Divizyon yazılım çözümleri olarak firmamız, her sektöre özel yazılım üretebilme yeteneğine sahip bir firmadır. Günümüzde mobil ve tablet cihazların yaygınlaşması ile birlikte firmalar da gelişen teknolojiye ayak uydurmak istiyor. Bu nedenle firmamıza gelen yoğun talepler neticesinde artık mobil uygulama geliştirme hizmetini de siz değerli müşterilerimize sunuyor olacağız.

Neler Gerekli?

Mobil uygulama geliştirmek için web arayüzünde geliştirilen işlemlerin aynı zamanda mobil cihazlar için de kurgulanıp tasarlanması gerekiyor. Masaüstü yazılımlarda barınan bir çok özellik de aynı zamanda mobil cihazlarla da desteklenebiliyor.

Fabrika Yönetim Sistemi ve Mobil Uygulama

Divizyon yazılım çözümleri olarak tarafımızdan geliştirilen, tasarlanan ve yönetilen Fabrika yönetim sistemimizden daha önce sizlere bahsetmiştik. Fabrika yönetim sistemimizi kullanan referanslarımızdan aldığımız geri dönüşlere göre mobil uygulamaların da geliştirilmesi gerektiğinin kararını alarak iOS ve Android cihazlarla uyumlu bir şekilde çalışan mobil uygulamalarımızı ilgili Store’a yükleyerek müşterilerimize destek vermeyi devam ettiriyor olacağız.

Kümes Takip Sistemi ve Mobil Uygulama

Yine Divizyon Yazılım Çözümleri olarak tarafımızdan geliştirilen ve büyük ölçekli işletmelere hitap eden kümes takip sisteminin de mobil uygulamalarını geliştirdik ve ilgili Store’a yükleme işlemlerini tamamladık. Divizyon Yazılım Çözümleri Google’da ve Apple Store’da resmi geliştirici olarak yer almaktadır. Kümes takip sistemimizi kullanan büyük ölçekli işletmeler, artık tüm verilerine mobil uygulamamız sayesinde de ulaşabileceklerdir.

Android Uygulama

Süreç nasıl işliyor?

Mobil uygulama adımlarını ve senaryosunu belirledikten sonra müşterilerimizin ihtiyaç analizlerini yapıyoruz. Bu sayede atacağımız adımlar netleşmiş oluyor. Senaryosu netlik kazanan mobil uygulamaları iOS ve Android için geliştirmeye başlıyor ve testlerini tamamlıyoruz. Google ve Apple firmalarının belirtmiş olduğu onay sürelerini tamamlayarak uygulamanızın ilgili Store’da yayımlanması için gerekli işlemleri takip ediyor ve tamamlıyoruz. Siz de mobil uygulama ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilir, online fiyat teklifi sayfamızı kullanarak teklif alabilirsiniz!

Yazıya 2 adet yorum yapılmış.

 • Murat Gözcü
  Murat Gözcü
  Cevapla

  İşletmemiz için mobil uygulama geliştirme hakkında fiyat teklifi almak istiyoruz. Ek olarak iOS ve Android uygulamaları ne kadar sürede geliştiriliyor ve ne kadar sürede mağazada yayınlanıyor? Bilgi verirseniz seviniriz. İyi çalışmalar.

  • Divizyon
   Divizyon
   Cevapla

   Merhaba, iOS ve Android uygulama geliştirme hizmetimiz için projenizin detaylarını “Online Fiyat Teklifi” sayfamızı kullanarak bize gönderebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Ek olarak yazılımın geliştirme süresine iOS ve Android marketlerin uygulamamızı onaylaması süresi de düşünülmelidir. Bu onay işlemi Android için 3 – 7 gün, iOS için 14 – 30 gündür.

Yorum Yazın

E-Posta Adresiniz görüntülenmeyecektir. Zorunlu alanlar *
Yan taraftaki HTML kodları kullanarak yorum yapabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>