Cari hesap Sistemi, ürünlerinizi ve stoklarınızı daha rahat yönetebilmenizi sağlayan php tabanlı web programıdır. Her yerde (Ofis, Ev, Depo veya Hareket Halindeyken) stoğunuzu takip etmenize ve muhasebesini yapabilme imkanı sunar. Mobil uyumlu olan arayüz sayesinde ister tabletinizden, isterseniz akıllı telefonunuzdan cari hesap takip sisteminizi kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Teknik olarak bilgi vermek gerekirse sistem php + mysql çalıştırılabilen bütün sunucularda sorunsuz çalışabilmektedir. Geliştirilmekte olan v2 sürüm cari hesap takip sisteminde çoklu dil desteği ve çoklu para birimi giriş ekranları sistem ile uyumlu hale getirilerek güncellenecektir. Demo Adres: stok.divizyon.com

 

Ankara Web Tasarım

İhtiyacınıza Özel Yazılım Çözümleri

Programın ekranlarını, işleyişini, çalışması gereken ortamı kısacası tüm özelliklerini sizin belirleyeceğiniz yazılımlar geliştiriyoruz. Kendimize ve yaptığımız yazılımlara güveniyoruz. En ucuz ama kalitesiz yazılım yerine, ekonomik ve kaliteli hizmet anlayışını kendimize prensip alarak iş yapıyoruz. Sizin için Web tabanlı yazılımlar geliştirebiliriz, Windows tabanlı yazılımlar geliştirebiliriz, PLC, Indicator, Scada cihazları ile haberleşme sağlayabilen otomasyon çözümleri geliştirebiliriz. Sizin sekrörünüze özel yazılımlar yapabiliriz.

Emin olun ki; sizin istediğiniz proje bizim daha önce yaptığımız ve tecrübe edindiğimiz bir yazılımımıza muhakkak benziyordur.

 

 

Çorum Web Tasarım

Hemen Fiyat Teklifi Almak İster misiniz?

Sizi Aramamızı İster misiniz?

 

Fikirleriniz, web siteniz ya da yaptırmak istediğiniz proje ile ilgili fiyat teklifi almak için formu kullanabilirsiniz.

 

Uzmanlarımız göndermiş olduğunuz bilgileri kullanarak sizinle iletişime geçecektir.