Web sitesi firmanızın internetteki temsilcisidir. Web tasarımınız, etkili ve güncel içeriğe sahipse potansiyel müşterilerinize erişim etkisi çok daha fazla olmaktadır. Bu nedenlerden ötürü kurumsal web sitenizi yaptırırken kesinlikle profesyonel firmalardan destek almanız önerilmektedir.

Kurumsal web tasarım, işletmenizin veya kurumların hizmet sunduğu sektörle alakalı doğrudan müşterilerinize erişeceği için firmanızın ayrıntıları da ele alarak hazırlanmalıdır.

Dijital ortamdaki kimliğiniz olarak düşünebileceğiniz kurumsal web siteleri, demo sayfalar, güncellenmemiş içerikler gibi önemsenmeyen hatalardan dolayı başta prestij kaybı gibi pek çok olumsuz etkiye yol açabilmektedir. Kurumsal web sitesi; firmanızın renklerini ve kurumsal kimliğini taşımalı, ürünleriniz veya hizmetleriniz ile alakalı detaylı bilgileri ziyaretçilerinize eksiksiz bir şekilde aktarmalıdır. Kurumsal web siteleri kesinlikle baştan sona planlanmış bir şekilde tasarlanmaya başlanmalı ve anahtar kelime analizleri yapılarak Google güncelleme altyapısına uygun bir şekilde kodlanmalıdır.

Web Tasarım

Kurumsal web Sitesi Tasarımı Nasıl Olmalıdır?

Kurumsal web sitesi tasarımında en büyük etkenleri sayacak olursak işleyiş ve tasarım uyumunu başta söyleyebiliriz. Kurumsal web sayfalarında sade bir tasarım, mobil ve tablet cihazlar aracılığı ile de rahatlıkla görüntülenebilmesi gereklidir.

Firmanızın ne kadar kurumsal çalıştığı, web sitesi tasarımından da rahatlıkla anlaşılabilmektedir. Kurumsal web tasarımına dikkat göstermeyen firmalar, internet sitelerini ziyaret eden müşteriler ve ziyaretçiler tarafından olumsuz bir düşünceye kapılmalarına neden olmaktadır.

Kurumsal web sitesi, firmaların internetteki itibarını da çok farklı şekillerde belirleyebilmektedir. Özgün olarak tasarlanmış, Google SEO altyapısına uygun web siteleri ziyaretçilerin tekrar sitenize dönmenize ve yazdıklarınızın itibarlı olmasına da neden olabilir. Bu nedenle güncel, özgün ve sade tasarıma sahip web siteleri Google tarafından da içerik aramalarında ön plana çıkarılmaktadır.

Yönetilebilir Web Sitesi

Kurumsal web sayfası çözümlerimizde yönetilebilir içerikler esnek bir şekilde kurgulanmıştır. Yönetim panelli web sitesi sayesinde müşterilerimiz Etkinlik – Haber – Duyuru, Ürün, Manşet Yönetimi, Bilgi Sayfaları, İletişim Formları, Fotoğraf ve Video galerisi gibi bir çok başlık altında bulunan içerikleri rahatlıkla yönetebilmektedir.

Ayrıca kurumsal web sayfaları için ek olarak SMS ve E-Posta entegrasyonları da sağlanarak, sitenizde bulunan formlar ve ürünler ile alakalı bilgi talep edildiğinde site yöneticisini otomatik olarak bilgilendirir ve gözden kaçırmamanızı sağlar.

Mobil Uyumlu Web Sitesi

Kurumsal web sayfası geliştirme süreçlerinden bir tanesi de mobil arayüzün tasarlanmasından geçmektedir. Mobil uyumu olmayan, mobil ve tablet cihazlar ile tam uyumlu çalışmayan web siteleri Google arama sonuçlarında gösterilmezler. Google son yaptığı güncellemeler ile birlikte bunu kullanıcılarına duyurmuştu*.

Firmalar için hazırladığımız tüm web siteleri mobil ve tablet cihazlar ile uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. Responsive web tasarım olarak da bilinen bu teknik ile kullanıcıları web sitenizde tutma ve prestij sağlama ihtimaliniz çok daha yüksektir.

Arayüz Tasarımı ve İşlevsellik

Yaptırdığınız veya yaptırmayı düşündüğünüz web sayfaları, kesinlikle sadelikten yana olmalı ve ziyaretçilerinizi yormamalarıdır. Sitenizin ana sayfasını vitrininiz olarak düşünebilirsiniz. Firmanızın tanıtımı, duyuruları ve kampanyaları ana sayfanızda yer almalı, potansiyel müşterilerinizin de dikkatini çekmelidir.

Ziyaretçilerinizin sizinle iletişime geçmesi kolaylaştırılmalı, ayrıca iletişim sayfasında firmanız ile alakalı tüm bilgiler yer almalıdır. Ürün tanıtımı veya e-ticaret sistemleri için sipariş formları oluşturulmalı, müşterilerinizin renk, beden vb. varyantları da eksiksiz bir şekilde görüntüleyebilmesi siteniz için kesinlikle olumlu bir etki oluşturacaktır.

Kurumsal web tasarım için kesinlikle profesyonel firmalar ile çalışmalı, sizin için Google güncellemelerini takip eden ve uygulayan web tasarım ajanslarını tercih etmelisiniz.

Tüm bunların yanı sıra, sitenizin açılış hızı gibi etkenleri de düşünerek kodlama ve tasarlama işlemleri adım adım gerçekleştirilmelidir. Sitenizde yer alan videolar, resimler veya diğer materyaller yeni nesil çözümler ile yayınlanmalı, Google güncellemelerine uygun bir şekilde kodlanmalıdır.

Haber ve Duyuru Modülü

Kurumsal web siteleri için halihazırda gelişmiş bir etkinlik – haber ve duyuru modülüne de sahip olabilirsiniz. Bu sayede firmalar, web siteleri aracılığı ile son etkinliklerini müşterilerine duyurabilir, haber ve duyuru modülü sayesinde de müşterilerini son gelişmelerden haberdar edebilirler.

Haber ve duyuru modülümüz de Google AMP ve SEO altyapısına uygun bir şekilde tasarlanmış ve kodlanmıştır. İşinizi internete taşımanıza yardımcı oluyoruz!

Google SEO Altyapısı

Kurumsal Web Sayfalarında en önemli hususlardan bir tanesi de Google altyapısına uygun olarak kodlanması gerekmektedir. Divizyon, kurumsal web sitesi çözümleri dahilinde çeşitli SEO modüllerini de sistemine ekleyerek Google’da üst sıralara çıkmanızı hedeflemektedir.

Her kurumsal web sitesi müşterimiz için 3 anahtar kelimeye kadar ücretsiz hizmet veren firmamız, her sektörden sadece ilk müşterisine bu konuda destek vermeyi amaçlamaktadır.

Ürün Tanıtım Sitesi

Kurumsal web sitesi hizmeti sunduğumuz müşterilerimize gelişmiş ürün yönetim modülü de sunmaktayız. Ürün yönetim modülü sayesinde müşterilerimiz ürettiği veya satışını yaptığı tüm ürünleri internet sitesinde sergileyebilmektedir.

SEO ve Ürün modülünün entegre çalışmasından ötürü ürünlerinizi internette ön plana çıkarabilir ve satışınızı arttırabilirsiniz. Bu özelliklere ek olarak ürün tanıtım sitesi aracılığı ile marka ve ürün bilinirliğini arttırarak internet ortamındaki prestijinizi de arttırabilirsiniz.

Fotoğraf ve Video Galeri Yönetimi

Geliştirmiş olduğumuz kurumsal web sitesi modülümüz içerisinde bir çok özelliği barındırmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz tüm modüllere ek ücret ödemeden de sahip olabilirsiniz. İletişim formları, ürün sipariş formları, SMS ve E-posta entegrasyonları ve daha bir çok modülümüz sayesinde işinizi internette büyütme fırsatını yakalayın!

Fotoğraf ve Video galeri yönetimi modülümüz sayesinde, kurumsal web sitesi içerisinde bulunmasını istediğiniz tüm içerikleri sitenize ekleyebilir ve youtube, vimeo vb. video barındırma sitelerinde bulunan tüm içeriklerinizi tek tıkla web sitenizde de yayınlayabilirsiniz.

Kurumsal Web Sitesi Hizmetleri

Firmalar web sitesi ihtiyaçları için profesyoneller ile çalışmalıdır. Bunun en büyük sebeplerinden bir tanesi de yönetilebilir web sayfalarına sahip olmaları gerektiğinden kaynaklanmaktadır. Firmamız tüm kurumsal web sitesi hizmeti sunduğu müşterilerine yönetim paneli olan ve bilgisayar bilgisine ihtiyaç duymadan rahatlıkla sitenizin istediğiniz herhangi bir yerine müdahale edebilirsiniz.

Kurumsal web sitesine sahip olmak günümüzde gittikçe önem kazanan bir hale geldi. Potansiyel müşterilerinize daha rahat erişim ve firmanızın hizmetleri ve ürünleri hakkında detaylı bilgiler sunmanıza olanak sağlar. İşinizi geliştirmenize de bir çok şekilde yardımcı olabilir.

Siz de kurumsal web sitesi hizmeti almak istiyor ve araştırma yapıyorsanız doğru adrestesiniz! Aşağıdaki teklif formunu kullanarak projeniz ve ihtiyacınız ile alakalı fiyat teklifi alabilir, referanslarımızı inceleyerek yaptığımız işler hakkında bilgi edinebilir ve Instagram sayfamızı da takip edebilirsiniz.

Hemen Fiyat Teklifi Alın!

    Kurumsal Web TasarımRent A Car ProgramıNakliye Takip SistemiKantar OtomasyonuPLC OtomasyonÖzel Yazılım ProjesiToplantı Talebi