Fabrika Yönetim Sistemi (ERP)

Divizyon yazılım çözümleri olarak özel yazılım projeleri üretmeye devam ediyoruz. Farklı sektörlere farklı çözümler geliştirerek özel yazılım desteği vermeye ve bu doğrultuda özel otomasyon çözümleri sunmaya da devam etmekteyiz.

Fabrika Yönetim Sistemi Nedir?

Fabrikanızı tam anlamıyla online ortama taşıyan ve makine haberleşmeleri sayesinde 7/24 fabrikanız hakkında istediğiniz zaman bilgi alabilmenize olanak tanıyan sistemlerdir. Tarafımızdan geliştirilen ERP otomasyon sistemi sayesinde artık fabrikanızı tek ekrandan yönetebileceksiniz!

Fabrika Yönetim Sistemi (ERP)
Fabrika Yönetim Sistemi

Kantar Tartım Otomasyonu

Kantar tartımı için geliştirdiğimiz otomasyon sayesinde un fabrikaları, yem fabrikaları vb. araç darası tartım işlemi gerçekleştiren tüm fabrikalara çözümler sunmaktayız. Şu an aktif olarak Şahin Baskül markası ile tam uyumlu çalışan sistemimiz, firmanızdan gelecek taleplere göre farklı baskül firmalarını da destekleyecek şekilde revize edilebilir. Kantar otomasyonumuzu internet bağlantılı bir bilgisayarda kullanmanız halinde Kantara giren, Kantardan çıkan araçlar ile alakalı olarak SMS ve E-Posta raporu da alabilmektesiniz. Bu sayede fabrika sahibi, fabrika dışındayken de iş takibini kolaylıkla yapabilmektedir. Bu özelliklere ek olarak aracın gideceği müşterinize ve satış – pazarlama ekibinize de araç çıkış bilgisi gönderilebilmektedir.

Randıman Takip Sistemi

Hazırlamış olduğumuz yazılım, yine Divizyon Yazılım Çözümleri tarafından geliştirilen Randıman takip Sistemi ile tam uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. Bu sayede fabrikada kullanılan randıman takip sistemi ile haberleşme sağlanarak günlük B1, un ve türevi ürünlerin üretim miktarları, hazırlanan sisteme entegre edilerek fabrika yetkililerinin bu konuda da bilgilendirmesi sağlanabilmektedir.

Logo Muhasebe Yazılımı Entegrasyonu

Kullanıcılarımızın tamamına yakını Fabrikaları için LOGO Muhasebe yazılımını kullanmaktadır. Bundan dolayı kullanıcılarımızın iş yükünü azaltmak ve farklı ekranlar kullanarak aynı veriyi 2 kere girmelerini önlemek amacıyla LOGO muhasebe yazılımı ile entegre bir şekilde çalışmaktayız.

İşlem Kontrolü Artık Size!

Özellikle un fabrikaları için geliştirdiğimiz iş süreç yönetim modülü sayesinde firma yöneticisi tek ekrandan işlemleri görüntüleyebilecek ve iş dağıtımını da otomasyon sistemi üzerinden yapabilecektir. Örnek olarak yıkamacı personele gönderilecek paçal – üretim reçetesi silolarınızdan yüzdesel değerler girilerek oluşturulabilir ve mobil veya tablet cihazlar aracılığı ile ilgili personele bilgilendirme sağlanabilmektedir.

Fabrika Otomasyonu
Personel Takip Modülü

Stok Takibi Artık Çok Kolay!

Fabrika otomasyon sistemimiz sayesinde stoklarınızı takip etmek artık çok kolay. Fabrikanızda kullanılan stoklarınızın tanımlarını sistem üzerinden yapabilir, anlık stok durumunuzu da görüntüleyebilir, tüm stok kartları için kritik stok değerleri belirleyerek azalan stoklarınızdan anında haberdar olabilirsiniz!

Otomasyon
Stok Takip Sistemi

Detaylı Bilgi ve Fiyat Talebi

Siz de fabrikanız için geliştirmiş olduğumuz Fabrika Yönetim Sistemi (ERP) için detaylı bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Projenizin detaylarından bahsederek online teklif alabilir, referanslar bağlantısını kullanarak referanslarımızı görüntüleyebilisiniz!

Siz fabrikanızın işleyişini, hikayesini, ihtiyaçlarınızı firmamıza anlatın. Biz size özel yazılımlar üretelim!

Yorum Yazın

E-Posta Adresiniz görüntülenmeyecektir. Zorunlu alanlar *
Yan taraftaki HTML kodları kullanarak yorum yapabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>