Nakliye veresiye takip programı, nakliyecilerin ve nakliye komisyoncularının rahatlıkla kullanabileceği bir şekilde tasarlanmış ve kodlanmıştır. Nakliye programı, işinizi hızlandırarak şoför ataması yapılacak olan işlerin daha hızlı ve esnek bir yapıda kurgulanmasını sağlar. Bu yazımızda siz değerli ziyaretçilerimize nakliye programı ile ilgili bilgileri aktaracağız.

Nakliye Veresiye Takip Programı

Nakliye programı, nakliye işletmeleri için geliştirilmiş özel bir web yazılımıdır. Sistemde tanımlı olan tüm şoförleri görüntüleyebilir, sistem üzerinden otomatik bir şekilde whatsapp bilgilendirmesi yapabilirsiniz. Bu sayede iş yükünüz azalır ve tek bir adresten işletmenizi yönetmeye devam edebilirisiniz.

Sisteme Kayıtlı Şoförler

Sistem, daha önce yaptığı işleri öğrenme kabiliyetine sahiptir. Nakliye programını kullanmaya başladıktan sonra, önceden rotanız üzerine gidiş – dönüş yapan şoförlerinizi rahatlıkla görüntüleyebilir ve seçtiğiniz rotada daha önce çalıştığınız şoförü otomatik olarak bulabilirsiniz.

Sisteme Kayıtlı Şoförler

Komisyon Yönetimi

Nakliye programı; komisyonları, borç – alacak ve cari hesap takibini de rahatlıkla yapabilmektedir. Seçtiğiniz rota için geçmiş sevkiyatınız var ise, sistem size otomatik olarak son gönderdiğiniz yükü, şoförü ve komisyon oranınızı otomatik olarak getirmektedir. Nakliye takip programı, iş yükünüzü azaltmak ve karşılaştırma yapabilmeniz için bu özelliği siz değerli kullanıcılarımıza sunmaktadır.

Komisyon Yönetimi

Whatsapp Entegrasyonu

Nakliye takip programı aynı zamanda whatsapp ile entegre bir şekilde çalışmaktadır. Bilgisayarınıza veya uzak sunucunuza kuracağınız bir yazılım aracılığı ile sistemde belirlediğiniz saatlerde tüm şoförlere whatsapp mesajı gönderebilirsiniz.

Whatsapp entegrasyonu ile aynı zamanda beraber çalıştığınız fabrikalara da pdf olarak hesap dökümünü tek tıkla gönderebilirsiniz. Bu sayede siz işinize yoğunlaşırken, şoförlerinize ve fabrikalarınıza whatsapp mesajı sistem tarafından otomatik olarak gönderilmektedir.

Nakliye Veresiye Takip Programı
Whatsapp Entegrasyonu

Nakliye Veresiye Takip – TV Entegrasyonu

Nakliye takip sistemi, işlerinizi kara tahtaya yazmanızın da önüne geçiyor. İnternete bağlı herhangi bir ekran (TV veya Bilgisayar) yardımı ile Açık işlerinizi yayınlayabilir, özel oluşturulmuş QR kodu ile şoförlerinizin anlık olarak elinizdeki işleri görmesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede şoförleriniz dönüş yolundayken veya iş beklerken sisteminiz üzerinden işleri kontrol edebilir, size ulaşarak işi alabilmektedir.

Nakliye Sevkiyat İşlemleri

Sevkiyatlarınızın takibini tek ekrandan yöneterek komisyon oranlarına kadar sadece bir ekranı kullanarak rahatlıkla kontrollerinizi yapabilirsiniz. Komisyon veri giriş işlemleri personel yetkisine göre çalışmaktadır. Bu sayede personellerinize de görevlerine göre yetkilendirebilirsiniz.

Sevkiyat takip ekranında Araç Tercihi – Sürücüsü – Ödeme tipi ve komisyonu – TV ekranı ayarları ve daha bir çok özelliği ayarlayabilirsiniz. Sevkiyat ekranı tarih bazlı bir şekilde çalışır ve şoför ataması yapılmayan işleri bir sonraki güne devir eder. Bu sayede iş kaçırmazsınız ve takibiniz de fazlasıyla kolaylaşır.

Sürücü – Şoför Listesi ve Kara Liste

Sistemi kullanan tüm kullanıcılar kendi şoför bilgilerini görüntülemektedir. Sisteminize dilediğiniz kadar şoför ve cari tanımı yapabilirsiniz. Şoförlerin kişisel bilgileri şifreli sunucularda ve Kişisel verileri koruma kanununa göre saklanmaktadır. Her firma kendi şoför bilgilerini görüntüleyebilirken, ortak olarak tüm müşterilerimizin görebileceği bir kara listemiz mevcuttur.

Kara liste sayesinde telefon veya ad soyad bilgilerine göre kara listede bulunan şoförleri görebilir, vereceğiniz işe göre kendinizi ve firmanızı koruyabilirsiniz. Herhangi bir sebepten dolayı kara listede olan şoförü seçtiğinizde sistem size uyarı verir ve itibarınız ile birlikte malınızı da korumayı amaçlamaktadır.

Raporlar

Sistem üzerinde yaptığınız tüm işlerin ve işlemlerin rahatlıkla raporunu alabilirsiniz. Tüm carilerin, alış – satışların raporunu rahatlıkla alabilirsiniz.

Sürücü bazlı hesap ekstresi alabileceğiniz gibi sürücü bakiye raporlarını da rahatlıkla görüntüleyebilirsiniz. Kasa giriş – çıkış raporları, Fabrika sevkiyat raporları ve daha bir çok konuda esnek bir şekilde raporlama yapabilirsiniz.

Firmamızı instagram’dan takip etmek için buraya, bizimle iletişime geçmek ve detaylı bilgi almak için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz. FiLojistik web sayfasını incelemek için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.


Proje Teklif Formu

  Kurumsal Web TasarımRent A Car ProgramıNakliye Takip SistemiKantar OtomasyonuPLC OtomasyonÖzel Yazılım ProjesiToplantı Talebi

  Yazıya 2 adet yorum yapılmış.

  • Ahmet Okutan
   Ahmet Okutan
   Cevapla

   Merhaba, yazılımın demo versiyonu var mı?

   • Divizyon
    Divizyon
    Cevapla

    Merhaba,

    iletmiş olduğunuz e-posta adresinize dönüş yapılmıştır. Kolaylıklar dileriz.

  Yorum Yazın

  E-Posta Adresiniz görüntülenmeyecektir. Zorunlu alanlar *
  Yan taraftaki HTML kodları kullanarak yorum yapabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>