Kamyon veya tır tartımı yapan ve kendi bünyesinde kantarı bulunan firmalar için geliştirdiğimiz özel otomasyon ve bilgisayar programı sayesinde kantarınızı anlık olarak takip edebilir, kantar fişi çıktısı alabilirsiniz.

Tır ve kamyon kantarları için geliştirilen yazılımımız, ileri düzey bilgisayar bilgisi gerektirmeden tüm kullanıcılara hitap etmektedir. Loadcell & Indicator sistemleri ile haberleşebilen yazılımımız, ek olarak içerisinde bulundurduğu farklı modüller sayesinde iş yükünüzü azaltmayı ve kullanıcıları detaylı bir şekilde bilgilendirmeyi amaçlamaktadır.

Kantar programımızı, bünyesinde kantar bulunduran tüm işletmelere hizmet sunmaktadır. Un fabrikaları, Yem fabrikaları, lisanslı depoculuk firmaları, mermer ve taş ocakları, madenler ve daha bir çok sektörde hizmet veren firmalar kullanabilmektedir.

Kantar Programı

Kullanıcı Modülü

Sistemi kullanacak tüm personelin kullanıcı tanımı bir seferliğe mahsus olmak üzere sisteme tanımlanmalıdır. Kullanıcı modülümüz sınırsız kullanıcı tanımlama ve yetkilendirme özelliğine de sahiptir.

Gelişmiş arayüzü sayesinde rahatlıkla yeni kullanıcılar oluşturulabilir, kantar programını kullanacak personelin kayıtları ve yetkileri takip edilebilir.

Kullanıcı Yetkilendirme

Kantar takip programı, kullanıcı bazlı yetkilendirme ile çalışmaktadır. Gelişmiş yetkilendirme modülümüz sayesinde kantar tartım personelinden firma yöneticisine kadar raporlar ve ekranlar ile alakalı yetki tanımı yapılabilmektedir.

Kantar Programı Giriş

Kantar otomasyonumuz gelişmiş ve değiştirilebilir arayüzü sayesinde tüm bilgisayarlarda rahatlıkla kullanılabilir.  Kantar programına giriş yaptıktan sonra karşılama ekranından fabrika içerisindeki kamyon ve tırlarınızı, ücretli tartımlarınızı ve son tartımlarınızı detaylı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Aynı zamanda kantar programımızın ana ekranı, fonksiyon tuşları ile birlikte çalışarak iş yükünüzü hafifletmekte ve cari hesaplarınızı, ürünlerinizi ve şoför bilgilerine kadar detaylı bir sunum özelliğini kullanmanıza olanak sağlar.

Kantar Fişi

Fabrikalarda en büyük problemlerden bir tanesi de kantar fişi baskısını almak ve firmaların kendine özgü tasarımları kullanmak istemesidir. Kantar programı, siz değerli kullanıcılarına ek bir yazılım bilgisi gerektirmeden kolaylıkla fiş tasarımı yapmanıza olanak sağlar. Bu sayede kullanıcılarımız kendi kantar fişi baskı tasarımını yapabilir veya belirli süre kullandığı tasarımı değiştirme yetkisine sahip olmaktadır.

Kantar SMS ve E-Posta Bilgilendirme

Kantar programı, istediğiniz kadar kullanıcıya belirli periyodlarda sms ve mail gönderim işlemi gerçekleştirebilmektedir. Gönderilen E-Posta iletisinde önceden tanımlamış olduğunuz ve istediğiniz içerikteki raporları da otomatik olarak yöneticilere iletebilir.

Kantar programında ek olarak firma sahibi, müşteri ve çalışanlar için gelişmiş SMS entegrasyonu da mevcuttur. İstenilen veya beklenilen her durum için özel olarak SMS bilgilendirme talep edebilir, firmanızdan her an haberdar olabilirsiniz.

Kantar Programı ile Müşterilerinizi Haberdar Edin!

Kantar programında bulunan SMS entegrasyonu ek olarak müşteri bilgilendirme amaçlı da kullanılabilmektedir. Örnek vermek gerekirse, programımızı kullanan un fabrikalarından sipariş veren bir müşteri hayal edin. Siparişi tamamlandıktan ve kamyona yüklendikten sonra müşteriye “19 ABX 001” plakalı aracımız tarafınıza son siparişinizi iletmek için yola çıkmıştır. Şoför Adı: ACB DEF, Şoför Telefonu: 053X XXX XX XX şeklinde bilgilendirme SMS’i gönderebilmektedir.

Kantar programında aynı özellik firma sahibi için de aktif edilerek bilgilendirme SMS’i iletebilmektedir.

Tır ve Kamyon Kantarı Yönetimi

Kantar programında ek olarak ERP fabrika yönetim sistemi de mevcuttur. İsteğe bağlı olarak kullanılabilen bu modülümüz, LOGO muhasebe sistemi ile entegre olarak çalışarak firma yöneticilerine detaylı bilgiler sunabilmektedir.

Fatura ve Cari hesaplarınızı tek ekrandan yönetebileceğiniz ERP sistemi, içerisinde ekstra pek çok modül barındırmaktadır.

Cari Hesap Takip

Cari hesaplarınızı tek tuşla LOGO muhasebe programı ile senkronize edebilir, cari hesaplarınıza ait kamyon – tır tartımlarınızı yine aynı ekrandan yönetebilirsiniz. Ek olarak gelişmiş silo yönetim modülü sayesinde silolarınızda bulunan tüm ürünleri tek tuşla raporlayabilirsiniz.

Silo Yönlendirme

Silo yönlendirme modülü, tartımı yapılan kamyonların silo yönlendirme işlemlerinizi tek tıkla halletmenizi sağlar. İçerideki araçlarınızın net kilosunu alarak yönlendirmesi yapılan siloya stok olarak ekleyebilir, silodan sorumlu personelinizi de SMS entegrasyonumuz sayesinde bilgilendirebilirsiniz.

Kantar Programı ve İnternet

Kantar tartım programı çalışmak için internet bağlantısına ihtiyaç duymaktadır. Fakat saha çözümlerimiz gereği internetin kesildiği zamanlarda program bilgileri kendi hafızasında depolama özelliği sunmaktadır. İnternetsiz ortamda da çalışan kantar programımız, internet bağlantısı geldiği an ERP programı ile senkronizasyon yapabilir, veri kaybının tamamen önüne geçebilmektedir.

Hemen Fiyat Teklifi Alın!

    Kurumsal Web TasarımRent A Car ProgramıNakliye Takip SistemiKantar OtomasyonuPLC OtomasyonÖzel Yazılım ProjesiToplantı Talebi