Çorum Web Tasarım Hizmetleri

Günümüzde kurumsal web sayfası yaptırmak yasalarla yükümlülük haline getirilmiştir. Müşterileriniz sizi internet üzerinde de rahatlıkla bulabilmeli, özgün ve gerçek materyaller ile karşılanmalıdır. Kurumsal web sayfaları genel olarak firmanız hakkında vizyon-misyon gibi öğelerin barındığı, referanslarınızın ve fotoğraf galerilerinizin bulunduğu, ürünlerinizin tanıtımını yaptığınız ve iletişim sayfanızın bulunduğu etkileşimli bir web sayfasıdır. Kurumsal web sayfalarımız tamamen dinamiktir, herhangi bir değişiklik yapmak istediğinizde bize ulaşmanız gerekmez. Ek olarak kurumsal web sayfalarımızda dilediğiniz gibi ürün tanıtımı yapabilirsiniz, tek fark bu ürünlerin satışını kredi kartı ile yapamazsınız. Kredi kartı ile satış yapabilmek için bir e-ticaret sistemine ihtiyacınız bulunmaktadır. Peki, kurumsal web sayfasını yaptırırken neden basit hatta ve hatta amatör düzeyde bir web sayfanız olsun ki?

Görünüşe herkes önem verir, müşterileriniz bile!

Bir web sayfası açıldığında, ilk izleniminiz çok önemlidir. Müşterileriniz sizi web sayfasında nasıl görüyorsa öyle hayal ederler. Bu noktada profesyonel tasarlanmış web sayfaları her zaman bir adım öndedir. Müşterilerinizin ikinci olarak önem verdiği nokta ise, web sayfasının güncel olmasıdır. Örneğin işyerinize gelen bir müşteriniz web sayfanıza girdiğinde taşınmış olduğunuz adresi halen görüyorsa bu sizin için eksi puan demektir.

Çorum Web Tasarım
Kurumsal Web Sayfası – Çorum Web Tasarım

Bulunabilir olun!

Potansiyel müşterileriniz sizi anahtar kelimeleriniz ile bulacaktır. Örneğin; çorum web tasarım, İstanbul jeneratör firmaları veya Ümraniye bebek giyim gibi işinizle alakalı kelimelerle sizi bulmaya çalışacaklardır. Bu nedenle web sayfanız güncel ve tasarım trendlerine uygun olmalıdır. İnternette bulunamıyorsanız web sayfam var diye düşünmeyin.

Bulunabilir Olun!
Kurumsal Web Sayfası – Bulunabilir Olun!

Rakiplerinize fark atın

Her alanda olduğu gibi rakipleriniz internet üzerinde de olacaktır. Bu sebeple onlardan önde olabilmek için web sayfanızın güncel ve trendlere uygun olması gerekmektedir. Modern ve popüler arama motorları algoritmalarını değiştirerek sitenize ziyarete gelirler. Bu ziyaretler sonucunda eğer web sayfanız bulunuyorsa bile trendlere uygun değilse sizi görmezden gelmeleri kaçınılmazdır.

Rakiplerinize Fark Atın!
Kurumsal Web Sayfası – Rakiplerinize Fark Atın!

Peki ne yapacaksınız?

Web sayfanızı güncel tutarak ve trendleri takip ederek sizde internet üzerinde yerinizi alabilirsiniz. Web sayfanızın istatistiklerini takip ederek müşterilerinizin istedikleri hizmeti vermeye bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Bundan sonraki aşamada yapmanız gereken çok basit, bizi aramak!

Kurumsal Web Sayfası
Kurumsal Web Sayfası – Bizi Arayın!

Kurumsal Web Sayfası Genel özellikler nedir?

Kurumsal Web Sistemimizin genel özellikleri;

Slider (Manşet) resimleri ekleme-çıkarma,

Haber, Duyuru ve Etkinlik Modülü,

İletişim Mesajları Takibi (Sms ve E-Posta İle Bilgilendirme),

Sınırsız Galeri tanımları,

Sınırsız Referans tanımları,

Sınırsız ve Detaylı Ürün Girişi,

Ürün Detay Sayfası ve Sipariş Modülü (Sms ve E-Posta İle Bilgilendirme),

Tamamen Dinamik (Yönetilebilir),

%100 Google SEO Dostu Tasarım ve Kodlama,

Özgün Tasarım (Müşteri Onayından Sonra Kodlama),

Sosyal Ağ Entegrasyonu (Facebook, Twitter, Google+),

Hızlı Ürün Ekleme modülü ve daha birçok modül ile birlikte anahtar teslimi web sayfalarını siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Geç kalmayın, yerinizi alın!

Firmanız için halen geç kalmış sayılmazsınız. Bir web sayfanız yoksa sizin için tasarlayalım, varsa modern bir görünüm ile sayfanızı tepeden tırnağa yenileyelim! Bizimle ilgili detaylı bilgi elde etmek için web sayfamızı inceleyebilir, iletişim bölümünü kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-Posta Adresiniz görüntülenmeyecektir. Zorunlu alanlar *
Yan taraftaki HTML kodları kullanarak yorum yapabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>