PLC Otomasyon Sistemleri

Yazar: | Aralık 15, 2017 | Genel | Yorum Yok

Gelişen teknoloji ile birlikte PLC Otomasyon sistemleri de fabrikaların, otomasyon sistemlerinin vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. İnsan gücünü ve maliyetleri neredeyse yarıya indiren PLC Otomasyon sistemleri endüstriyel birçok alanda yaygın olarak kullanılmaktadır.
PLC cihazlar uzun ömürlü ve güvenilirdirler. Toz, kir, nem ve parazitli alanlar gibi olumsuz çalışma koşullarında da çalışabilirler.

PLC Randıman Takip Sistemi
PLC randıman takip sistemimiz sayesinde maliyetleri düşürdüğünüz gibi daha doğru sonuçlar elde edebilirsiniz. SCADA gibi maliyetli sistemler kontrolü de zorlaştırmaktadır. Tarafımızdan hazırlanan Randıman Takip Sistemi Un üretimi yapan fabrikalar için hazırlanmıştır. Hazırlamış olduğumuz yazılım Schneider, GMT, Delta ve Siemens marka PLC cihazlarıyla uyumlu çalışabilmektedir. Olası diğer PLC cihazlarla da uyumlu çalışacak şekilde hazırlanmıştır.

PLC Sistemleri

Fabrikalar için geliştirmiş olduğumuz PLC Programın ekran görüntüleri aşağıdadır. Sistemimizi inceleyerek detaylı sunum talebinde bulunabilirsiniz. Programımızın demo kurulumu bulunmamaktadır. Bu sebepten dolayı randevu talep ederek uzak masaüstü bağlantısı ile programımızı detaylı inceleyebilirsiniz. Uzak Masaüstü Bağlanto programı olan TeamViewer programını kurmanız önerilmektedir. Programı indirmek için tıklayınız.

PLC  Sistemleri

PLC

PLC

PLC

PLC Sistemleri

PLC Sistemleri

PLC Otomasyon Sistemleri

PLC Sistemleri

Yorum Yazabilirsiniz