Randıman takip sistemi konusunda yeni bir çalışmayı daha başarıyla tamamladık. Daha önce geliştirdiğimiz PLC ile haberleşen yazılımımızı biraz daha geliştirerek direk olarak INDICATOR cihazları ile bağlantı kuran ve değerleri, randıman hesabını bilgisayar üzerinde hesaplayan bir yazılıma dönüştürerek farklı bir ürün oluşturduk.

Randıman Takip Sistemi
Randıman Takip Sistemi

Randıman Takip Sistemi

Ürünümüz farklı cihazlar ile çalışabilme özelliğine sahip olup şu anda Baykon BX-14 ve e-tartı LPi cihazları ile çalışabilmektedir. Siz kurulumu yaptıktan sonra genel ayarlar ekranımızdan kullandığınız cihazı belirtmeniz yeterli olmaktadır. Tüm bellek adresi okumaları ve kaydetme işlemleri otomatik olarak yapılmaktadır.

Baykon BX14
Baykon BX14

INDICATOR tabanlı randıman takip sistemimizde kantarların IP adresleri program içerisinde tanımlanabilmektedir. Toplam 10 kantara kadar tanım yapılabilmektedir. Programın tüm ekranları tüm çözünürlüklerde uyumlu çalışabilmektedir. Ekranlar kantar sayısına göre dinamik dizayn edilmektedir. Programımız isteğe göre tema ayarı da barındırmaktadır. Bu sayede kullanıcı istediği renkteki temamız ile çalışabilme özgürlüğüne sahiptir.

Kantar Ayarları
Kantar Ayarları

Programın kurulumunu yapacağınız fabrikada internet bağlantısının olması durumunda günlük üretim değerleri cebinizde. Program içerisinden isterseniz gün sonu veya vardiya sonunda üretilen ürünlerin raporlarını alabileceğiniz gibi aynı zamanda da farklı kişilere mail yolu ile de gönderim yapabilirsiniz! Programımız, mail gönderme işlemlerini otomatik olarak gerçekleştirmektedir. Kullanıcının herhangi bir ek ayar vb. işlemleri yapmasına gerek yoktur.

Program Rapor Mail Ayarları
Program Rapor Mail Ayarları

Biz kimiz? Kimlere Hizmet Üretiyoruz?

Divizyon Yazılım Çözümleri olarak fabrikalara otomasyon sistemi kuran otomasyon firmalarına ihtiyaçlarına göre PLC, Indicator, Scada cihazları ile haberleşmeli yazılımlar üretmekteyiz. Referanslarımızı incelemek için bu bağlantıyı tıklayın.

Sizin de ihtiyaçlarınız için size özel Windows ve web tabanlı yazılımlar geliştirebiliriz. Yazılımlarımız tamamen sizin istek ve ihtiyaçlarınıza göre hazırlanmakta ve sizin adınız ile kurulumları oluşturulmaktadır. Bizimle iletişime geçmek için bu bağlantıya tıklayın.

Sizden gelecek talepler doğrultusunda; randıman takip sistemi, yem dozajlama, silo takip, paketleme, sayım ve benzeri tüm yazılımları sizin için oluşturabiliriz. Divizyon Yazılım Çözümleri olarak fabrikalara direk otomasyon kuran değil; Otomasyon firmalarına yazılım desteği sağlayan bir firmayız. Bu ve benzeri tüm konularda bizimle irtibata geçebilirsiniz. Hazırlanacak yazılımlar sizin adınıza lisanslanarak sizin haricinizde farklı bir firma tarafından kopyalanamayacaktır.

Yorum Yazın

E-Posta Adresiniz görüntülenmeyecektir. Zorunlu alanlar *
Yan taraftaki HTML kodları kullanarak yorum yapabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>