Gelişen teknoloji ve hızlı ulaşım olanakları sayesinde internet siteleri vazgeçilmez araçlar haline gelmiştir. Daha da ilerleyen süreçlerde, web sayfasının önemi kullanıcılar tarafından da daha çok anlaşılacaktır. Web sayfası sahibi olan işletmeler, müşterilerinin gözünde her zaman 1 adım önde olacaktır. Arama ve bulunma oranları yüksek olan işletmeler, daha büyük bir kitleye hitap edecektir.

Hazır Web Sitesi Hizmeti Veriyor musunuz?

Divizyon yazılım çözümleri olarak hazır paket web sitesi satışı yapmamaktayız. Hazır paket web sitesi, kurumsal firmalara hizmet veremeyeceği ve aynı tasarımın ve yazılımın birden çok müşteriye satışının yapılması nedeniyle firmamız politikalarına uymamaktadır. Divizyon yazılım çözümleri olarak biz, her müşterimize farklı yazılımlar ve farklı tasarımlar ile hizmet vermeye devam ediyoruz!

SEO Hizmetimiz İle Müşterilerinizi Arttırın!

Yapılan web sayfalarının haricinde web sayfası tasarımı ve kodlanması bittikten sonra belirli anahtar kelimeler ile ilgili çalışmalar yapmak da oldukça önemlidir. Örneğin; e-ticaret sistemleri ve kurumsal web sayfaları geliştiren bir ajans için “Çorum E-Ticaret” ve “Çorum Web Tasarım” kelimesinde üst sıralarda çıkmak, bir adım öne çıkmak ve dikkat çekmek demektir. Bu sayede müşterileriniz, size daha rahat ulaşabilir ve sizin hakkınızda detaylı bilgiye daha rahat ulaşabilir.

Hazır Web Sitesi

Anahtar Kelime Ne Demek?

Anahtar kelimeler, arama motorları tarafından okunan ve anlaşılabilir bir arayüz sayesinde arama yapan kişilere gösterilen sonuçlardır diyebiliriz. Örneğin firma adı ABC Çiçekçilik. Bu firma Çorum’da hizmet veriyor ve web sayfası bulunuyor. Potansiyel müşteriler Google, yahoo vb. araçları kullanarak arama yapmak istediklerinde ABC Çiçekçilik olarak arama yapma oranı çok düşüktür, bu tarz bir aramayı firma ile daha önceden alışveriş yapmış birisi yapabilir. Daha çok arama kelimesi “Çorum çiçek satış”, “Çorum çiçek siparişi”, “Çorum Çiçekçiler” vb. şeklinde olacaktır. Eğer bu tarz bir arama ile web sayfanız görüntülenmiyorsa, maalesef karanlıkta göz kırpıyorsunuz demektir.

Sadece SEO Hizmeti Alabilir miyim?

Tabii ki firmamız tarafından sadece SEO hizmeti de verilmektedir. Belirlenen anahtar kelimeler üzerinde inceleme yapan ekibimiz, sizin için en doğru yol haritasını çıkaracaktır. Tabii ki eski arayüze sahip ve Google tarafından artık göz ardı edilen bir yazılım sisteminiz varsa veya hazır web sitesi kullanıyorsanız, maalesef SEO hizmeti vermemekteyiz. Bu durumlarda SEO hizmeti vermememizin sebebi, Google yazılım veya tasarım dilini göz ardı edeceği için, yapılan çalışmalar da boşa gidecektir. Bu nedenlerden dolayı, müşterilerimize maaliyet getirecek fakat fayda göstermeyecek çalışmaları kabul etmemekteyiz.

Teklif almak istiyorum!

Eğer SEO, E-Ticaret veya Kurumsal Web Sitesi ihtiyaçlarınız için teklif almak istiyorsanız, online teklif formu sayfamızı kullanarak size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz. Ekibimiz kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş yaparak siz değerli müşterilerimizi bilgilendirecektir. Ayrıca iletişim sayfamızda bulunan bilgileri kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

E-Posta Adresiniz görüntülenmeyecektir. Zorunlu alanlar *
Yan taraftaki HTML kodları kullanarak yorum yapabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>