Kümes Takip Sistemi

Kümes takip sistemi; Divizyon yazılım çözümleri tarafından orta ve büyük ölçekli işletmeler için geliştirilmiş özel yazılımlarımızdan bir tanesidir. Divizyon olarak biz, sistemlerimizi geliştirmeye, işletme sahiplerinin iş yüklerini en aza indirmeye yazılımlarımız ile devam ediyoruz.

Kümes Takip Sistemi Nedir?

Kümes takip sistemi; organik yumurta üreticileri hariç, orta ve büyük ölçekli işletmelerin tamamına en ufak işlerden en büyük ve zorlu işlere kadar tüm ihtiyaçlara cevap verebilen bir web yazılımıdır. Web yazılımı olarak bahsettiğimiz sistem, özel olarak tarafımızdan hazırlanmış iOS ve Android uygulama olarak da mağazalardan indirilebilmektedir. Mağazadan indireceğiniz uygulamalara, siz değerli müşterilerimize vereceğimiz kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapılabilmektedir. Ek olarak organik yumurta üreticileri, küçük işletme modeli ile çalıştığından fiyat olarak yazılımımız maliyetli gelebilmektedir. Fakat kullanmak isteyen tüm müşterilerimize de hizmet verebilmekteyiz.

Kümes Takip Sistemi Neler Yapar?

Kümes takip sistemi, işletmelere özel çözümler sunmaktadır. Kantardan giriş yapan araçların silolara yönlendirmesi ile başlayan ve yumurtaların paketlenip sevkiyata hazır hale gelmesine kadar bütün iş kollarını yönetebilen bir yazılımdır. Yazılımımız daha önce de bahsetmiş olduğumuz “Fabrika Yönetim Sistemi” ile tam entegre bir şekilde çalışmaktadır.

Kümes Takip Sistemi
Kümes Takip Sistemi

Civcivhane ve Kümes Takip Sistemi

Yumurta çiftliklerinin olmazsa olmazı olan civcivhane için de geliştirmiş olduğumuz modüllerimiz bulunmaktadır. Bu sayede civcivlerin sağlık durumları tamamen takip edilebilir, gerekli analizleri tek ekranda görebilirsiniz. Yazılımımız tam entegre olarak ve tamamen yetkilendirme sistemine göre çalıştığı için, veterineriniz ile anlık verilerinizi paylaşabilir veya veterinerinize özel olarak açılacak kullanıcı adı ve şifre ile birlikte sisteme girişini sağlayabileceksiniz.

Uniformite Hesabı artık Çok Kolay

Tavuk Çiftliklerinin en büyük iş yüklerinden birisi de uniformite hesabı tutmaktır. Kümes takip sistemimiz uzman veteriner görüşlerini de baz alarak uniformite hesaplama modülünü de geliştirmiştir. Yazılımımız işletmenizin tüm ihtiyaçlarına karşılık vermektedir.

Özel modül istekleri

Kümes takip sistemi, uzman yazılım ekibimiz ile geliştirilmeye devam etmektedir. Çok yakında www.kumestakip.com web adresimizde demo kümes takip sistemini de devreye almış olacağız. Dileyen kullanıcılarımız 7 gün boyunca sistemimizi test edebileceklerdir. Ek olarak yazılım tamamen kendi tarafımızdan geliştirildiği için isteyen müşterilerimize özel olarak modül geliştirme işlemleri de tarafımızdan gerçekleştirebilir.

Siz de Fabrika yönetim sistemi, Kantar Otomasyonu, Kümes Takip Sistemi, Silo Yönetim sistemi veya herhangi bir özel yazılım ihtiyacınız için bizimle buraya tıklayarak iletişime geçebilir, web sayfamızdaki Fiyat Teklifi bölümünü kullanarak projeniz ile alakalı fiyat teklifi alabilirsiniz.

Yazıya 2 adet yorum yapılmış.

 • Hüseyin Geldi
  Hüseyin Geldi
  Cevapla

  Kümes takip sistemi için demo hesap nasıl açabiliriz?

  • Divizyon
   Divizyon
   Cevapla

   Merhaba, kumestakip.com web adresimizi takip etmeye devam edebilirsiniz. Kısa süre içerisinde “Ücretsiz Deneyin” linki aktif hale gelecektir.

Yorum Yazın

E-Posta Adresiniz görüntülenmeyecektir. Zorunlu alanlar *
Yan taraftaki HTML kodları kullanarak yorum yapabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>