Divizyon yazılım çözümleri olarak yeni ürünlerimizi geliştirmeye ve siz değerli kullanıcılarımızın beğenisine sunmaya devam ediyoruz. Kantar programı, tartım kantarı olan firmalar için geliştirilmiş bir Windows programıdır. Basit düzeydeki bilgisayarlarda çalışabilen yazılımımız ürün – araç tartımı ve takibi için kullanılabilmektedir. Firmaların kantarlarına bağlantı yapan sistemimiz, anlık olarak firmanızda tartılan ürünlerin raporunu ve kısa mesajını anlık olarak cep telefonunuza gönderebilme özelliğine de sahiptir.

Fabrikalar İçin Kantar Takip Programı

Kantar takip programı, yetkiye bağlı olarak çalışmaktadır. Kullanıcı sınırı olmaksızın çalışan kantar programı, yetkili personeli kontrol ederek işlem gerçekleştirir. Bu sayede firma yöneticileri çalışanlarının durumunu takip edebilir, yeni kullanıcı tanımı yapabilir.

Kantar Programı
Kantar Programı – Giriş Ekranı

Kantar Tartım Programı

Kantar takip programı, aşağıdaki kullanıcı ekranı ile açılış yapmaktadır. Bu ekranı kullanarak firmalar yeni tartım yapabilir, son tartımları takip edebilir ve ücretli tartımları görüntüleyebilir. Ücretli tartım özelliğini kullanarak gelen araçların veya malzemelerin ücretini tahsil ederek tartımını yapabilir, sistem üzerinden ücretli tartımlarınızı takip edebilirsiniz.

Kantar otomasyonumuzda malzemenin cinsini, şoför bilgilerini, telefon numarasını ve sevk adresini de tek ekrandan takip edebilirsiniz. Ayrıca içerideki tartımlarınızın tek tuşla çıktısını alabilir, varsa laboratuvar görevlisine sms gönderebilir ve işlerinizin takibini çok daha rahat yapabilirsiniz.

Kantar Programı - Ana Ekran
Kantar Programı – Ana Ekran

Kantar Programı Ayarları

Kantar programının ek olarak barındırdığı özellikler vardır. Bunlardan bir tanesi de kullanıcıların isteğine bağlı olarak çalışabilmesidir. Aşağıdaki resimde görüntüleyebileceğiniz “Ayarlar” ekranı sayesinde kullanıcı tanımları yapabilir, kantar bağlantı ayarlarını değiştirebilir, kantar fişi tasarımı yapabilir ve Mail – SMS ayarlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanıcı ek olarak ERP Fabrika yönetim sistemimizi kullanıyorsa, tartımları ERP sistemi ile tek tuşla senkronize edebilir, mobil cihazlar üzerinden de her iki sistemi de takip edebilirsiniz.

Kantar Ayarları
Kantar Ayarları
Kantar Fişi Tasarımı
Kantar Fişi Tasarımı
Kantar İçin Port ve Kullanıcı Ayarları
Kantar Programı Mail ve SMS Ayarları

Kantar Fişi Oluşturma

Kantar programında kullanıcılarımıza sunduğumuz özelliklerden bir tanesi de kantar fişi oluşturmaktır. Kantar fişini kullanıcılarımız kendileri dilediği gibi tasarlar veya tasarlanmış fişi baskıya gönderebilirler. Bu sayede kantar fişi tasarımı tamamen kullanıcıya özel tasarlanabilmektedir. Ayrıca kantar fişi tasarımı, mailinize de tartım yapıldıkça da gönderilecektir.

Kantar Fişi Tasarımı
Kantar Fişi Tasarımı

Kantar Programı Satın Al

Siz de kantar programına ihtiyaç duyuyor ve kantar programı ile ilgileniyorsanız bize bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilir, “Online Fiyat Teklifi” sayfamızı kullanarak fiyat teklifi alabilir veya Instagram sayfamızı takip edebilirsiniz.

Yazıya 2 adet yorum yapılmış.

 • Mustafa Yılmaztürk
  Mustafa Yılmaztürk
  Cevapla

  Merhaba, kantar programı için revize istersek yaptırabiliyor muyuz? Firmamız fiş baskısı istemiyor. Fakat ek bir modül geliştirilmesini istiyor. Bu konuda da yardımcı olabiliyor musunuz?

  • Divizyon
   Divizyon
   Cevapla

   Merhaba, firmamız tarafından geliştirilen kantar programında revize yapma imkanımız vardır. Müşteri isteğine göre modüller değişiklik gösterebilir. Yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Yorum Yazın

E-Posta Adresiniz görüntülenmeyecektir. Zorunlu alanlar *
Yan taraftaki HTML kodları kullanarak yorum yapabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>