Kaliteli ve Ekonomik Web Tasarım Hizmetleri

Web sitesi yaptır günümüzde hem prestij bakımından, hem de müşterilerinizin sizlere daha rahat ulaşabilmesi açısından çok önemli bir hale gelmiştir. Web sitesi yaptırmak, 7 gün 24 saat açık bir mağazanızın olması ile eş değer bir durumdur. Peki web sitesi yaptırmak neden bu kadar önemli?

Daha büyük bir kitleye hitap edin!

Kaydettiğiniz alan adı (domain) ile artık işe başlayabiliriz. Bu domain sayesinde insanlar arama motorlarına (Google, yahoo) adresimizi yazarak web sayfanıza ulaşabilecekler.

Web sitesi sahibi olmak size daha geniş bir hedef kitle sunacaktır. Bu sayede çalışmalarınıza ve gelirlerinize olumlu bir katkısı olacaktır.

Büyük Kitlelere Ulaşın
Büyük Kitlelere Ulaşın

İşinizi Yayınlayın! Web Sitesi Yaptır

İşiniz ile alakalı ufuk açıcı çalışmalarınız, yazmak veya yayımlamak istediğiniz bilgilerinizi web sayfanızda yayınlayarak sadece sosyal medya’da paylaşmayı bırakın ve daha geniş kitlelere hitap edin! Sosyal medyada paylaştığınız tüm içerikleri sizi tanıyan kişiler görüyor, siz de daha fazla kişiye hitap etmek istemez misiniz?

İşinizi Yayınlayın

Prestijinizi Arttırın!

İnsanlar artık hizmet aldıkları firmaların kurumsal olmasından daha çok hoşlanıyor. Web sitenizi müşterilerinizin geldiği bir şube olarak düşünebilirsiniz. Tasarımı şık ve kullanımı rahat bir web sitesi, müşterilerinizi sitenizde daha uzun tutarak karar vermede etkili bir rol oynayabilir. Ek olarak web sitesi size kurumsallığı da beraberinde getirecektir. Örneğin; eposta_adresim2018@hotmail.com gibi bir adres kullanmak yerine isimsoyisim@alanadi.com gibi bir adres kullanmak müşterilerinize farklı bir intiba bırakabilir.

Web Sitesi Yaptır
Web Sitesi Yaptır

Ulaşılabilir Olun!

Web sitesi sahibi olduktan sonra müşterileriniz veya potansiyel müşterileriniz size internet sitenizdeki bilgileri kullanarak ulaşmaya çalışabilir. Yayınladığınız referanslar veya ürünler müşterileriniz tarafından incelenerek size dönüş yapılmasını da sağlayabilir. Bu nedenden ötürü web sitesi sahibi olduktan sonra, internette bulunmaya başlayacak ve müşterilerinizi arttırabileceksiniz.

Ulaşılabilir Olun
Ulaşılabilir Olun

Divizyon Yazılım Çözümleri olarak her konuda yazılım ve danışmanlık desteği vermekteyiz. Özel yazılım ihtiyaçlarınız ve web sayfası ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz. İşinizi internete taşıma vakti artık geldi! İletişim bölümünü kullanarak bizimle iletişime geçebilir, iletişim formunu doldurarak size ulaşmamızı sağlayabilir ve Referanslar bölümünü kullanarak referanslarımızı görüntüleyebilirsiniz!

Yorum Yazın

E-Posta Adresiniz görüntülenmeyecektir. Zorunlu alanlar *
Yan taraftaki HTML kodları kullanarak yorum yapabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>