Hepsiburada entegrasyonu ile alakalı olarak geliştirdiğimiz yazılım sayesinde satışlarınızı gözle görünür bir biçimde arttırın! Günümüzde e-ticaret sektörü hızla gelişme kaydetmektedir. Bu gelişmeler herhangi bir sektörde çalışan işletmenin büyümesini veya küçülmesini sağlayabilir. Günümüz teknoloji çağına ayak uydurmak, sektörü takip ederek yeniliklerden faydalanmak çok önemlidir. Opencart ve benzeri hazır e-ticaret sistemleri ile entegre çalımanın yanı sıra, pazaryerleri ile de (hepsiburada, n11, sanalpazar vb.) entegre olmak çok çok önemlidir.

Herhangi bir platforma entegre olmak satışlarınızı arttırabileceği gibi iş yükünüzü de önemli düzeyde azaltacaktır. Bu sayede satışlarınızı arttırırken de iş yükünden kurtularak daha detaylı bir şekilde satışlarınız ile ilgilenebileceksiniz.

N11 entegrasyonu, hepsiburada entegrasyonu ve opencart entegrasyonu sayesinde işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Hepsiburada otomatik rekabet analizi sayesinde sizin belirttiğiniz koşullar baz alınarak fiyatlarınızı ve stoğunuzu otomatik güncelleyebilirsiniz. Program hakkında detaylı bilgiye www.miknatisentegrasyon.com adresimizden ulaşabilirsiniz. Ek olarak iletişim sayfamızdaki formu doldurarak size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Mıknatıs E-Ticaret Entegrason sistemi pazaryerlerindeki tüm satıcıların işlerini kolaylaştırmak amacıyla geliştirilmiş bir platformdur. Mıknatıs E-Ticaret sistemini kullanarak pazaryerlerindeki dükkanlarınızı rahatlıkla yönetebilir ve satış rakamlarınızı kolaylıkla arttırabilirsiniz. Hepsiburada mağazanızdaki fiyatları güncellemek için tek tek uğraşmanıza artık gerek yok!

Mıknatıs E-Ticaret yönetim sistemi; hepsiburada, n11 ve gittigidiyor sistemleri ile entegre çalışabildiği gibi ek olarak kendi içerisinde de muhasebe, faturalandırma ve stok gibi işlemleri takip edebileceğiniz bir yazılım ile birlikte gelmektedir. Mıknatıs Entegrasyon sistemi, sizin için hepsiburada mağazanızı tarayarak rekabeti kaybettiğiniz ürünleri bulur ve fiyatlarınızı otomatik günceller!

 

Hepsiburada Entegrasyonu
hepsiburada entegrasyonu

Yorum Yazın

E-Posta Adresiniz görüntülenmeyecektir. Zorunlu alanlar *
Yan taraftaki HTML kodları kullanarak yorum yapabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>