Kantar Programı

Kantar programı çözümlerimiz ile Türkiye’nin farklı noktalarındaki firmalar için çözümler sunmaya devam ediyoruz. Geliştirilen kantar programımız sayesinde artık kantar tartım işlemleri sorunsuz bir şekilde ilerlemeye devam ediyor. Bu yazımızda sizlere kantar programımızın özelliklerinden ve yeniliklerinden bahsedeceğiz. Firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda kantar programımıza özellik ekleme – çıkarmalar da artık çok kolay!

Devamını Oku

Fabrika Kantar Programı

Kantar programı, bünyesinde kantar tartımı yapan fabrikalar ve işletmeler için geliştirilmiştir. Kantar programı ile ücretli – ücretsiz tartım yapabilir, özel fiş kodlaması sayesinde fişleri dijital olarak da takip edebilirsiniz. Kantar programı, bir çok kantar markası ile entegre bir şekilde çalışmaktadır. Aynı zamanda kantar takip programı bir web arayüzüne de bağlıdır. Bu sayede dilediğiniz yerden dilediğiniz zaman fabrikanızdaki – kantarınızdaki tartımları anlık olarak izleyebilirsiniz.

Devamını Oku

Kantar Programı

Kantar Programı, diğer bir adı ile kantar takip otomasyonu; bünyesinde kantarı bulunan firmalar için geliştirilmiş özel bir programdır. Kantar programı ile tartımlarınızı yapmaya devam ederken, çok daha detaylı ve yetenekli raporları da aynı zamanda elde edebilirsiniz. Kantar programımızın aynı zamanda mobil uygulamaları da hazırlanmaktadır. Bu sayede mobil uygulamamız üzerinden de fabrikanızın anlık durumunu kontrol edebilecek, içerdeki tartımları ve çok daha fazlasını anlık olarak görebileceksiniz.

Devamını Oku

E-ticaret Altyapısı İle Satışlarınızı Arttırın

E-ticaret günümüzde birçok kişinin kullandığı ve herkesin hayatının bir parçası olarak gördüğü bir platformdur. E-ticaret, pazarlamaya bağlı olan bir iştir. Bu, mağazanızda veya web sitenizde satışlarınızı artırabileceğiniz bir altyapı oluşturarak yapılabilir. E-ticaret, ürün ve hizmetlerin internet üzerinden satıldığı çevrimiçi bir ekonomik sistemdir, teknoloji ise gelişmiş yazılım uygulamaları ve donanım bileşenleri kullanarak e-ticaret sistemlerinin geliştirilmesini mümkün kılmıştır. Bu yazımızda sizlere e-ticaret sistemlerinden ve öneminden bahsedeceğiz.

Devamını Oku

Web Tasarım Ajansları

Web tasarım ajansları, günümüzde trend olan aramalardan bir tanesidir. Web tasarım ajansları, kurumlara veya şahıslara hizmet veren ve yazılım ihtiyaçlarını karşılamaya sağlayan oluşumlardır. Bu yazımızda sizlere Web Tasarım Ajanslarından ve web tasarım konusunun ne kadar önemli olduğundan bahsedeceğiz.

Devamını Oku

Özel Kurumsal Web Tasarım Hizmetleri

Divizyon yazılım çözümleri bugüne kadar 200’den fazla özel tasarım projeler geliştirmiş ve tasarlamış bir yazılım ofisidir. Siz de kurumsal web tasarım ihtiyaçlarınız için özel çözümler istiyorsanız bu yazımızda sizlere web tasarımı ve kurumsal görünüm için yaptıklarımızı anlatacağız. Web tasarım konusu kesinlikle günümüzde ciddi önem arz eden bir ihtiyaçtır. Potansiyel müşterilerinize ulaşmanın en hızlı ve en garantili yoludur. Peki web tasarımı ile hem potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı kolaylaştırırken hem de aramalarda rakiplerinizin üzerinde görüntülenmek istemez misiniz? Divizyon yazılım çözümleri, SEO ve web tasarım konusunda sizlere profesyonel çözümler sunmaktadır.

Devamını Oku

Firmalar için Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal web tasarım ihtiyaçlarınız için bir yazılım firması arayışında mısınız? O zaman sizlere kendimizi anlatmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Divizyon yazılım çözümleri, web tasarım ve özel yazılım konusunda çeşitli hizmetler veren bir yazılım ajansıdır. Web siteleri ve e-ticaret sistemleri konusunda yetenekli bir ekibimiz var. Ayrıca SEO desteğimiz ile rakiplerinizin önüne geçebilmenizi hedefliyoruz.

Devamını Oku