Nakliye Programı, Divizyon Yazılım Çözümleri tarafından geliştirilmiş; nakliye işi ile uğraşan veya nakliye bulma konusunda zorluk çeken tüm firmaların kullanımına sunulmaya başlanmıştır. Nakliye takip sistemi, taşınacak tüm mallar için şoför ataması yapılarak iş takibini kolaylaştırmak ve tüm işleri tek bir sistem üzerinde toparlamak için kurgulanmıştır.

Nakliye Komisyon programı; ayrıca tüm şoförleriniz ile beraber komisyonlarınızı ve kasalarınızı da takip etmenize olanak sağlar. Gelişmiş whatsapp entegrasyonu sayesinde sisteme kayıtlı tüm şoförlere (veya dilediğiniz şoföre) whatsapp üzerinden mesaj gönderebilmektedir.

Nakliye programını yakından tanıyalım;

Ana Ekran

Sisteme giriş yaptıktan sonra kullanıcıyı karşılayan ana ekran sayesinde özet raporlarınızı anlık olarak görebilirsiniz. Bu raporlar özet rapor olmakla birlikte, sistem detaylı raporlama özelliğine de sahiptir. Nakliye programında Açık sevkiyatlar, tamamlanan sevkiyatlar, bugünkü toplam sevkiyat, açık sevkiyat, toplam tamamlanan sevkiyat, kayıtlı şoför sayısı, kayıtlı araç sayısı ve kayıtlı kullanıcı sayılarını görebilirsiniz.

Nakliye Programında ana ekrana giriş yaptığınızda aynı zamanda kasa durumlarınızı da görebilir, işlemlerinizi tek ekran üzerinden özetleyebilirsiniz. Bu sayede iş yükünüz azalır, excel veya benzeri bir program karmaşasından da kurtulmuş olursunuz.

Sevkiyat İşlemleri

Nakliye programı içerisinde yer alan sevkiyat işlemleri modülü, işlerinizi rahatlıkla organize etmenize olanak sağlar. Tarih bazlı çalışan bu modül günlük rutininizi azaltarak iş yükünüzü hafifletmeyi hedeflemektedir. Gidilecek yer – araç tercihi, fabrika, ödeme tipi seçerek bu modülde şoför atamalarını da yapabilirsiniz.

Şoförü bulunmuş veya bulunmamış tüm sevkiyatları tek ekrandan takip edebilir, şoförü bulunan işlerinize şoför ataması yaparak diğer işleriniz ile ilgilenebilirsiniz.

nakliye programı
Nakliye Programı

Nakliye Programı – Whatsapp Entegrasyonu

Nakliye takip sistemi, gelişmiş iletişim altyapısı whatsapp ile entegre bir şekilde çalışmaktadır. Herhangi bir iş için şoför aradığınızda sistemde filtreleme yaparak veya tüm kayıtlı şoförlere tek seferde whatsapp mesajı iletebilirsiniz.

Whatsapp mesaj modülü, şoför bilgileri ile optimize bir şekilde çalışmaktadır. Şoförlerin Ad – soyad bilgisi ile kayıt edildiği nakliye programı; mesajları da şoförün kişisel bilgilerine göre optimize eder ve mesaj gönderim işlemini gerçekleştirir.

Bu sayede whatsapp gruplarına tek tek mesaj atmak yerine, sisteme iş emri vererek belirlediğiniz tüm şoförlere tek seferde mesaj gönderebilirsiniz.

nakliye takip sistemi
Whatsapp Entegrasyonu

Nakliye Programı

Nakliye programı her geçen gün geliştirilmekte olup tamamen web tabanlı çalışan bir sistemdir. Sistemimiz kullanıcı dönüşlerine göre ve ekibimizin planladığı şekilde sürekli güncellenmekte ve geliştirilmektedir.

Nakliye programımızda işletmenizin işleyişi ile alakalı tüm detayları da aynı zamanda takip edebilirsiniz. Kasa, çek – senet, veresiye – nakit takibi, raporlama ve daha bir çok özelliği modül olarak bünyesinde barındırmaktadır.

Nakliye Takip Sistemi

Siz de nakliye takip sistemi ile ilgileniyorsanız bize iletişim sayfamızda bulunan bilgileri kullanarak ulaşabilir, yazılımımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Bizi Instagram‘da takip etmeyi unutmayın! Aşağıda bulunan teklif formu aracılığı ile size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Teklif Formu

    Kurumsal Web TasarımRent A Car ProgramıNakliye Takip SistemiKantar OtomasyonuPLC OtomasyonÖzel Yazılım ProjesiToplantı Talebi

    Yorum Yazın

    E-Posta Adresiniz görüntülenmeyecektir. Zorunlu alanlar *
    Yan taraftaki HTML kodları kullanarak yorum yapabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>