Teklif programı ile iş yükünüzü azaltın, gücünüze güç katın! Divizyon yazılım çözümleri tarafından geliştirilen Online Teklif Hazırlama Programı, her sektörden farklı müşterilere hitap ediyor. Web tabanlı çalışan sistemimiz sayesinde bilgisayar arızası – virüs gibi olumsuz etkenlerle karşılaşmayın.

Online teklif hazırlama programı ile birlikte bir çok avantaja sahip olacaksınız. Hazırladığınız teklifleri tek tıkla pdf forma dönüştürebilir, önceki teklifleri arşivinizde tutabilirsiniz. Bu sayede teklifi unutmanın önüne geçersiniz ve sisteme giriş yaptığınızda sonuçlanmış – sonuçlanmamış bütün tekliflerinizi ve detaylarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Online Teklif Programı

Online Çalışan Teklif Programı

Teklif hazırlama programı bulut tabanlı bir web adresinde çalışmaktadır. Bu sayede tablet, telefon, bilgisayar veya internet bağlantısı olan herhangi bir cihaz ile dilediğiniz yerden dilediğiniz saatte bağlanabilir, işlem yapabilirsiniz.

Hızlı Altyapı

Ürünlerinizi veya hizmetlerinizi sisteme bir kere tanıtmanız yeterli. Daha sonrasında eklemiş olduğunuz ürün – hizmetler ile alakalı teklif oluşturabilirsiniz. Divizyon – Online Teklif Programı teklif hazırlama süresini %90 azaltır ve işinizi hızlandırmayı hedefler.

Teklif ve Ürün

Sisteme tanımlamış olduğunuz tüm ürünleri kalem kalem teklifinize ekleyebilirsiniz. Böylece kendinize özel maliyet teklifi oluşturarak ticari zararınızın da önüne geçebilirsiniz. Maliyet teklifinden sonra gerçek teklifinizi oluşturabilir, müşterinize gönderebilirsiniz.

Teklif Formu Tasarımı

Teklif programı, size profesyonellik katar ve kurumsal imajınızı korumanıza olanak sağlar. Teklif programımız siz değerli kullanıcılarımıza 3 farklı kurumsal tasarım ile teslim edilir. Dilerseniz kendinize ait matbuu formunuzu da rahatlıkla teklif oluşturma programına tanıtabilir, profesyonelliğinizi teklifinizden de belli edebilirsiniz.

Müşteri Takibi

Sisteme daha önce tanımını yaptığınız müşterilerinizi takip edebilir, yetkili bilgilerini kayıt edebilir ve seçtiğiniz müşteriye online teklif oluşturabilirsiniz. Müşterilerinize özel olarak olumlu – olumsuz sonuçlanan tüm teklifleri görebilir ve takip edebilirsiniz. Online teklif oluşturma programı her açıdan iş yükünüzü azaltmak için kurgulanmıştır.

Ürün Reçetesi

İmalatını yaptığınız ürünleriniz için online teklif programında reçete tanımı yapabilirsiniz. Reçete tanım modülü; bir ürünün ortaya çıkabilmesi için gerekli hammaddeleri bir kereye mahsus olmak üzere sisteme tanıtmanızı isteyecektir. Tanım yapıldıktan sonra listeden ürünü seçmeniz yeterli! Ürünününüz tüm hammaddeleri ile birlikte hesaplanacak ve bu hesaplamaya göre teklif formunuz otomatik olarak oluşacaktır.

Stok ve Hammadde Takibi

Teklif programı, stok hareketlerinizi de takip etme yeteneğine sahiptir. Bu sayede hammadde veya deponuzdaki ürünlerin teklifleri olumlu sonuçlandığında sisteme kayıt yaparak stok ve hammaddelerinizden eksiltme yapılmasını da sağlayabilirsiniz. Online teklif programı ile hem stok – hammadde takibi yapabilir, hem de tekliflerinizi ve proforma faturalarınızı tek tıkla oluşturabilirsiniz.

Geçmiş Teklifler

Müşterilerinize daha önce göndermiş olduğunuz tüm teklifleri takip edin ve inceleyin. Online teklif programı ile geçmiş tekliflerinizi takip ederek zamandan tasarruf edin.

Döviz Kurları

Online teklif programı ile döviz kuru ile teklif oluşturmak çok kolay! Dilerseniz merkez bankası kurlarını referans alabilir, dilerseniz döviz kuru girişini kendiniz yapabilirsiniz. Teklif hazırlama programı Türk Lirası, Dolar, Euro gibi tüm para birimleri ile uyumlu bir şekilde çalışmakta ve teklif oluşturabilmektedir.

Çok Sayfalı Teklif Formu

Online teklif hazırlama programı ile sadece teklif formu oluşturmak istemeyebilirsiniz. Sistemimiz kullanıcı tercihine bağlı olarak form oluşturmaktadır. Bu sayede Kapak sayfası, önyazı, referanslarınız, teklifiniz ve satış koşullarınızı da tek seferde pdf olarak çıktı alabilirsiniz. Kurumsal tekliflerinize ayrı bir profesyonellik katabilirsiniz.

Teklif Hazırlama

Sisteme eklemiş olduğunuz ürünleriniz arasından seçiminizi yapın, birim fiyatınız otomatik olarak önünüze gelsin. Bu sayede güncel fiyat arama derdinden kurtulur, yanlış fiyat teklifi vermenin önüne geçebilirsiniz.

Şablon Teklifler

Teklif hazırlama programı ile birlikte şablon teklifler oluşturabilir, daha önceki tekliflerinizi rahatlıkla düzenleyebilirsiniz. Geçmişte verdiğiniz bir teklife benzer bir teklif oluşturmanız gerektiğinde rahatlıkla teklifi düzenleyebilir, yeni müşterinize oluşturduğunuz teklifi iletebilirsiniz.

E-Posta Entegrasyonu

Sistemde oluşturmuş olduğunuz teklifleri tek tıkla e-posta olarak gönderebilirsiniz. E-posta gönderimi için kendinize özel bir şablon oluşturabilir, Bilgi ve CC alanlarının otomatik doldurulmasını sağlayarak zamandan tasarruf edebilirsiniz. Teklif hazırlama programı otomatik mail gönderim durumunu kullanıcıdan öğrenerek seçiminize göre hareket etmektedir.

Proforma Fatura Oluşturma

Teklif oluşturma programımız dilerseniz proforma fatura çıktısı da üretebilmektedir. Bu sayede ayrıca proforma fatura oluşturma zahmetine girmez, arşivdeki teklifleriniz içinde proforma fatura oluşturabilirsiniz.

Yetkilendirme

Teklif oluşturma programı, tamamen kullanıcı yetkisine göre hareket etmektedir. Çalışanlarınızdan birinin ıskonto yetkisi varken, diğer bir çalışanınızdan ıskonto yetkisini kaldırabilirsiniz. Bu sayede hatalı tekliflerin de önüne geçmiş olursunuz. Bu özelliklere ek olarak oluşturulan teklifi firma sahibinin onayına sunabilir, sistem üzerinden onay verilmesi halinde e-posta olarak gönderilmesini veya çıktı alınabilmesini de sağlayabilirsiniz.

Hemen Fiyat Teklifi Alın!

    Kurumsal Web TasarımRent A Car ProgramıNakliye Takip SistemiKantar OtomasyonuPLC OtomasyonÖzel Yazılım ProjesiToplantı Talebi