Evrak Takip & Dijital Arşiv Programı

Gelişen teknolojiler ile birlikte özel ve kamu kurumlarının vazgeçilmez bir ihtiyacı olan Evrak Takip Programı ile müşterilerimize hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Evrak Takip Programı gelen – giden evrak kaydının dijital ortamda saklanması ve iş yükünün azaltılması planlanarak geliştirilmiş bir sistemdir. Sistemimiz şu anda Çorum Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından etkin bir biçimde kullanılmaktadır. Geliştirilen programımız kızaklı olarak tabir edilen tam / yarı otomatik tarayıcılarda çalışmaktadır.

Neden Dijital Arşiv?

Devlet dairelerinde gelen – giden evrak takibi manüel olarak yapıldığında fazlaca vakit kaybettirmektedir. Bu nedenle ilk önceliğimiz iş yükünü azaltmak ve işe harcanan zamanı en aza indirgemektir. Dijital arşiv sistemi evrak kayıt işlemlerini bilgisayarınıza, harici harddiskinize veya kurum içerisindeki sunucunuza yapabilme yeteneğine sahiptir. Ek olarak evraklarınızı saklamak için çok ciddi miktarlarda harddisk yatırımı yapmanıza gerek yok, özel algoritmamız sayesinde evraklarınız minimum dosya boyutu ile maksimum kaliteyi yan yana getirmektedir. Sizin de kurumunuzda veya firmanızda bu tarz bir çözüme ihtiyacınız varsa, bize ulaşabilirsiniz.

Genel Özellikleri Nedir?

 • Sınırsız kullanıcı kaydı,
 • Yıl bazında evrak kaydı,
 • Taranan evrakın ön izlemesi ve kayıt işlemi,
 • Sınırsız Makam ve personel kaydı,
 • Evrak tipi ve evrak kategori kaydı,
 • El ile numaralandırma haricinde otomatik evrak numarası atama,
 • Detaylı evrak arama,
 • Evrak defteri baskısı alabilme,
 • Kullanıcı Aktifleştirme & Pasifleştirme,
 • Aktif yıl belirleme,
 • Genel tarama işlemi ayarları.

Programımızın genel özellikleri yukarıdaki gibidir. Programımızın tarayıcı özelliği kullandığınız tarayıcıya göre değişiklik gösterebilir. Lütfen bu konuda bilgi almak için iletişime geçiniz. Programımızın ekran görüntülerini ise aşağıdan inceleyebilirsiniz. Evrak takip programı demo linki bulunmamaktadır, sebebi ise kurulumda özel ayarların yapılması gerekmektedir, aşağıdaki ekran görüntülerinden yola çıkarak program hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Program hakkında detaylı ve teknik bilgi almak için lütfen bize ulaşınız.

Evrak Takip Programı - Kullanıcı Girişi
Evrak Takip Programı – Kullanıcı Girişi
Evrak Takip Programı - Ana Ekran
Ana Ekran
Evrak Takip Programı - Evrak Kayıt İşlemleri
Evrak Kayıt İşlemleri
Evrak Takip Programı - Evrak Tanımları
Evrak Tanımları
Evrak Takip Programı - Kullanıcı Tanımları
Kullanıcı Tanımları
Evrak Takip Programı - Makam Tanımları
Makam Tanımları
Evrak Takip Programı - Personel Tanımları
Personel Tanımları
Evrak Takip Programı - Genel Program Ayarları
Genel Program Ayarları

Yorum Yazın

E-Posta Adresiniz görüntülenmeyecektir. Zorunlu alanlar *
Yan taraftaki HTML kodları kullanarak yorum yapabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>