Araç kiralama programı ihtiyaçlarınız için geliştirilmiş olan Divizyon Rent A Car Programı, rent a car firmalarının tüm isteklerine cevap verebilecek şekilde tasarlanmıştır. Yazılımı ve ek özellikleri her gün geliştirilen sisteme ek özellikler gelmeye devam etmektedir. Bugün siz değerli ziyaretçilerimize araç kiralama programının özelliklerinden bahsetmeye çalışacağız.

Araç Kiralama Programı

Araç Kiralama Programımız, Divizyon Yazılım Çözümleri tarafından kurumsal araç kiralama firmaları için geliştirilmiş online bir programdır. Bu yazılım ile araç kiralamadan raporlamaya kadar tüm teknik operasyonları yönetebilirsiniz. Bunlara ek olarak Rent A Car Paketi Araç kiralama yazılımı web tabanlı olduğu için müşterilerimiz internet bağlantısı olan tüm cihazlardan işlerini takip edebilirler.

Rent A Car PaketiAraç kiralama yazılımı ile şirketiniz araç kiralamaya yönelik tüm teknik işlemleri, aracın kiralanmasından tüm sürecin online olarak yönetilmesine ve raporlanmasına kadar güvenle yönetebilir.

Araç Kiralama Programı
Araç Kiralama Programı

Araç kiralama programımız, araçlarınızın periyodik bakım maliyetlerini takip etmenize ve kar-zarar oranlarınızı raporlamanıza olanak tanır. Sadece her bir aracın bakım maliyetlerini ve durumunu takip etmekle kalmaz, aynı zamanda yapılması gereken onarımlarla ilgili ayrıntılı raporlar da tutabilirsiniz.

Doğru müşteriye kiralama yaparak operasyonlarınızın etkinliğini en üst düzeye çıkarabilirsiniz. Programımız, araç kiralama ve filo bakımı da dahil olmak üzere filo yönetimi için eksiksiz bir çözüm yelpazesi içerir.

Periyodik Bakım Takibi

Araç kiralama programı araçlarınızın bakım maliyetlerini takip etmenizi sağlar ve onarım olasılıklarından haberdar olmanıza yardımcı olur. Araç kiralama programımız ile araçlarınızın periyodik bakım maliyetlerini takip edebilir, kar ve zarar oranlarınızı raporlayabilirsiniz. Maliyetlerinizi takip etmek için ek hizmet paketleri de satın alabilirsiniz. Programımızın detaylı anlatımını incelemek için www.rentacarpaketi.com web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Siz de araç kiralama programı ile alakalı detaylı bilgi istiyorsanız bu bağlantıya tıklayarak bize ulaşabilir, buraya tıklayarak online teklif alabilirsiniz. Bizi Instagram‘da takip etmeyi unutmayın 🙂

  Kurumsal Web TasarımRent A Car ProgramıNakliye Takip SistemiKantar OtomasyonuPLC OtomasyonÖzel Yazılım ProjesiToplantı Talebi

  Yazıya 2 adet yorum yapılmış.

  • Rıdvan Yılmaz
   Rıdvan Yılmaz
   Cevapla

   İyi akşamlar, ürün ile ilgileniyorum. detaylı bilgi almam için yardımcı olur musunuz?

   • Divizyon
    Divizyon
    Cevapla

    Merhaba,

    konu ile ilgili tarafınıza e-posta gönderildi. Yarın mesai saatleri içersinde tarafınıza telefon ile dönüş yapacağız.

  Yorum Yazın

  E-Posta Adresiniz görüntülenmeyecektir. Zorunlu alanlar *
  Yan taraftaki HTML kodları kullanarak yorum yapabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>