Yumurta Sayım Sistemi

Divizyon yazılım çözümleri olarak farklı yazılım projeleri üretmeye devam ediyoruz. Tamamen firmamız tarafından geliştirilen ve satışa sunulan Kümes Takip Sistemi ile entegre çalışabilen ve testlerini tamamladığımız Yumurta Sayma Sistemi’ni sizlere tanıtmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Orta ve Büyük ölçekli işletmeler için geliştirdiğimiz kümes takip sistemi sayesinde kümeslerin randımanlarını takip edebileceğiniz gibi, tüm kümeslerinizin verilerini de anlık olarak iOS ve Android mobil uygulama aracılığı ile işletme sahiplerine detaylı bilgiler verebiliyoruz.

Kümes Takip sistemimizin artık yapay zeka ile çalışan ve %99.9 doğruluk veren bir modülü daha bulunuyor. İstediğiniz herhangi bir IP kamera modeli ile çalışan sistemimiz, yapay zeka tarafından yönlendirilerek yumurta konveyörü üstünde aktarımı yapılan tüm yumurtaların sayımını yüksek başarı oranı ile kümes takip sistemine ve mobil uygulamalara iletiyor.

Egg Counter
Sayıcı Sistem

Ek olarak tek bir kümes için de çalıştırabileceğiniz modülümüzü isterseniz randıman oranlarını tam olarak takip edebilmek için kümeslere ayırarak da toplama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Şu anda Nuregg Yumurta tarafından kullanılan sistem, 9 kümes ayrılmış bir şekilde tam randımanlı çalışmaktadır. Bu sayede kümesler arasındaki çıkan yumurta sayısı farklarını gözlemleyebilir, randımanın düşük olduğunu düşündüğünüz kümesiniz için de erken fark ederek gerekli önlemleri veteriner hekiminiz ile birlikte alabilirsiniz.

Konveyör sistemine entegre edilen kamera aracılığı ile yumurta sayılarını tespit eden yazılımımız ile üretiminizi takip etmek ve kümes bazlı raporlamak artık çok kolay. Kurulum fiyatlarımızı www.kumestakip.com web sayfamızı kullanarak görüntüleyebilirsiniz. Kurulum fiyatımıza kablolama, switch, bilgisayar ve kamera(lar) dahil değildir.

Sistemimizde bulunan Veteriner modülü sayesinde de veteriner hekiminiz uygulamalarımızı kullanarak istediği herhangi bir yerden kümes verilerini görüntüleyebilir, işletme sahiplerine de detaylı bilgi verebilir.

Yumurta sayma sistemimiz, çalışması için kümes sayısı kadar kamera (veya tek kamera) ve bir adet bilgisayar ile çalışmaktadır. Kurulumu yapılan bilgisayarın internet bağlantısı olması yeterlidir. İnternet bağlantısının zorunlu olmasının sebebi toplanan yumurta sayılarının mobil uygulamalarımıza ve web ortamına gönderilmesi içindir. İnternet bağlantısı olmayan bilgisayarda da yazılımımız çalışabilir, fakat entegre sistemimiz ile haberleşemez.

Egg Counter
Çalışma Sistemi

Yumurta üreticileri için geliştirdiğimiz sistemimiz, sayı fark etmeksizin konveyör ile yumurta toplayan tüm işletmelerde kullanılabilir. Detaylı bilgi almak ve modülümüzün fiyatını öğrenmek için www.kumestakip.com web adresimizi ziyaret edebilir, iletişim sayfasındaki bilgilerimizi kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-Posta Adresiniz görüntülenmeyecektir. Zorunlu alanlar *
Yan taraftaki HTML kodları kullanarak yorum yapabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>