Web sayfası ihtiyacı doğduktan sonra en çok düşünülen sorulardan birisi de web tasarım fiyatları hakkında yetersiz bilginin olmasıdır. Günümüzde web sitesi tasarımı yapan ajanslar genelde fiyat politikası hakkında bilgi vermemektedir. Bu yüzden potansiyel müşteriler saatlerini / günlerini web tasarım fiyatlarını araştırmakla geçirmektedir.

Gelişen teknoloji ile birlikte farklı web sayfaları ve farklı yazılım ihtiyaçları doğmuştur. Bu sebepten ötürü web tasarım fiyatları değişiklik göstermektedir.

web sayfası fiyatları

Firmaya veya kişilere özel hazırlanan web sayfaları, e-ticaret sistemleri taleplere göre tasarlandığı ve kodlandığı için fiyat listesi yayınlamak pek mümkün olmuyor. Firmaya özel yapılan tasarım, kodlama ve SEO uyumluluğu ile mobil cihazlar ile olan uyum da sizlere çok önemli gelmeyebilir, fakat performans ve kullanıcı deneyimi açısından oldukça önemli bileşenlerdir. Ek olarak arama motoru entegrasyonu (SEO) çalışmaları için de sabit bir fiyat listesi yayınlamanın imkânı yoktur.

Divizyon, hazır paket web sitesi veya hazır paket program satışı yapan bir firma değildir. Çalıştığımız her proje, özel tasarlanmakta ve özel olarak kodlanmaktadır. Divizyon Yazılım Çözümleri olarak biz, gelen tüm talepleri titizlik ile değerlendirdikten sonra dönüş yapmaktayız. Etik kurallara aykırı yazılımlar, kumar ve bahis, ponzi veya benzeri yazılım ve tasarımlara firma olarak destek vermemekteyiz.

Web Tasarım Fiyatları

Siz de projenizin maliyetini merak ediyor, bu konuda bilgilendirilmek istiyorsanız fiyat teklifi sayfamızı kullanarak tarafımıza ulaşabilir, aklınızdaki projenin fiyatı hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca iletişim sayfamızı kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Yazıya 2 adet yorum yapılmış.

 • Kadir Ünal
  Kadir Ünal
  Cevapla

  Merhaba, fiyat teklifi için projemin detayından bahsederek formunuzu doldurdum. Geri dönüşlerinizi bekliyorum. Kolaylıklar dilerim.

 • seo
  seo
  Cevapla

  teşekkürler

Yorum Yazın

E-Posta Adresiniz görüntülenmeyecektir. Zorunlu alanlar *
Yan taraftaki HTML kodları kullanarak yorum yapabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>