Çorum Web Tasarım & Ankara Web Tasarım & Kurumsal Web Hizmetleri

Günümüzde web sayfaları eski yıllara oranla çok daha fazla önem arz etmektedir. Müşterileriniz veya hizmet vermek istediğiniz kişi veya kurumlar, ilk olarak firmanızı internet üzerinde arayacaklardır. Burada internette olmanız önemli değil, bulunabilir olmanız önemlidir. Çorum Web Tasarım, Ankara Web Tasarım işleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Web sayfanız arama motorları tarafından listelenmiyorsa, bu işinizi internette de etkin bir biçimde kullanamadığınız anlamına gelmemektedir. Marka, firma veya ürünlerinizin ismi arandığında internet üzerinde sıralanamıyorsanız eğer ciddi bir probleminiz var demektir.

 

Çorum Web Tasarım
Çorum Web Tasarım

Nasıl bir çözüme ihtiyacınız olduğunu iyi düşünün…

Sadece internet üzerinde yer almak mı istiyorsunuz, yoksa internet üzerinden müşterilerinize daha rahat hizmet vermek mi istiyorsunuz buna iyi karar verin. Etkili bir biçimde interneti ve sosyal medyayı kullanan firmaların, çok daha rahat satış yaptıkları ve müşteri ile diyaloga girmelerinin daha rahat olduğunu söyleyebiliriz. Yani siz müşterinizi değil, müşteriniz sizi bulabilmeli!

Kurumsal Web Sayfası
Kurumsal Web Sayfası

Sosyal medyayı hafife almayın!

Günümüzde sosyal medya platformlarının yaygınlaşması ile beraber etkili bir ticaret hacmi de bu alana yoğunlaşmıştır. Sosyal medyayı etkin kullanan firmalar kendilerinin uygun gördüğü miktarlarda reklam vererek potansiyel müşteri adaylarını nokta atışı bir şekilde bulabilmektedirler. Bu nedenle eğer ürün odaklı çalışıyorsanız müşterilerinize erişebilmek, sipariş alabilmek ve yeni ürünlerinizi anlık olarak sosyal medyada da duyurabilmek için kurumsal web sayfalarınızın da sosyal ağlar ile entegre bir biçimde çalışabilmesi gerekmektedir.

Sosyal Medya Entegrasyonu
Ankara Web Tasarım – Sosyal Medya Entegrasyonu

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Günümüzde fiziksel olarak bir yerde hizmet veren firmaların aralarında rekabete girmesi gibi, internet üzerinde de aynı rekabet devam etmektedir. Eğer istenilen anahtar kelimeler ile arama motorlarında listelenmiyorsanız, müşteriniz için bu olmadığınız anlamına gelmektedir. Örneğin Çorum’da faaliyet gösteren bir web tasarım şirketiniz var. Eğer Çorum web tasarım kelimesinde arama motorlarında listelenmiyorsanız, listelenen rakip firmalarınız sizden ön planda olacaktır. Bu sonuç da müşteri kaybı anlamına gelebilir.

Arama Motoru Optimizasyonu
Ankara Web Tasarım – Arama Motoru Optimizasyonu

Her platformdan erişilebilir olun!

Sosyal medyayı etkin kullanmanın yanı sıra bu etkinin getirebileceği tepkileri de göz önünde bulundurun. Yenilenen arama motoru güncellemeleri ile Google artık cep telefonu ve tabletlerde de düzgün görüntülenemeyen eski tip web sayfalarını sıralamaya almıyor, var olan sıralamasını ilerletmiyor. Yani yeni teknoloji Responsive (mobil uyumlu) web sayfalarına daha çok önem veriyor. Örnek olarak . Instagram üzerinden bir ürün paylaşımı yaptınız ve ürünü inceleyebilmeleri için müşterilerinize bir link (bağlantı) verdiniz. Instagram mobil tabanlı çalışan bir platform olduğu için müşterileriniz direkt olarak bu linki cep telefonundan açıyor. Fakat açılan web sayfanız mobil uyumlu değil ve müşteriniz ürünü incelemekte zorlanıyor. Bu tarz müşteriler web sayfasından beklediği performansı alamazlarsa eğer direkt olarak sayfanızı kapatırlar ve bu sizin için eksi puan demektir. Bu nedenler web sayfanızın masaüstü bilgisayarlarda, cep telefonlarında ve tabletlerde düzgün bir biçimde görüntülenebilmesi gerekmektedir.

Tüm Platformlarda Yerinizi Alın!
Ankara Web Tasarım – Tüm Platformlarda Yerinizi Alın!

Web sayfasına mi ihtiyacınız var, hemen inceleyin!

Eğer bir web sayfasına veya daha fazlasına ihtiyacınız varsa hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size özel web çözümleri sunmaktan mutluluk duymaktayız. Kurumsal web sayfası, e-ticaret sistemleri, PLC otomasyon çözümleri ve ihtiyacınıza özel çözümler üretebiliriz. Kurumsal web sayfası ve e-ticaret referanslarımızı incelemek için REFERANSLARIMIZ menüsünü, bizimle iletişime geçmek için İLETİŞİM sayfamızı kullanabilirsiniz.

Ankara Web Tasarım
Ankara Web Tasarım – Kurumsal Web Hizmetleri

Yorum Yazın

E-Posta Adresiniz görüntülenmeyecektir. Zorunlu alanlar *
Yan taraftaki HTML kodları kullanarak yorum yapabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>