Sosyal medyanın gücü gün geçtikçe ön plana çıkmaya devam ediyor. Firmalar artık kurumsal web sayfalarının yanında sosyal medya içeriğine de önem vermeye devam ediyor. Divizyon yazılım çözümleri olarak firmamızın hizmetlerinin arasına bir yenisini daha eklemekten gurur duyuyoruz. Bu yazımızda sizlere sosyal medya içerikleri hakkında detaylı bilgi vermeye çalışacağız.

Sosyal Medya Yönetimi Nedir?

Sosyal medya yönetiminden kısaca bahsedecek olursak eğer, firmanızın tüm kurumsal hesaplarını içinde barındıran (Facebook, twitter, instagram, LinkedIn) ve yönetiminin profesyonelce yapıldığı bir sistemdir. Bu sistem sayesinde firmanız paylaşımlarını günün belirli saatlerinde yapabilir, özel gün ve haftaların kutlamasını veya duyurusunu önceden planlayabilir. Sosyal medya içerik yönetimi ile ilgili verdiğimiz hizmet sayesinde firmanızı ön plana çıkararak potansiyel müşterilerinize erişmenizi kolaylaştırıyoruz.

Çorum Sosyal Medya
Çorum Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya İçerik Düzenlemesi

Müşterilerimizin kurumsal web sayfası ihtiyaçlarının yanı sıra sosyal medya içerik yönetimi ile üst sıralara çıkarmayı hedeflemekteyiz. Bu yüzden müşterilerimizin işi ile alakalı kurumsal post ve story çalışmalarımız ile marka değerinizi de yükseltmeyi hedefliyoruz.

Divizyon yazılım çözümleri olarak firmamız yazılım ve tasarım alanında profesyonel çözümler sunmakta, birebir müşteri ilişkisini yöneterek anahtar teslim sosyal medya içerik yönetimi yapmaktadır.

Sosyal medya hesaplarınız için post ve story tasarımlarını tamamlayarak yüksek çözünürlükte işleri teslim etmektedir. Aynı şekilde fotoğraf, ürün ve drone çekimleri de yaparak farklı konseptler ortaya çıkarmaktadır.

Sosyal Medya Yönetimi

Siz de firmanızın ihtiyaçları için sosyal medya yönetimi ile ilgili bilgi almak ve bizimle çalışmak isterseniz buraya tıklayarak bize ulaşabilir, bu bağlantı sayesinde online fiyat teklifi alabilirsiniz. Bizi Instagram’da takip etmeyi unutmayın 🙂

Yorum Yazın

E-Posta Adresiniz görüntülenmeyecektir. Zorunlu alanlar *
Yan taraftaki HTML kodları kullanarak yorum yapabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>