Divizyon olarak biz, yenilikçi ve farklı sektörlere hitap etmeye devam ediyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz farklı çözümler ile tüm Türkiye’ye hizmet vermekten dolayı mutluluk duyuyoruz. Firmanızın da Kurumsal Web Sayfası, PLC Otomasyon, Mobil Uygulama, Özel Senaryolu Yazılım ihtiyacı varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mobil Uygulama Çözümlerimiz

Nuregg Yumurta için geliştirdiğimiz mobil uygulamalarımız yakında Apple Store’da yayında. Android Store’da yayınlanan uygulamamız her geçen gün geliştiriliyor. Yine Divizyon tarafından geliştirilen Kümes Takip Sistemi’de mobil uygulama olarak yakında mağazalardaki yerini alacak.

Çorum Mobil Uygulama
Mobil Uygulama

Özel Yazılım Çözümleri

İhtiyaç duyduğunuz özel yazılımları da geliştirebilmekteyiz. Divizyon yazılım çözümleri olarak biz farklı sektörlerde özel yazılım üretebilen firmalardan bir tanesiyiz. Hazır paket, hazır kod vs. kullanmadığımız için geliştirdiğimiz çoğu yazılımlar farklı sektörlere özel olarak üretilmiş yazılımlardır. Bu sayede aklınızdaki projenizi hayata geçirebilmeniz için her zaman yanınızdayız!

Kümes Takip Sistemi

Divizyon Yazılım Çözümleri olarak özel geliştirdiğimiz Kümes Takip Sistemi, orta ve yüksek ölçekli tavuk çiftliklerine hitap etmektedir. 2014 yılından bu güne kadar sürekli olarak geliştirdiğimiz Kümes Takip Sistemimiz şu anda 6 büyük ölçekli işletme tarafından aktif olarak kullanılmaktadır. Nuregg Yumurta için yeni güncellenen sistemimizde artık kamyon kantarı tartım (PLC Otomasyon) ile Silo takip sistemi de sistemimize entegre edilmiştir. Daha detaylı bilgiyi www.kumestakip.com adresimizden alabilirsiniz.

Kümes Takip Sistemi
Kümes Takip Sistemi

Fabrika Yönetim Sistemi

Önceki yazılarımızda da bahsettiğimiz üzere yine tarafımızdan geliştirilen Fabrika Yönetim Sistemi de 4 farklı fabrika tarafından kullanılmaktadır. Ek olarak kamyon kantarı (PLC Otomasyon), Logo muhasebe programı ile entegre çalışması ve daha bir çok özelliği ile beraber geliştirilmeye devam etmektedir.

Kurumsal Web Sitesi (Çorum Web Tasarım)

Divizyon yazılım çözümleri 100’den fazla firmaya ve kişiye kurumsal web sitesi hizmeti vermeye devam ediyor. Çorum web tasarımı konusunda da deneyimli olan ekibimiz, Mobil cihaz uyumlu web sayfaları ve yönetilebilir paneller sayesinde Google SEO sıralamanıza da etki etmeye devam ediyoruz.

Bizimle iletişime geçin

Sizin de kurumsal web sayfası, mobil uygulama, PLC otomasyon veya daha farklı bir alanda yazılım desteği ihtiyacınız var ise bizimle iletişime geçebilir, online olarak fiyat teklifi de alabilirsiniz.

Yazıya 2 adet yorum yapılmış.

 • M. Nuri Sebzeci
  M. Nuri Sebzeci
  Cevapla

  kolay gelsin fiyat teklifi almak icin form doldurdum. ne zaman donus yaparsiniz acaba?

  • Divizyon
   Divizyon
   Cevapla

   Merhaba, formda yazmış olduğunuz e-posta adresine dönüş yapılmıştır.

Yorum Yazın

E-Posta Adresiniz görüntülenmeyecektir. Zorunlu alanlar *
Yan taraftaki HTML kodları kullanarak yorum yapabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>