Kantar Programı, diğer bir adı ile kantar takip otomasyonu; bünyesinde kantarı bulunan firmalar için geliştirilmiş özel bir programdır. Kantar programı ile tartımlarınızı yapmaya devam ederken, çok daha detaylı ve yetenekli raporları da aynı zamanda elde edebilirsiniz. Kantar programımızın aynı zamanda mobil uygulamaları da hazırlanmaktadır. Bu sayede mobil uygulamamız üzerinden de fabrikanızın anlık durumunu kontrol edebilecek, içerdeki tartımları ve çok daha fazlasını anlık olarak görebileceksiniz.

Kantar programımız ile kamyonların tartım bilgilerini rahatlıkla takip edip arşivleyebilir, kamyon şoförlerinin ve kamyon firmalarının tüm bilgilerini sistem üzerinde ve bulut sunucumuzda saklayabilirsiniz. Bu sayede bilgisayar arıza durumlarında herhangi bir sorunla karşılaşmaz, arıza giderildiğinde tartım işlemlerine kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Kamyon Kantar Programı

Kantar programımız ile kamyonların tartım bilgilerini kolayca takip edip arşivleyebilir, kamyon şoförlerinin ve kamyon firmalarının tüm bilgilerini sistem üzerinde ve bulut sunucumuzda saklayabilirsiniz. Bu sayede bilgisayar arızalarında herhangi bir sorunla karşılaşmaz, arıza giderildiğinde tartım işlemlerine kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Kantar programı, çok çeşitli endüstri ve sektörlerde kullanılabilecek güvenilir bir sistem arayanlar için harika bir çözümdür. Ürünümüz şunları sunar:

 • Otomatik veri kaydı (tarih, saat ve diğer tüm bilgiler ile)
 • Bulut depolama
 • Kullanımı kolay arayüz
 • Mobil uygulamalardan erişim (Çok Yakında)
 • Detaylı raporlama
 • Kullanıcı Yetkilendirme
 • Sınırsız firma ve şoför tanımlayabilme
 • Araç Giriş – çıkış bilgileri
 • Entegre sistem
 • E-Fatura, E-Arşiv ve E-İrsaliye (Çok Yakında)
 • Silo Yönetim Modülü
 • Sevkiyat Yönetimi
 • Muhasebe Entegrasyonu
 • E-Posta ve SMS ile anlık bildirim
 • PDF, Excel ve Word olarak çıktı alabilme

Kantar Programı, basit ve kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmış %100 bulut tabanlı bir kantar sistemi sunar. Bilgisayar programından ziyade bilgisayar programımızın haberleştiği özel bir yazılımımız da mevcuttur. Bu yazılım bilgisayar programı ile kendini senkronize ederek verilerin her iki sunucuda da eşitlenmesini sağlamaktadır.

İnternetsiz Kantar Programı

Kantar programımız internet bağlantısına ihtiyaç duymamaktadır. Fakat internetin olmadığı yerlerde bilgisayar programı tek başına çalışabilmektedir. Sistemimiz internetin olup olmadığını sürekli kontrol etmektedir. Eğer anlık internet bağlantısı kopmuş ise bilgisayar programı verileri kendi hafızasında saklamaya devam eder. İnternet bağlantısı geldiği anda verileri bulut sunucusuna göndererek senkronizasyonu sağlayabilmektedir.

İnternet bağlantısının hiç olmadığı yerlerde veya sorunlu olduğu yerlerde programımız rahatlıkla çalışabilir, fakat verileri kendi hafızasında tutacağı için veriler mobil uygulamadan veya özel web adresinden görüntülenemez.

Kantar Programı
Kantar Programı

Kantar Programı

Divizyon kantar programı; un, yem, kum ocağı, mermer üretim tesisi ve daha fazlası için uygundur.

Divizyon kantar programı, ürününüzün işlenmesi için eksiksiz bir çözümdür. Program, prosesinizi otomatikleştirmeniz için gerekli tüm özellikleri içerir.

Siz de kantar programı ile ilgili detaylı bilgi istiyorsanız burada bulunan bağlantıdan bize ulaşabilir, referanslarımızı incelemek için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz. Bizi Instagram‘da takip etmeyi unutmayın 🙂

Program Fiyat Teklifi

  Kurumsal Web TasarımRent A Car ProgramıNakliye Takip SistemiKantar OtomasyonuPLC OtomasyonÖzel Yazılım ProjesiToplantı Talebi

  Yorum Yazın

  E-Posta Adresiniz görüntülenmeyecektir. Zorunlu alanlar *
  Yan taraftaki HTML kodları kullanarak yorum yapabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>