Nakliye takip sistemi Divizyon Yazılım Çözümleri olarak firmamızın nakliye firmaları için geliştirdiği bir web yazılımıdır. Web yazılımı sayesinde araçlarınızı ve şoförlerinizi rahatlıkla kontrol edebilir, gelişmiş entegrasyonları sayesinde iş dağıtımını rahatlıkla yapabilirsiniz.

Nakliye takip programı ile birlikte birçok modüle sahip olacaksınız. Bu modüllerden bazıları; Sevkiyat, Sürücü, Araç İşlemleri, İşletme İşlemleri, Fiş, Fatura, Kasa, Raporlar ve Kullanıcı Yönetimi olarak sıralanıyor. Tüm bu ana maddelerin içerisinde de ek modüller ve entegrasyonlar mevcut. Sistem nakliye işlemlerini hızlandırabilmeniz ve iş takibini daha rahat yönetebilmeniz için kurgulanmıştır. Nakliye takip sistemi için hazırlanmış olan web sayfasını incelemek için www.filojistik.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

Nakliye Takip Programı

Nerede olduğunuzun bir önemi yok, O Her Zaman Sizinle!

Geliştirmiş olduğumuz nakliye yönetim yazılımı %100 web üzerinde çalışmaktadır. Bu sayede dilediğiniz yerden, dilediğiniz zaman firmanız veya şoförleriniz ile ilgili bilgileri tek tıkla görebilirsiniz. İşinizi yönetmek için ihtiyacınız olan her şey bu sistemde!

Yaptığınız her şeyi hızlandıran bir yazılım hayal edin

Günlük telefon trafiğiniz ve iş yükünüzün ne kadar fazla olduğunu biliyoruz. Ve buna özel modüller geliştirmeye de devam ediyoruz. Nakliye Takip Sistemi size ve işinize ayrı bir hız kazandıracak. Sevkiyatlarınızı tek tıkla yönetmek ve uygun şoförleri sistem üzerinden bulmak hiç de zor değil. Geliştirmiş olduğumuz nakliye programı ile her işi tek bir yerden yönetebileceksiniz.

Nakliye Takip Programı – Ana Ekran

Sisteme giriş yaptığınızda sizleri karşılayan ana ekran sayesinde Açık, Tamamlanan, Günlük Sevkiyat Sayısı, Kasa Durumu, Toplam Sevkiyat, Kayıtlı Şoförler, Kayıtlı Araçlar ve Kayıtlı kullanıcı sayısını görebilirsiniz. Ek olarak Aylık sevkiyat grafiği sayesinde bulunduğumuz ay içerisinde ne kadar sevkiyat yaptığınızı gün gün tek ekranda görebilirsiniz.

Nakliye Programı - Ana Ekran
Nakliye Programı – Ana Ekran

Sevkiyat – Nakliyat Atama İşlemleri

Sistemde kayıtlı olan fabrika, ürün, şoför ve araç bilgilerini tamamladıktan sonra kullanabileceğiniz nakliye atamalarını bu ekrandan tek seferde rahatlıkla yapabilirsiniz. Gidilecek fabrikayı seçtikten sonra ürün, tonaj, fiyat, gidilecek rota, araç tercihi, şoför tercihi ve komisyon girişini yaptıktan sonra sevkiyat atama işlemleriniz gerçekleşecektir. Bu sayede excel ile sevkiyat takibi yapmak yerine tek ekrandan bütün işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Sevkiyat Ekran Modülü

Sevkiyat takip modülü ayrıca özel bir adres ile entegre çalışmaktadır. Bu sayede şoför aradığınız işleriniz için eski moda tahtalara yazmak yerine bir monitöre işlerinizi yansıtabilirsiniz. Ek olarak özel adresi şoförleriniz ile paylaşarak elinizdeki şoförü ve aracı olmayan tüm işleri görmesini sağlayarak şoför ataması yapma işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Whatsapp Entegrasyonu

Nakliye takip programı ile whatsapp mesajı göndermek hiç sorun değil. Sistemde tanımlı olan şoförlerinize tek tıkla whatsapp mesajı gönderebilir, elinizdeki işleri paylaşabilirsiniz. Sistem üzerinde whatsapp modülü ile mesaj göndereceğiniz şoförleri de filtreleme yaparak azaltıp çoğaltabilirsiniz.

Whatsapp Modülü
Whatsapp Modülü

Sürücü İşlemleri

Nakliye takip programı ile birlikte sistemdeki şoförleri rahatlıkla yönetebilirsiniz. Sisteme sınırsız sayıda şoför tanımı yapabilir, daha önce şoförün gittiği tüm rotaları sistem hafızasında tutabilirsiniz. Bu sayede sistemde tanımlı tüm şoförler arasında daha önce Ankara’ya yük götürmüş şoförleri rahatlıkla filtreleyebilir, atama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sürücü modülünde ek olarak puanlama sistemi de aktiftir. Daha önce iş verdiğiniz sürücü hakkında 1’den 10’a kadar puanlama yapabilir ve sürücü hakkında not tutabilir, referansını kayıt edebilirsiniz. Bu modül size daha sonra vereceğiniz işler için bir öngörü sunacaktır. Dilerseniz sistem üzerinde nakliye işlemleri için şoförü kara listeye alabilir, bir daha sizden o sürücüye iş verilmemesini de sağlayabilirsiniz.

Sisteme kayıt edilen her türlü Adı – Soyadı, TC Kimlik Numarası, Araç bilgileri, telefon bilgileri gibi tüm alanlar 256Bit şifreleme ile şifrelenmektedir.

Nakliye Takip Sistemi – Araç İşlemleri

Nakliye takip sistemi ile ihtiyacınız olan ve iş verdiğiniz tüm araç tiplerini tek bir sefere mahsus olmak üzere sisteme kayıt edebilirsiniz. Bu sayede Sevkiyat Modülünde araç seçimi için ek bir yazı yazmanıza gerek kalmayacaktır. İşinizi hızlandırmak için tüm araç tiplerini bu ekrandan tanımlayabilir ve sevkiyat modülünü çok daha hızlı kullanabilirsiniz. Araç ve dorse plakalarını ve aracın türlerini de bu modül sayesinde kayıt altına alabilirsiniz.

Lojistik Yazılımı – Fabrika Modülü

Nakliyesi ile ilgilendiğiniz fabrikaların kayıtlarını Fabrika modülünde tüm firmaları kayıt altına alabilir, raporlama işlemlerini hızlandırabilirsiniz. Fabrika modülünde kayıt yaptığınız fabrikalara özel renk tanımı yapabilir, bu renkleri Sevkiyat Modülünde ayırt etmek için kullanabilirsiniz. Bu sayede tüm fabrikaları ve işlemlerinizi takip etmeniz çok daha kolay şekilde yapabilirsiniz. Bu modül ek olarak Whatsapp Modülü ile entegre bir şekilde çalışmaktadır. Whatsapp entegrasyonu sayesinde raporlarınızı tek tıkla fabrika sahibi – yetkililerine whatsapp üzerinden pdf olarak iletebilir, işlemlerinizi hızlandırabilirsiniz.

Nakliye Programı – Ürün ve Hizmet Modülü

Sevkiyat modülünde şoför tanımı yaparken ürün seçimi yapabilmek için şoförlerinizin taşıyacağı ürün cinslerinin tanımlamasını yapabilirsiniz. Örnek olarak; Dökme Yükler, Dönüş İşleri, Kuru Yükler ve Parsiyer gibi tanımlamaları bu ekrandan yapabilir, Sevkiyat Modülü aracılığı ile bu ekranda tanımladığınız bilgileri Sevkiyat Ekranında görebilir, işlem yapabilirsiniz.

Nakliye Takip Sistemi – Raporlar

Sistem üzerinde yaptığınız tüm işlemler raporlanabilir ve çıktı alabilirsiniz. Cari hesaplarınızı seçerek raporlarınızı tek tıkla alabilirsiniz. Sürücü hesap ekstreleri, Bakiye Raporları, Kasa giriş ve çıkış raporları, fabrika sevkiyat raporları gibi raporların çıktısını alabilir, whatsapp modülü ile ilgili kişilere de gönderebilirsiniz.

Divizyon Yazılım Çözümleri

Divizyon yazılım çözümleri olarak biz müşterilerimize veya sektörlere özel yazılım çözümleri sunmaktadır. Siz de ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilir, projenizden bahsederek online olarak fiyat teklifi alabilirsiniz. Ek olarak Referanslarımızı incelemek için bu bağlantıya tıklayabilir, bizi instagram sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Hemen Fiyat Teklifi Alın!

    Kurumsal Web TasarımRent A Car ProgramıNakliye Takip SistemiKantar OtomasyonuPLC OtomasyonÖzel Yazılım ProjesiToplantı Talebi