Sosyal medya ağları sayesinde potansiyel müşterilerinize ulaşma şansınız normale göre çok daha fazladır. Günümüzde teknolojinin yaygınlaşması ile birlikte insanlar öncelikle alacakları ürünleri önce sosyal medya üzerinden kontrol eder, daha sonra varsa internet mağazası üzerinden sipariş vermeye eğimlidir. Biz Divizyon Yazılım Çözümleri olarak tamamiyle tüm sosyal medya hesaplarınızı yönetimimiz altına alarak rakiplerinizden 1 adım daha önde olmanızı sağlıyoruz.

Ürün Pazarlaması
Ürün pazarlaması, bizimle çalışmanızın sağlayacağı en önemli konulardan bir tanesidir. Etkili yol haritası çıkarılarak, firmanızın ürün ve hizmetlerini sosyal medya üzerinden tanıtıyoruz. Markasını bize teslim eden müşterilerimiz için marka varlığını baştan sona yönetiyoruz.

Rekabet Yönetimi
Rekabet ortamında firmanızın veya ürününüzün ön plana çıkması için rekabetinizi de yönlendiriyoruz. Biz yalnızca firmanızı tanıtmakla kalmıyor, eşit benzerliği bulunan ürünlerden daha çok ön plana çıkmanızı sağlıyoruz.

Müşteri Kazanmak
İşinizin büyüklüğünün bir önemi olmaksızın, markanızın bilinirliğine konsantre olarak daha fazla erişebilir hale getirmekteyiz. Bunun için sosyal medya yönetiminizi devralarak sizin için içerik üretiyor, paylaşım yapıyor, beğenme ve tweet işlemlerinizi yönetiyor ve bunları yaparken birden fazla sosyal medya yöneticisi ile çalışıyoruz. Burada bizim ve firmanız için önemli olan husus web sitesi için organik trafik sağlamak ve marka bilinirliğinizi arttırmaktır. Verdiğimiz bu hizmetler sayesinde daha fazla müşteri dönüşü almak doğal hale gelecektir.

Özel Gün Hizmetleri
Divizyon Yazılım Çözümleri olarak özel günlerde de müşterilerimizin yanındayız. Sosyal medyada özel gün etiketleri ile paylaşılan görsel sayısı diğer günlere göre çok daha fazladır. Bu sebepten ötürü Bayram, Kandil, Milli Bayramlar vb. günlerde de firmanız için özel görseller hazırlayıp sosyal medyada sizin adınıza paylaşmaktayız. Firmamızdan sosyal medya danışmanlığı hizmeti alan müşterilerimiz için hazırladığımız örnek görselleri aşağıda görebilirsiniz. Sizleri de referanslarımız arasında görmekten mutluluk duyarız. Tüm talepleriniz ve istekleriniz için bizimle iletişim sayfamızı kullanarak iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal Medya Yönetimi

Yorum Yazın

E-Posta Adresiniz görüntülenmeyecektir. Zorunlu alanlar *
Yan taraftaki HTML kodları kullanarak yorum yapabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>