Divizyon yazılım çözümleri, alanında uzman ve deneyimli ekibi ile Türkiye’nin bir çok iline web tasarım ve web yazılım hizmeti sunmaktadır. Kurulduğumuz 2009 yılından bu yana müşterilerimize profesyonel çözümler sunmaktayız. Divizyon Web Tasarım, müşterilerine özel otomasyon ihtiyaçlarından e-ticaret paketlerine, PLC otomasyon sistemlerinden Kantar Programlarına kadar geniş bir skalada hizmet vermektedir.

Web tasarım hizmetimizi müşterilerimizin ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda tasarlıyor ve kodluyoruz. Bunun yanı sıra web tasarımı için trendleri iyi biliyor, müşterilerimize aktarıyoruz. Güncel teknolojileri, tasarım standartlarını ve Google SEO algoritmasını iyi biliyor ve bunu müşterilerimiz için avantaja çeviriyoruz.

Kurumsal Web Tasarım

Potansiyel müşterilerinize ulaşmanızın şüphesiz ki en iyi yöntemlerinden bir tanesi de kurumsal web sitesi sahibi olmanızdır. Divizyon yazılım çözümleri olarak firmamız özel tasarımları sizler için hazırlıyor ve yayınlıyoruz. Kurumsal web tasarım, günümüzde küçük – orta ve büyük ölçekli tüm işletmeler için kaçınılmaması gereken bir ihtiyaçtır.

Özellikle Pazar araştırması ve anahtar kelime analizlerini de sizin için gerçekleştiren firmamız, web tasarım konusunda ihtiyacınızdan çok daha fazlasını anahtar teslim şeklinde gerçekleştiriyor. Rakip analizi ve SEO anahtar kelime analizlerimiz ile birlikte, potansiyel müşterilerinize web tasarım ihtiyacınızı karşılayarak 7/24 açık bir işyeri ile hizmet verebilir, ürünlerinizi daha kolay tanıtabilir ve pazarlayabilirsiniz.

Kurumsal Web Tasarım
Kurumsal Web Tasarım

Web Tasarım ve Mobil Uyum

Web tasarım her geçen gün gelişen ve yeni yazılım değişiklikleri ile ön plana çıkmanızı sağlayan bir platformdur. Web tasarım trendleri de her geçen gün değişebilmektedir. Günümüzde web tasarım, sadece bilgisayarlar aracılığı ile görüntülenecek bir web sayfası değil, mobil ve tablet cihazlar ile de uyumlu bir şekilde çalışabilmelidir.

Divizyon yazılım çözümleri olarak firmamız tarafından geliştirilen tüm web sayfaları mobil ve tablet cihazlar ile uyumlu bir şekilde çalışabilmektedir. Siz de  kurumsal web tasarım hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız buraya tıklayarak hemen online teklif alabilir, iletişim sayfamızdaki bilgileri kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Google SEO

Belirli bir anahtar kelimede veya kelimelerde arma sonuçlarında çıkmıyor musunuz? Sorununuzun çözümünü çok iyi biliyoruz. Tüm müşterilerimiz için 3 anahtar kelimeye kadar ücretsiz hizmet vermekteyiz. Firmamızdan web tasarım hizmeti alan tüm müşterilerimize aynı hizmeti sunmaktayız. Google SEO konusunda uzman ekibimiz, sadece aynı sektörden ilk müşterimize hizmet vermektedir. Siz de sektörünüzdeki ilk müşterimiz olmak için “Hemen Bizi Arayın

Google SEO
Google SEO

SSL Sertifikası

Gelişen teknoloji ile birlikte Google güncellemeleri de sürekli olarak değişmektedir. Google arama sonuçlarında görüntülenebilmek için son güncelleme ile birlikte Google, SSL sertifikası olan web sayfalarını ön plana çıkaracağını bildirmiştir. Web tasarım hizmetimizden faydalanan tüm müşterilerimiz için bir yıl boyunca ücretsiz SSL sertifikası kurulumu hizmetimizden de faydalanabilecektir.

SSL Sertifikası
SSL Sertifikası

Web Tasarım Yaptırmak İstiyorum

Siz de web tasarım hizmetimiz ile ilgileniyorsanız, bizimle burada bulunan bağlantıya tıklayarak bize ulaşabilir, Fiyat Teklifi sayfamızı kullanarak projeniz veya ihtiyacınız ile alakalı online teklif alabilir ve bu bağlantıya tıklayarak bizi Instagram’dan takip edebilirsiniz!

Siz değerli müşterilerimize web tasarım ve web yazılım konusunda hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz!  

Yazıya 6 adet yorum yapılmış.

 • Fatih Secen
  Fatih Secen
  Cevapla

  Web tasarım ve seo konusunda hizmet almak istiyorum. Fiyat teklifi formunu doldurdum. Teşekkür ederim.

  • Divizyon
   Divizyon
   Cevapla

   Merhaba, mailiniz üzerinden dönüş sağlanmıştır.

 • SİNEM ÖZBEY
  SİNEM ÖZBEY
  Cevapla

  Merhaba, web tasarım hizmetiniz için fiyatlarınız nelerdir?

  • Divizyon
   Divizyon
   Cevapla

   Merhaba, web tasarım konusunda paket olarak fiyat belirtmemiz pek doğru değil. Bu yüzden “Fiyat Teklifi” sayfamızı kullanarak web tasarım konusundaki ihtiyacınız için istek oluşturabilirsiniz. Teşekkür ederiz.

 • Gurkan Kaylan
  Gurkan Kaylan
  Cevapla

  Web tasarım hizmetiniz sadece tasarım üzerine mi? Yaptığınız web sayfalarının yönetim paneli mevcut mu?

  • Divizyon
   Divizyon
   Cevapla

   Merhaba, web sayfalarımız anahtar teslim şeklinde kurgulanmıştır. Tüm web sayfalarımızın yönetim paneli mevcut olup, çoklu dil desteği de vardır. Web sitesindeki tüm içerikleri kullanıcılarımız rahatlıkla değiştirebilmekte veya güncelleyebilmektedir.

Yorum Yazın

E-Posta Adresiniz görüntülenmeyecektir. Zorunlu alanlar *
Yan taraftaki HTML kodları kullanarak yorum yapabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>