Divizyon Yazılım Çözümleri olarak hizmet verdiğimiz alanlar giderek çoğalıyor. Fabrika yönetimi için kurulan PLC Otomasyon sistemlerinden, kurumsal web sayfalarına, e-ticaret sistemlerinden, sosyal medya yönetimine kadar bir çok alanda müşterilerimize hizmet vermekten büyük mutluluk duyuyoruz.

İhtiyaçlarınızın Tespiti

Firmalar artık fiziksel olarak bulunmaktan daha çok internet ortamında yerlerini alıyorlar. Böyle bir ortamda rakiplerinizin bir adım önünde olmak istemez misiniz? Divizyon, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek bir teknoloji ajansıdır. Müşterilerimizin analizini çıkarıp, gerekli gördüğümüz tüm çalışmaları sırası ile takip ederek, sanal ortamda da sizi başarıyla temsil etmek ilk amacımızdır.

Tam olarak ne yapıyoruz?

Divizyon Yazılım Çözümleri olarak öncelikle firmanızın sanal ortamdaki ihtiyaçlarınızı sizlerle paylaşıyoruz. Rakip analizinizi yaparak sizlerle beraber “Bir Adım Daha Nasıl Öne Çıkarım” sorusuna cevap arayarak çözümler sunuyoruz. Divizyon Yazılım Çözümleri olarak, web ortamında varlığınızı gerçekleştirdikten sonra gerekli SEO çalışmaları yapıyor, sosyal medya hesaplarınızı da sizlerle beraber yönetiyoruz.

kayseri web tasarım
Kayseri Web Tasarım

Nerelerde Hizmet Veriyoruz?

Divizyon Yazılım Çözümleri olarak firmamız Türkiye’nin her yerindeki firmalar için yazılım çözümleri sunmaktadır. Kayseri web tasarım, Samsun Web tasarım, Konya web tasarım, İstanbul web tasarım, Amasya web tasarım ve yazılım konularında da çeşitli hizmetler sunmaya devam etmektedir. Kısacası Divizyon Yazılım Çözümleri Türkiye’nin her yerindeki firmalar için destek vermeye devam etmektedir.

Kurumsal Web Sayfası Nedir?

Kurumsal web sayfaları, işinizin internete taşınmış ve güncel halidir diyebiliriz. Web sayfaları baskılı materyallerden daha fazla iş dönüşümü sağlamaktadır. Baskılı materyaller bir süre sonra güncelliğini yitirirken, web sayfalarında aynı durum söz konusu değildir. Bu yüzden müşterileriniz her zaman güncel bilgilerinize ulaşabilir ve güncel stoklarınızı görerek anlık sipariş oluşturabilir.

Tasarlamış olduğumuz kurumsal web sayfaları tamamen Responsive (Mobil ve Tablet Cihazlar ile Uyumlu) olarak tasarlanmaktadır. Bu sayede müşterileriniz cep telefonunu kullanarak web sayfanızı veya e-ticaret sisteminizi rahatlıkla kullanabilmektedir. Kurumsal web sayfasını genel olarak anlatmak gerekirse; müşterilerinizin ürünlerinizi, galerinizi, hakkımızda sayfalarınızı, iletişim bilgilerinizi ve ürünlerinizi görüntüleyebileceği bir web paketidir.

Sosyal Medya Yönetimi Nedir?

Divizyon Yazılım Çözümleri eğer mevcut sosyal medya hesaplarınız var ise devralıyor, yok ise sizin adınıza tüm sosyal medya hesaplarınızı oluşturarak yönetimini sağlıyoruz. Özel günlerde, resmi ve dini bayramlarda sizin için içerikler üretiyor ve üretilen içeriklerin paylaşımını sağlıyoruz. Organik takipçi sistemlerimiz ile sayfalarınızın popülerliğini arttırarak etkileşiminizi arttırmayı hedefliyoruz. Bizimle iletişime geçmek için iletişim bağlantısını kullanabilir, kurumsal web sayfası ve sosyal medya ihtiyaçlarınız Online Proje Teklifi sayfamızı kullanarak teklif alabilirsiniz. Bizi Instagram adresimizden takip etmeyi unutmayın!

Kayseri Web Tasarım
Sosyal Medya Yönetimi

Yorum Yazın

E-Posta Adresiniz görüntülenmeyecektir. Zorunlu alanlar *
Yan taraftaki HTML kodları kullanarak yorum yapabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>