Web Sitesi Yaptırmak İstiyorum

Yazar | Gelişmeler, Genel | Yorum Yok

Web Sitesi Yaptırmak İstiyorum

Eğer siz de artık web sitesi yaptırmak istiyorum diyorsanız doğru adrestesiniz. Gelişen teknoloji ile birlikte web sayfalarının önemi de artmaktadır. Web sayfasını basit düşünmemek gerekir, sonuçta 7/24 açık bir mağaza sahibi olacaksınız. Buna ek olarak Divizyon Yazılım Çözümleri’nin avantajlı fiyatları sayesinde ekstra hiçbir ücret ödemeden aklınızdaki web sayfasına sahip olmak çok zor değil.

Devamını Oku

Mobil Uyumlu Web Sitesi

Yazar | Gelişmeler, Genel | Yorum Yok

Mobil uyumlu web sitesi tanımı akıllı telefonların hayatımıza girmesi ile birlikte daha da önemli bir hale gelmiştir. İnternet kullanıcılarının büyük bir bölümü web sayfalarını artık bilgisayardan değil, mobil ve tablet cihazlar aracılığı ile ziyaret etmektedir.

Arama motorlarının sürekli geliştirdiği algoritmalara yakın dönemde eklenen en büyük özellik, mobil uyumu olmayan web sayfalarının sıralamasını düşürmek olmuştur. Yani eğer mobil uyumlu bir web siteniz yoksa, aramalarda görünme oranınız maalesef düşecektir. Muhtemelen yapılacak olan güncellemelerde ise mobil uyumlu olmayan web sayfaları, arama sonuçlarından çıkartılacaktır. Devamını Oku

Kaliteli ve Ekonomik Web Tasarım Hizmetleri

Yazar | Gelişmeler, Genel | Yorum Yok

Kaliteli ve Ekonomik Web Tasarım Hizmetleri

Web sitesi yaptır günümüzde hem prestij bakımından, hem de müşterilerinizin sizlere daha rahat ulaşabilmesi açısından çok önemli bir hale gelmiştir. Web sitesi yaptırmak, 7 gün 24 saat açık bir mağazanızın olması ile eş değer bir durumdur. Peki web sitesi yaptırmak neden bu kadar önemli?

Daha büyük bir kitleye hitap edin!

Kaydettiğiniz alan adı (domain) ile artık işe başlayabiliriz. Bu domain sayesinde insanlar arama motorlarına (Google, yahoo) adresimizi yazarak web sayfanıza ulaşabilecekler.

Web sitesi sahibi olmak size daha geniş bir hedef kitle sunacaktır. Bu sayede çalışmalarınıza ve gelirlerinize olumlu bir katkısı olacaktır. Devamını Oku

Indicator İle Doğrudan Modbus Haberleşmeli Randıman Takip Sistemi

Yazar | Gelişmeler, Genel, Yeni girişimler | Yorum Yok

Randıman takip sistemi konusunda yeni bir çalışmayı daha başarıyla tamamladık. Daha önce geliştirdiğimiz PLC ile haberleşen yazılımımızı biraz daha geliştirerek direk olarak INDICATOR cihazları ile bağlantı kuran ve değerleri, randıman hesabını bilgisayar üzerinde hesaplayan bir yazılıma dönüştürerek farklı bir ürün oluşturduk.

Devamını Oku

Randıman Kantarı

Yazar | Gelişmeler, Genel | Yorum Yok

PLC randıman kantarı otomasyon sistemimiz un üretimi yapan fabrikalar için esnek bir yapıya sahip olarak geliştirilmiştir. Un fabrikalarında üretim ve kapasite değerleri sürekli kontrol altında tutulmalıdır. Bu nedenle randıman kantarları günümüzde daha büyük önem kazanmış ve kullanım alanı da yaygınlaşmıştır.

Randıman Kantarının Kullanım Amaçları Nelerdir?

  1. Giren hammaddelerin ve çıkan ürünlerin (un, razmol, kepek, bonkalite vb.) tartılarak verimlilik ölçümünün yapılmasını sağlar.
  2. Fabrika tonajlarının, randımanının ve kayıplarının izlenmesini sağlar.

Devamını Oku

Hepsiburada Entegrasyon

Yazar | Gelişmeler, Genel | Yorum Yok

Entegrasyon kelimesi bu günlerde e-ticaret alanında iş yapan mağazalar için büyük önem arz etmektedir. Hepsiburada Entegrasyon sistemimiz e-ticaret pazaryerlerinde satış yapan mağazalar için aktif hale gelmiştir. Birbirinden bağımsız sistem veya sistemlerin özel altyapılar sayesinde birlikte bir bütün olarak hareket etmelerini sağlayan entegrasyon sistemleri özellikle e-ticaret alanında büyük kolaylıkları da beraberinde getirmektedir.

Hepsiburada Fiyat Analizi Nedir?

Geliştirmiş olduğumuz fiyat analiz sistemimiz sayesinde mağazanızda bulunan ürünleri otomatik olarak tarayarak sizin belirlediğiniz kriterler doğrultusunda fiyatlarınızı otomatik günceller. Alt limit ve üst limit belirtmeniz halinde, mıknatıs entegrasyon sistemimiz ürünlerinizi otomatik tarayarak gerekli güncellemeleri yapabilir. Fiyat analizinin önemine değinecek olursak, hepsiburada.com’da katelog bazlı ürün satışı gerçekleştirilmektedir. bu sebepten ötürü, hepsiburada’da aynı üründen tek bir tane listelenir. Ürün detayına girdiğiniz zaman ise o ürünü satan birden çok mağaza görüntülenmektedir. Hepsiburada müşterilerini düşündüğü için otomatik olarak bu ürünü en ucuz satan mağazadan alışveriş yapmaya olanak tanır. Devamını Oku

PLC Otomasyon Sistemleri

Yazar | Genel | Yorum Yok

Gelişen teknoloji ile birlikte PLC Otomasyon sistemleri de fabrikaların, otomasyon sistemlerinin vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. İnsan gücünü ve maliyetleri neredeyse yarıya indiren PLC Otomasyon sistemleri endüstriyel birçok alanda yaygın olarak kullanılmaktadır.
PLC cihazlar uzun ömürlü ve güvenilirdirler. Toz, kir, nem ve parazitli alanlar gibi olumsuz çalışma koşullarında da çalışabilirler.

PLC Randıman Takip Sistemi
PLC randıman takip sistemimiz sayesinde maliyetleri düşürdüğünüz gibi daha doğru sonuçlar elde edebilirsiniz. SCADA gibi maliyetli sistemler kontrolü de zorlaştırmaktadır. Tarafımızdan hazırlanan Randıman Takip Sistemi Un üretimi yapan fabrikalar için hazırlanmıştır. Hazırlamış olduğumuz yazılım Schneider, GMT, Delta ve Siemens marka PLC cihazlarıyla uyumlu çalışabilmektedir. Olası diğer PLC cihazlarla da uyumlu çalışacak şekilde hazırlanmıştır. Devamını Oku

E-Ticaret Nedir? Ne İşe Yarar? – Çorum E-Ticaret

Yazar | Genel | Yorum Yok

E-Ticaret Nedir? Ne İşe Yarar? – Çorum E-Ticaret

E-ticaret sistemleri internetin yaygınlaşması ile birlikte hayatımıza girmiş, ürün alışverişinin internet üzerinden sağlanması anlamına gelmektedir. E-Ticaret, herhangi bir ürünü veya hizmeti satın almak için çeşitli ödeme yöntemlerini kullanarak alım-satım yapmanızı sağlayan bir alışveriş yöntemidir.

Türkiye’de ve dünyanın bir çok bölgesinde büyüklü – küçüklü e-ticaret işletmesi bulunmaktadır. Bu ekosistem çağımızın getirdiği teknolojik altyapı ile birleştiğinde e-ticaret sektöründe hizmet veren web sayfaları da giderek artış göstermiştir. Devamını Oku

Hepsiburada Entegrasyonu

Yazar | Genel, Yeni girişimler | Yorum Yok

Hepsiburada entegrasyonu ile alakalı olarak geliştirdiğimiz yazılım sayesinde satışlarınızı gözle görünür bir biçimde arttırın! Günümüzde e-ticaret sektörü hızla gelişme kaydetmektedir. Bu gelişmeler herhangi bir sektörde çalışan işletmenin büyümesini veya küçülmesini sağlayabilir. Günümüz teknoloji çağına ayak uydurmak, sektörü takip ederek yeniliklerden faydalanmak çok önemlidir. Opencart ve benzeri hazır e-ticaret sistemleri ile entegre çalımanın yanı sıra, pazaryerleri ile de (hepsiburada, n11, sanalpazar vb.) entegre olmak çok çok önemlidir.

Herhangi bir platforma entegre olmak satışlarınızı arttırabileceği gibi iş yükünüzü de önemli düzeyde azaltacaktır. Bu sayede satışlarınızı arttırırken de iş yükünden kurtularak daha detaylı bir şekilde satışlarınız ile ilgilenebileceksiniz.

N11 entegrasyonu, hepsiburada entegrasyonu ve opencart entegrasyonu sayesinde işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Hepsiburada otomatik rekabet analizi sayesinde sizin belirttiğiniz koşullar baz alınarak fiyatlarınızı ve stoğunuzu otomatik güncelleyebilirsiniz. Program hakkında detaylı bilgiye www.miknatisentegrasyon.com adresimizden ulaşabilirsiniz. Devamını Oku

PLC Randıman Takip Sistemi

Yazar | Genel | Yorum Yok

PLC – RANDIMAN TAKİP SİSTEMİ

PLC Randıman Takip Sistemi Un üretimi yapan fabrikalar için hazırlanmıştır. Hazırlamış olduğumuz yazılım Schneider, GMT, Delta ve Siemens marka PLC cihazlarıyla uyumlu çalışabilmektedir. Olası diğer PLC cihazlarla da uyumlu çalışacak şekilde hazırlanmıştır.

Randıman Takip Yazılımımız fabrikada kurulu PLC cihazlarla otomatik olarak haberleşebilme, bağlantı koptuğunda yeniden bağlanabilme özelliklerine sahiptir.

PLC Randıman Takip Sistemi veri okuma ve yazma işlemlerini Modbus protokolleri ile yapmaktadır. Ethernet portundan Cat 5/6 kablo ile bağlantı kurulduğunda yazılımımız sorunsuzca çalışabilmektedir. PLC için otomatik IP tanımlı olsa bile yazılımımız bağlantı kurabilmekte ve değer okuyabilmektedir. Devamını Oku