Web Tasarım Hizmetleri

Divizyon Yazılım Çözümleri, web tasarım hizmetleri vermeye ve işinizi büyütmenize yardımcı olmaya devam ediyor. Geliştirmiş olduğumuz özel web sayfaları ile müşterilerinize daha etkin bir şekilde ulaşabiliyor ve işinizi tamamen internete taşıyoruz!

Kurumsal Web Sayfasının Özellikleri Nelerdir?

Tamamen yönetim panelli olarak hazırlamış olduğumuz web sayfası ihtiyacınız olandan daha fazlasını karşılıyor! Kurumsal web sayfası sistemlerimiz tablet ve mobil cihazlar ile %100 uyumlu bir şekilde çalışabilmektedir. Bu sayede sadece Masaüstü bilgisayardan gelen ziyaretçiler değil, mobil cihazlar ile sayfanızı görüntülemek isteyen müşterileriniz de herhangi bir sorun yaşamayacak!

Kurumsal web sayfalarımızda yönetilebilir sayfalar, sınırsız kategori ve sınırsız ürün, ürün ön sipariş formları, sosyal medya entegrasyonları, sınırsız galeri ve sınırsız galeri kategorileri, dinamik iletişim formları, SMS entegrasyonu, e-posta entegrasyonu, dinamik video galerisi, paket ve paket fiyatları tanıtım modülü, online rezervasyon sistemleri, üyelik altyapısı ve daha bir çok özellik ile birlikte sunulmaktadır.

Ek Modül hizmetleri

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda çıkardığımız yol haritasında, müşterilerimizin eksik gördüğü bir bölüm var ise bu eksiklikleri kapatmak için var gücümüzle çalışıyoruz! Müşterimizin istemiş olduğu ek modül veya modüller, büyüklüğüne bağlı olarak tamamen ücretsiz bir şekilde müşterilerimiz için özel olarak kodlanmaktadır. Sağlamış olduğumuz esnek ve uyumlu kurumsal web sayfası alt yapısı sayesinde istekleriniz bizim için hiç sorun değil!

SMS ve Mail Entegrasyonları

Kurumsal web sayfamızın alt yapısında bulunan SMS ve Mail entegrasyonları sayesinde müşterilerinize Kurumsal Başlıklı SMS gönderebilir, kampanyalarınız ve duyurularınızdan haberdar olabilmesi için müşterilerinize toplu e-posta gönderimi sağlayabilirsiniz.

Web Tasarım Hizmetleri
Sms Entegrasonu

Sosyal Medya Entegrasyonları

Web sayfanızda bulunan galeri, video ve ürünlerinizi kolayca sosyal medya hesaplarınızda paylaşmanız için geliştirmiş olduğumuz alt yapı sayesinde hem web sayfanızı hem de sosyal medya hesaplarınızı tek bir panelden rahatlıkla yönetebileceksiniz.

Anlık Mesajlaşma Sistemleri

Günümüzde mobil cihazların yaygınlaşması ile beraber e-ticaret sistemlerinde ürünler hakkında müşterilerin aklında soru işaretleri oluşabiliyor. İrtibat numarasından arayıp vakit kaybetmek yerine potansiyel müşterilerin %64’ü canlı destek sistemlerini tercih etmektedir. Divizyon Yazılım Çözümleri canlı destek sistemleri ile ilgili de alt yapı hizmeti sağlamaktadır. Anlık mesajlaşma sistemlerinin yanı sıra kurumsal web sayfaları için Whatsapp Chat modülümüz de bulunmaktadır.

Whatsapp Chat
Whatsapp Chat

Kurumsal Web Sayfası Fiyatları

Siz değerli müşterilerimiz için “Fiyat Teklifi” sayfamız hizmetinizde. Sayfamızı kullanarak göndermiş olduğunuz bilgilerin tamamı tarafımızdan saklanmaktadır ve 3. Kişiler ile paylaşılmamaktadır. Talebinizi gönderdikten sonra tarafınıza detaylı bir fiyat ve iş akışı çalışması çıkarılacaktır. Sizleri de referanslarımızın arasında görmekten mutluluk duyarız. İletişim sayfamızdaki bilgileri kullanarak tarafımıza ulaşabilirsiniz. Instagram sayfamızı takip etmeyi unutmayın!

Yorum Yazın

E-Posta Adresiniz görüntülenmeyecektir. Zorunlu alanlar *
Yan taraftaki HTML kodları kullanarak yorum yapabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>