Kantar Takip Programı

Kantar takip sistemi ile fabrikanızda tartılan tüm araçlar hakkında detaylı bilgilere istediğiniz zaman erişmek istemez misiniz? Çorum web tasarım – Divizyon olarak tam da bu konuda çalışan yeni bir uygulama geliştirdik. Kantar takip sistemimiz sayesinde artık fabrikanıza giriş – çıkış yapan tüm araçlar ile ilgili detaylı bilgilere çok daha rahat bir şekilde erişebileceksiniz. Bu yazımızda sizlere tartım kantarı sistemimizden bahsedeceğiz. Siz de fabrikanız veya işletmeniz için yazılım desteği almak isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz!

Kantar Takip

Un ve yem fabrikaları için geliştirilmiş olan kantar takip sistemimiz sayesinde tartımlarınızı basit arayüz sayesinde kolaylıkla yapabilirsiniz. İstediğiniz kantar markası ile çalıştırabileceğiniz sistem sayesinde artık fabrikanız anlık olarak cebinizde! Geliştirilen kantar takip sistemi anlık olarak fabrikanızda bulunan tüm araçları tek ekranda göstererek firma sahibine raporlama özelliğine sahiptir. Ek olarak bir diğer ürünümüz Fabrika Yönetim Sistemi ile tam entegre şekilde çalışmaktadır.

Kantar Takip Sistemi

Silo Yönetim Sistemi

Kantar takip sistemi ile entegre çalışan Fabrika Yönetim Sistemi sayesinde fabrikanıza giriş yapan mamulleri istediğiniz siloya yönlendirebilmenizi de sağlamaktadır. Bu özelliğe ek olarak fabrikanızdaki silolarınızın da doluluk oranlarını tek ekrandan takip etmenizi sağlıyoruz. Silo yönetim sistemimiz sayesinde stokunuzda bulunan tüm ürünleri dilediğiniz yerde ve dilediğiniz saatte görebiliyorsunuz. Gelişmiş ERP sistemimiz sayesinde müşterilerinize de detaylı bilgiler sunabilir, kantar takip sisteminden dilediğiniz tarih aralığındaki raporlarınızı özelleştirilmiş bir şekilde görebilirsiniz!

Silo Takip Sistemi

Kantar Takip Sistemi Anlık Haberleşme

Fabrikanızın girişinde bulunan kantardan fabrikanıza giriş veya çıkış yapan araçları, kantar personelinin haber vermesini beklemeden istediğiniz kişi veya kişilere anlık olarak e-posta ve sms gönderebilirsiniz. Hazırlanan anlık rapor modülü, giriş yapan aracın yanı sıra içerideki araçların tamamını da rapora ekleyerek fabrika sahibine veya istenilen tüm kişilere rapor olarak sunmaktadır. Bu sayede fabrikanızda giriş – çıkış yapan tüm ürünleri ve araçları anlık olarak takip etmenize olanak sağlıyoruz!

Fabrika Sahibi veya İstenilen kişilere gönderilen rapor örneği. (Kişisel verilerden dolayı gerekli alanlar gizlenmiştir.)

Müşteri Bilgilendirme Modülü

Fabrikanızdan ürün çıkışı yapan ve plaka – şöför bilgileri kayıt altına alınmış olan tüm araçları, kantardan çıkış yaptığı an müşterinize bilgilendirme e-postası ve sms’i göndermektedir. Bu sayede prestijinizi de koruyan sistemimiz müşteri bilgilendirme yükümlüğünü de üstlenerek sizlere vakit kazandırmayı hedeflemektedir. Aşağıdaki ekran görüntüsünden SMS detayını görüntüleyebilirsiniz.

Müşteri Bilgilendirme Sistemi (Kişisel verilerden dolayı gerekli alanlar gizlenmiştir.)

Ekstra Modüller

Kantar takip sistemi ve silo yönetim programımız, fabrika yönetim sistemimiz ile tam entegre şekilde çalışmaktadır. Programımızın yukarıdaki maddelere ek olarak çok fazla özelliği de bulunmaktadır. Örnek vermek gerekirse, kantar takip sisteminin çalıştığı bilgisayarın internet bağlantısının kopması durumunda program çalışmaya devam eder. İnternetin geri geldiği ilk anda programımız bunu algılar ve tüm raporları tek seferde hem e-posta olarak bildirir, hem de ERP sistemimize kayıt eder. Bu sayede veri senkronizasyonu da ekstra bir işleme gerek kalmadan halledilir. Programımız hakkında detaylı bilgi almak için bu bağlantıda yer alan iletişim bilgilerini kullanabilir, Online Fiyat Teklifi bağlantımızı kullanarak da bizlere ulaşabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-Posta Adresiniz görüntülenmeyecektir. Zorunlu alanlar *
Yan taraftaki HTML kodları kullanarak yorum yapabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>