Çorum’da faaliyetlerine devam ederek müşterilerimize ve sanayicilerimize özel otomasyon, yazılım, e-ticaret ve özel yazılım taleplerine cevap vermeye devam ediyoruz. Saydığımız maddelere ek olarak Divizyon Yazılım Çözümleri, mobil uygulama alanında da değerli müşterilerimize hizmet vermeye başlamıştır.

Akıllı cihazların yaygınlaşması, bilgisayar kadar hızlı olması, 3G, 4G bağlantılarının sunulması ve wifi hizmetlerinin de yaygınlaşmasından ötürü artık firmanızın yeni bir ihtiyacı daha var: Mobil Uygulama. Mobil cihaz kullanım oranları her geçen gün artmaktadır. Web sayfanıza gelen ziyaretçilerin neredeyse yarısından fazlası artık mobil cihazlar aracılığı ile web sayfanızı kontrol ediyor olabilir. Bu arada hatırlatmakta fayda var, mobil cihazlar ile uyumlu bir web sayfanız yoksa bu yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil Uygulama Çözümleri

Uzman kadromuz, baştan sona hikayenizi dinliyor ve size özel bir yol haritası çıkartmaktadır. Bu konuda da diğer işlerimizde olduğu gibi baştan sonra yanınızdayız! Herhangi bir sektör farkı gözetmeksizin geliştirdiğimiz mobil uygulamalar projelendiriliyor, analiz ediliyor ve uygulama mağazasında yayımlanana kadar tüm süreçlerinizde yaşayacağınız problemleri ortadan kaldırıyoruz.

Siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda geliştirilecek olan mobil yazılımlar, e-ticaret sektöründe hizmet veren firmalar tarafından da oldukça rağbet görmekte ve satışlarını arttırmaya yönelik adımlar atmanıza yardımcı olmaktadır. Siz de firmanız için çok geç kalmadan bir mobil uygulama sahibi olabilir, farklı alandaki müşterinize de hitap edebileceksiniz.

Mobil Uygulama Çözümleri

Kurumsal Web Sitesi ve Mobil Uygulama

Mobil uygulaması tarafımızdan geliştirilen müşterilerimizin web sitesi ihtiyaçlarını da karşılayarak entegre bir çalışma sistemi kurmanıza olanak sağlıyoruz. Hizmet sunduğunuz sektördeki müşterilerinizin açısından düşünmemiz gerekirse, kurumunuza veya firmanıza büyük bir artı sağlayacak ve prestij katacak mobil uygulamalar geliştirebilmekteyiz. Aklınızdaki bir proje için veya firmanız için yaptırmak isteyeceğiniz mobil uygulamalar konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızda!

Teklif Almak İstiyorum!

Siz de mobil uygulama, kurumsal web sitesi, e-ticaret çözümleri veya PLC otomasyon konusunda firmamızdan fiyat teklifi almak istiyorsanız teklif formu sayfamızı kullanarak projenizin detaylarından bahsedebilir, randevu talebi oluşturabilirsiniz. İletişim sayfamızı kullanarak da tarafımıza ulaşabilirsiniz! Referanslarımızı görüntülemek için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Yorum Yazın

E-Posta Adresiniz görüntülenmeyecektir. Zorunlu alanlar *
Yan taraftaki HTML kodları kullanarak yorum yapabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>