Kantar programı, bünyesinde kantar tartımı yapan fabrikalar ve işletmeler için geliştirilmiştir. Kantar programı ile ücretli – ücretsiz tartım yapabilir, özel fiş kodlaması sayesinde fişleri dijital olarak da takip edebilirsiniz. Kantar programı, bir çok kantar markası ile entegre bir şekilde çalışmaktadır. Aynı zamanda kantar takip programı bir web arayüzüne de bağlıdır. Bu sayede dilediğiniz yerden dilediğiniz zaman fabrikanızdaki – kantarınızdaki tartımları anlık olarak izleyebilirsiniz.

Dijital Fiş Takibi

Sistemimizde fiş satışı yaparak sonrasında tartım gerçekleştiren firmalar için yeni geliştirilmiş bir modülümüz daha var. Fiş modülü sayesinde sistemde tanımlı olan cari hesaplarınıza fiş numarası ataması yaparak hem baskılı fiş koçanlarından kurtulmuş olacak, hem de işlemleri dijital olarak takip edebileceksiniz.

Fabrika Kantar Programı

Kantar takip sistemi aynı zamanda bir web platformudur. Web platformu sayesinde dilediğiniz yerden ve dilediğiniz cihazdan kantar tartımlarınızı izlemeye devam edebilirsiniz. Kantar programı, bu özelliği sunabilmek için internet bağlantısına ihtiyaç duymaktadır. İnternet bağlantısı kopsa bile sistem çalışamaya devam eder ve internet bağlantısı geldiği anda sistem entegrasyonu tekrar sağlayacaktır.

fabrika kantar programı
Fabrika Kantar Programı

Mobil Uygulama (Çok Yakında)

Kantar programının ayrıca mobil uygulaması da geliştirilmektedir. iOS ve Android uygulamaları kısa süre içerisinde yayımlanacaktır. Bu sayede mobil uygulama aracılığı ile fabrikanıza ve kantarınıza ait olan verilerin tamamını görüntüleyebileceksiniz.

E-Fatura, E-Arşiv ve E-İrsaliye (Çok Yakında)

Dijitalleşen dünyada artık evraklar da dijital olarak takip ediliyor. Kantar takip programı da bu dijitalliğe ayak uyduruyor. Yazılım ekibimiz tarafından geliştirilen E-Fatura, E-Arşiv ve E-İrsaliye modülü de mobil uygulama ile birlikte kullanıma sunulacaktır.

Fiyat Teklifi

Kantar programı ile ilgili detaylı bilgi almak için bize iletişim numaralarımızdan ulaşabilir, whatsapp temsilcimiz ile görüşebilir, veya aşağıdaki formu doldurarak detaylı bir teklif alabilirsiniz. Bizi Instagram‘da takip etmeyi unutmayın 🙂

    Kurumsal Web TasarımRent A Car ProgramıNakliye Takip SistemiKantar OtomasyonuPLC OtomasyonÖzel Yazılım ProjesiToplantı Talebi

    Yorum Yazın

    E-Posta Adresiniz görüntülenmeyecektir. Zorunlu alanlar *
    Yan taraftaki HTML kodları kullanarak yorum yapabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>