Neden Web Sitesi Yaptırmalıyım?

Gelişen teknoloji ile birlikte artık kullanıcılar herhangi bir ürünü veya hizmeti almadan önce internetten bilgi edinmek adına çeşitli araştırmalar yapmaktadır. Bu bilgileri kullanıcıların önüne çıkarabilmek ve detay sunabilme işi ise web sayfaları aracılığı ile yapılmaktadır. Bu yazımızda sizlere neden bir web sitesi sahibi olmanız gerektiği ile alakalı çeşitli bilgiler vereceğiz.

Bulunabilir Olun!

Öncelikle web sayfasının en büyük avantajlarından bir tanesi de bulunabilirliğinizi arttırmasıdır. Hizmet veya ürünleriniz ile alakalı detaylı bilgileri sunduğunuz bir web sayfasına sahip değilseniz eğer karanlıkta göz kırpmaktasınız. Çorum web tasarımDivizyon olarak firmamız başından sonuna kadar işinizin büyütülebilmesi için elimizden gelenin fazlasını yapmaktayız.

Bulunabilir Olun
Bulunabilir Olun

Rakip analizi yapın!

Ürün veya hizmet satışı yaptığınız sektörde farklı rakipleriniz olabilir. Rakiplerinizin bir adım önüne geçmek de tamamen sizin elinizde! Tamamen iyi kurgulanmış ve tasarlanmış bir web sayfasına sahip olmak da çok önemlidir. Bunların yanında SEO dediğimiz anahtar kelime altyapısına uygun bir web sayfasına sahip olmanız da sizi arama sonuçlarında ilk sıralarda gösterecektir. Divizyon yazılım çözümleri olarak biz yukarıda bahsettiğimiz tüm hizmetleri de profesyonel ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Rakip Analizi
Rakip Analizi

Google SEO Nedir?

SEO İngilizce bir tabir olmakla beraber “Search Engine Optimization” yani “Arama Motoru Entegrasyonu” demektir. Eğer yeni ve güncel teknoloji ile kodlanmamış bir web sayfasına sahip değilseniz, Google arama sonuçlarında web sitenizi göstermeyi yavaş yavaş düşürecek veya bazı durumlarda direk arama sonuçlarından kaldıracaktır. Bunun için güncel ve ulaşılabilir olmak, şık ve modern kodlama altyapısı ile hazırlanmış bir web sayfasına sahip olmak firmanızı bir adım ön plana çıkaracaktır. Örnek vermek gerekirse, Google araması olarak “Divizyon Yazılım” yazdığınızda da web sayfamıza ulaşabilirsiniz. Fakat daha önce bizimle tanışmamış bir müşteri büyük ihtimalle “Divizyon Yazılım” olarak değil “Çorum Web Tasarım” olarak arama yapacaktır. Firmamıza bu arama neticesinde bulan müşteri sayısı oldukça fazladır. Potansiyel müşterilerinize erişebilmek için firmanız için de 3 anahtar kelimeye kadar “Ücretsiz” destek sağlamaktayız.

Google SEO

Sosyal Medya Yönetimi

Firmamız deneyimli personelleri sayesinde bir çok alanda hizmet vermektedir. Sosyal medya hesaplarınızı da iş başlangıcında devralıyor, gerekli güncelleme ve teknik düzenlemeleri sağladıktan sonra size teslim ediyoruz. Ayrıca sosyal medya konusunda özel çalışmalar yapan takım arkadaşlarımız tüm resmi ve dini bayramlarda ve özel günlerde firmanız için özel reklam çalışmaları tasarlayarak sosyal medya hesaplarınızda paylaşmanız için size gönderiyoruz!

Sosyal Medya Yönetimi
Sosyal Medya Yönetimi

Web Sitesi Yaptırmak İstiyorum

Siz de eğer web sitesi yaptırmak istiyorsanız veya hali hazırda bulunan web sayfanızı güncelleştirmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişim bölümünde bulunan bilgileri kullanarak bize ulaşabilir, Referanslarımız bölümünü kullanarak daha önceki işlerimizi veya Fiyat Teklifi almak için bu bağlantıda açılan formu doldurarak projeniz / ihtiyaçlarınız ile alakalı fiyat teklifi alabilirsiniz! Bizi Instagram’da takip etmeyi de unutmayın!

Yorum Yazın

E-Posta Adresiniz görüntülenmeyecektir. Zorunlu alanlar *
Yan taraftaki HTML kodları kullanarak yorum yapabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>