Kantar Programı, bünyesinde araç kantarı bulunan firmalar için geliştirdiğimiz Kantar Takip Programı ana sistem ile entegre çalışabilme özelliğine sahiptir. Tüm tartım bilgileri hem sisteme entegre olarak eş zamanlı kaydedilmekte hem de firma yetkililerine istenildiğinde E-Posta veya SMS ile bilgi gönderimi otomatik olarak sağlanmaktadır. Kantar fişleri çıktı alınmasa da sistem üzerinden otomatik takip edilmektedir.

Kantar fişleri otomatik olarak sisteme yansıtılmaktadır. Kantar fişi basımı ve entegrasyonu firmamız tarafından hazırlanan program ile yapılmaktadır. Mevcut program “Esit” kantar markası ile uyumlu olarak hazırlanmış olup istenildiğinde firmanızdaki diğer kantar markalarına göre geliştirilebilir.

Kantar Programı firmamız bünyesinde geliştirilmiş kendi başına çalışabilen bir program olup, kantar programında olması gereken tüm özellikleri barındırmaktadır. Kantar programına özgü alan ve ekranlar burada detaylıca anlatılmamış olup daha fazla bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Kantar Programı Ekran Görüntüleri

Kantar Programı

Firma Tanımları Ekranı

Kantar Programı

Araç Tanım Ekranı

Kantar Otomasyonu

Malzeme Tanım Ekranı

Kantar Takip Programı

Windows Programı İçerisindeki Rapor Ekranı; (Bilgiler ana sisteme otomatik kaydedildiğinden günlük rapor haricindeki tüm raporlar sistem üzerinden alınabilmektedir.)

Kantar Tartım Programı

Firmaya Özgü Kantar Fişi Tasarım Ekranı;

Kantar Programı

Kantar Programı firmamız bünyesinde geliştirilmiş kendi başına çalışabilen bir program olup, kantar programında olması gereken tüm özellikleri barındırmaktadır. Kantar programına özgü alan ve ekranlar burada detaylıca anlatılmamış olup daha fazla bilgi için bizi arayabilir, sizi arayabilmemiz için Online Teklif Formumuzu doldurabilirsiniz.

Online Teklif Formu

  Kurumsal Web TasarımRent A Car ProgramıNakliye Takip SistemiKantar OtomasyonuPLC OtomasyonÖzel Yazılım ProjesiToplantı Talebi

  Yazıya 6 adet yorum yapılmış.

  • Emre YILMAZ
   Emre YILMAZ
   Cevapla

   Merhaba, kantar programı ile alakalı detaylı dönüş beklemekteyim.

   • Divizyon
    Divizyon
    Cevapla

    Merhaba, dönüş yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.

  • Arda Aksoy
   Arda Aksoy
   Cevapla

   Merhaba, kantar tartım programının demosu veya çalışır haldeyken çekilmiş bir videosu var mı? Çift kantar ve tek kantar istasyonları için düşünüyoruz. Yardımcı olur musunuz?

   • Divizyon
    Divizyon
    Cevapla

    Merhaba Arda bey, Kantar programı bilgisayar ile cihaz arasındaki senkronizasyonu sağladığı için maalesef demo kurulum mümkün değil. Fakat önümüzdeki günlerde kantar programının çalışır haldeki videosunun düzenlemeleri tamamlanacak ve web sayfamızda yayınlanacaktır. Yayınlandığı gün e-posta adresinize bilgilendirme mesajı göndereceğiz. Kolaylıklar dileriz.

    • Arda Aksoy
     Arda Aksoy
     Cevapla

     Kantar programınız hangi kantar firmalarını destekliyor acaba? İrtibat bilgilerimi iletişim sayfanızdan iletiyorum. Bilgi verirseniz sevinirim.

     • Divizyon
      Divizyon
      Cevapla

      Tekrar merhaba,

      kantar programımız esit ve tunaylar ile entegre bir şekilde çalışmaktadır. Özkanlar kantar için entegrasyon çalışmalarımız da devam ediyor. İletişim bilgilerinizden dönüş sağlanacaktır. Kolaylıklar dileriz.

  Yorum Yazın

  E-Posta Adresiniz görüntülenmeyecektir. Zorunlu alanlar *
  Yan taraftaki HTML kodları kullanarak yorum yapabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>