Kantar Programı, bünyesinde araç kantarı bulunan firmalar için geliştirdiğimiz Kantar Takip Programı ana sistem ile entegre çalışabilme özelliğine sahiptir. Tüm tartım bilgileri hem sisteme entegre olarak eş zamanlı kaydedilmekte hem de firma yetkililerine istenildiğinde E-Posta veya SMS ile bilgi gönderimi otomatik olarak sağlanmaktadır. Kantar fişleri çıktı alınmasa da sistem üzerinden otomatik takip edilmektedir.

Kantar fişleri otomatik olarak sisteme yansıtılmaktadır. Kantar fişi basımı ve entegrasyonu firmamız tarafından hazırlanan program ile yapılmaktadır. Mevcut program “Esit” kantar markası ile uyumlu olarak hazırlanmış olup istenildiğinde firmanızdaki diğer kantar markalarına göre geliştirilebilir.

Kantar Programı firmamız bünyesinde geliştirilmiş kendi başına çalışabilen bir program olup, kantar programında olması gereken tüm özellikleri barındırmaktadır. Kantar programına özgü alan ve ekranlar burada detaylıca anlatılmamış olup daha fazla bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Kantar Programı Ekran Görüntüleri

Kantar Programı

Firma Tanımları Ekranı

Kantar Programı

Araç Tanım Ekranı

Kantar Otomasyonu

Malzeme Tanım Ekranı

Kantar Takip Programı

Windows Programı İçerisindeki Rapor Ekranı; (Bilgiler ana sisteme otomatik kaydedildiğinden günlük rapor haricindeki tüm raporlar sistem üzerinden alınabilmektedir.)

Kantar Tartım Programı

Firmaya Özgü Kantar Fişi Tasarım Ekranı;

Kantar Programı

Kantar Programı firmamız bünyesinde geliştirilmiş kendi başına çalışabilen bir program olup, kantar programında olması gereken tüm özellikleri barındırmaktadır. Kantar programına özgü alan ve ekranlar burada detaylıca anlatılmamış olup daha fazla bilgi için bizi arayabilir, sizi arayabilmemiz için Online Teklif Formumuzu doldurabilirsiniz.

Online Teklif Formu

  Kurumsal Web TasarımKantar OtomasyonuCari Hesap Takip SistemiAsansör Müşteri TakipMobil UygulamaPLC OtomasyonÖzel Yazılım ProjesiToplantı Talebi

  Yazıya 2 adet yorum yapılmış.

  • Emre YILMAZ
   Emre YILMAZ
   Cevapla

   Merhaba, kantar programı ile alakalı detaylı dönüş beklemekteyim.

   • Divizyon
    Divizyon
    Cevapla

    Merhaba, dönüş yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.

  Yorum Yazın

  E-Posta Adresiniz görüntülenmeyecektir. Zorunlu alanlar *
  Yan taraftaki HTML kodları kullanarak yorum yapabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>