Divizyon yazılım çözümleri, özel ve paket yazılım çözümleri sunmaktadır. Divizyon cari hesap takip sistemi, özel bir adres aracılığı ile bütün işlemlerinizi yapma olanağı sunan online bir platformdur. Özel olarak hazırlanmış olan platformumuz sayesinde cari hesap takibini de rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Cari hesap takip sistemi, beraber çalıştığınız tedarikçileriniz ve müşterilerinizin tüm borç ve alacak takibini yapma imkanı sunar. Bu sayede firmanızın daha kontrollü ve hızlı hareket edebilme olanaklarını da beraberinde getirir. Cari hesap takip sistemi ile başlıca fatura, fiş, stok, gelir – gider, çek – senet takibini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Cari Hesap Takibi

Cari Hesap Takibi

Sistemimizi kullanarak tüm carilerinizi tek ekrandan kontrol edebilir ve işlem yapabilirsiniz. Sınırsız sayıda cari oluşturabileceğiniz sistemimizde müşteri bilgilerini detaylı bir şekilde kayıt altına alabilir ve dilediğiniz zaman, ister tekil olarak isterseniz tüm carilerinizi de rapor seçenekleri ile birlikte çıktı alabilirsiniz.

Ödeme ve Tahsilat Takibi

Sistemde tanımlı olan tüm carilerinizi tek ekrandan yönetmenin keyfini çıkarın! Sistem üzerinde dilediğiniz kadar para birimi tanımlayabilir, bu para birimleri ile müşterilerinizi özel olarak takip edebilirsiniz. Sistemde nakit, çek veya senet tahsilatı takibi de yapabileceğiniz gibi, taksit takibi gibi spesifik işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz.

Ürün ve Stok Takibi

Cari hesap takip sistemimizi kullanarak ürünlerinizi ve stoklarınızı da kolaylıkla takip edebilirsiniz. Sistem kritik stok durumlarında sizi uyararak önceden tedbir almanızı da sağlayacaktır. Ek olarak ürün ve stok takip modülümüz alış ve satış fiyatlarını da kayıt altına alabilir, kâr ve zarar durumlarınızı tek tıkla firma yöneticilerine raporlayabilir. Ayrıca ürün ve stok takibi modülümüz depolarınızdaki stok durumunu da takip edebilmektedir.

Fiş ve Stok Hareketleri

Cari hesap takip sistemi, cari hesaplarınıza ait olan tüm fişleri takip edebilir, müşterilerinize yeni fiş kesim işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Ürün ve stok modülü ile birlikte entegre çalışan sistemimiz müşterilerinize özel ıskonto imkanı da sağlayarak kolaylıkla fiş çıktısı da alabilirsiniz.

Fatura

Fatura modülümüz de fiş ve stok hareketleri ekranı ile aynı mantıkta çalışmakta olup güncelleme işlemlerimiz devam etmektedir. Ayrıca sistemimize çok yakında e-fatura ve e-arşiv entegrasyonu da eklenecektir.

Fatura modülümüz ayrıca fatura tasarımı yapma imkanı da sunmaktadır. Bu sayede firmalar fatura tasarımlarını bir kere sisteme tanıttıktan sonra, fatura çıktılarını da otomatik olarak sistem üzerinden alabilmektedirler.

Kasa

Sistem üzerinde dilediğiniz kadar kasa tanımı yaparak takip işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Merkez ve şube olarak ayırabileceğiniz kasa tanımları ekranımız ayrıca farklı para birimlerini de desteklemektedir. Bu sayede farklı para birimi ile çalışan müşterilerimiz hem kasadaki nakit akışını kontrol edebilir, hem de faturalarını veya fişlerini rahatlıkla takip edebilmektedir.

Bayi ve Sipariş İşlemleri

Sistem üzerindeki cari hesaplarınızı ayrı olarak bayi yönetim modülünden de takip edebilirsiniz. Bu sayede siparişlerinizi hem bilgisayar hem de mobil cihazlar üzerinde rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. Bayi takip modülümüz; ürün stok, depo gibi alanlar ile entegre olarak çalıştığından bayilerinize özel ıskonto yapma imkanınız ve bayilerinizin genel durumunu tek tuşla raporlama imkanını da kullanıcılarımıza sunmaktadır.

Raporlar

Cari hesap takip sistemimizde gelişmiş raporlama modülümüz bulunmaktadır. Her geçen gün güncellenen modülümüz, kullanıcılarımıza çeşitli parametreler ile rapor alma ve iş süreç takibini kolaylaştırmayı amaçlamaktadır. Toplu ve tekil bazda cari hesap raporu alma, ödeme ve tahsilat raporları, kasa giriş – çıkış raporu, stok durum rapor ve hammadde durum raporu alabileceğiniz cari hesap sistemimiz ayrıca isteğe bağlı rapor geliştirmenize de olanak sağlamaktadır.

Depo Yönetim Modülü

İşletme bünyesindeki tüm depolarınızı sistem üzerinden takip edebilirsiniz. Farklı bölgelerdeki depolarınızı ve stok durumlarını ayrı ayrı takip edebilir, depolar arası ürünlerinizi transfer edebilir kontrol ve takibini sistem üzerinden yapabilirsiniz.

Sitemdeki Tüm Raporları PDF, Excel ve diğer formatlarda indirebilir yada direk yazdırabilirsiniz. Tüm paketlerimizde sınırsız depo ekleme özelliği mevcuttur.

Kullanıcı ve Rol Yönetim Modülü

Cari takip sistemi çoklu kullanıcı paneline sahip olan ve aynı anda giriş çıkış yapmalarına imkan veren bir sistemdir. Sistem üzerinde firma hiyeraşisine ve görev dağılımlarına göre farklı kullanıcılar oluşturulabilir. Her kullanıcı görevi ile ilgili ekranları görerek işlem yapabilir.

Firma yöneticisi rolündeki kullanıcı tüm işlemleri yapabilirken diğer kullanıcılar sadece kendi yetki ve sorumluluklarındaki işlemlere erişebilir ve yapabilir. Sistem firmanızın isteklerine göre farklı roller ile kurgulanabilecek şekilde hazırlanmıştır. Kullanıcılar farklı bölgelerden ve farklı türdeki cihazlardan sisteme giriş yapabilirler. Sistemimiz tüm mobil cihazlardan kullanılabilecek şekilde kurgulanmıştır.

Hemen Detaylı Bilgi Alın!