Kantar Tartım ve Ürün Takip Sistemi

Divizyon yazılım çözümleri olarak özel yazılım isteklerine cevap vermeye, fabrikalar için özel yazılımlar üretmeye devam ediyoruz. Un ve yem fabrikaları içi geliştirmiş ERP sistemimizi tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz. Fabrikasında kantar tartımı bulunan firmalarımızın da kullanabileceği sistemimiz sayesinde işleriniz artık daha hızlı, daha prestijli!

Devamını Oku

Mobil Uygulama Geliştirme

Divizyon yazılım çözümleri olarak firmamız, her sektöre özel yazılım üretebilme yeteneğine sahip bir firmadır. Günümüzde mobil ve tablet cihazların yaygınlaşması ile birlikte firmalar da gelişen teknolojiye ayak uydurmak istiyor. Bu nedenle firmamıza gelen yoğun talepler neticesinde artık mobil uygulama geliştirme hizmetini de siz değerli müşterilerimize sunuyor olacağız.

Devamını Oku

Rastgele Sayı Üretme ve Arama – Dizilerde karşılaştırma alıştırmaları

Eğitime tam destek yazı dizimize devam ediyoruz. Siz de sorularınızı yorum olarak gönderebilir, daha fazla kişinin çözüm bulmasına yardımcı olabilirsiniz. Çalışmamıza geçecek olursak; Şekildeki gibi bir formumuz olacak ve üret butonuna tıkladığımızda 0 – 100 arasında 100 adet sayı üreterek 1. ListBox içerisine ekleyecek. Daha sonra Aranan sayı textbox’ına girilen değerin hem kaç sefer geçtiğini hesaplayacak hem de kaçıncı sırada üretildiği bilgisini ikinci listbox içerisine yazacak kod çalışmasını yapalım.

Devamını Oku