Online Teklif programı, divizyon yazılım çözümleri tarafından hazırlanmış olup özellikle sanayi bölgelerindeki firmaların kullanımına sunulmuştur. Online teklif programı özel bir web adresinde çalışmakta olup, tüm cihazlar ile uyumlu bir şekilde çalışabilmektedir. Özel teklif, proforma fatura, stok ve cari hesap takibi, müşteri alacak – verecek takibi gibi ana konuları rahatlıkla takip edebilir, hesabınızı her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz.

Online Teklif Programı

Online teklif programı, kullanıcıların tüm ön muhasebe işlerini kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Kullanıcılarımızdan aldığımız geri dönüşlere göre birden çok rapor hazırlanmış olup yeni raporlar da eklenmeye devam etmektedir.

Müşteri Yönetimi

Teklif programı ile tüm firmalarınızın bilgilerini sisteme kayıt edebilir ve saklayabilirsiniz. Sisteminizde kayıtlı müşterilere özel teklifler – ıskontolar oluşturabilir, tek tıkla tekliflerinizi pdf çıktı alabilir veya e-posta olarak gönderebilirsiniz.

online teklif programı
Online Teklif Programı

Ürün Yönetimi

Ürünlerinizin tamamını online teklif programına kayıt edebilirsiniz. Dilerseniz sistemin size vereceği excel formatını bilgisayarınıza indirerek excel üzerinde gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz. Daha sonra excel’i sisteme geri yükleyerek teklif programına rahatlıkla ürünlerinizi aktarabilirsiniz.

Ürünler ile birlikte depo takibinizi de yapabilirsiniz. Depo yönetim modülü, dilediğiniz kadar depo oluşturabilir ve deponuzdaki stok takibini de rahatlıkla yapabilirsiniz.

Online Teklif Programı

Online teklif programı ile sistemde oluşturduğunuz tüm teklifleri müşteri bazlı olarak arşivleyebilirsiniz. Aynı zamanda teklif programında oluşturduğunuz teklifler gerçek işe dönüştüğünde yani teklifiniz kabul edildiğinizde stok eksiltme işlemini de otomatik olarak yapabilmektedir.

Bu sayede onaylanan tekliflerinizi sisteme girdikten sonra ayrıca stok düşürme işlemini manuel olarak yapmak zorunda kalmaz, iş yükünüzü hafifletebilirsiniz.

Kâr – Zarar Modülü

Sisteme tanımladığınız tüm ürünlere alış – satış fiyat girişi yapabilirsiniz. Alış – satış fiyatına göre tekliflerinizi rahatlıkla oluşturabilir, yanlış teklif verme hatasının da önüne geçebilirsiniz.

Sisteme kayıt ettiğiniz ürünleri dilerseniz resimleri ile birlikte kayıt edebilir, resimli teklif formunu otomatik oluşturabilirsiniz.

Kullanıcı Yönetimi

Online teklif programı, sınırsız kullanıcı yetkilendirme yeteneğine sahiptir. Dilediğiniz personelinizi dilediğiniz yetkide sisteme tanımlayarak yetkisiz girişlerin de önüne geçebilirsiniz. Yetkiler firma yetkilisi tarafından yeniden oluşturulabilir, teklif programında hazır olarak gelen yetkileri de kullanabilirsiniz.

Reçete Tanımlama

Sistemde ürettiğiniz ürünler ile alakalı reçete tanımı yapabilirsiniz. Ürettiğiniz bir ürünün tüm parçalarını reçeteye dahil ederek işinizi en aza indirebilirsiniz.

Örneğin, konveyör bant üreten bir firma olduğunuzu düşünelim. Ana ürün konveyör bant fakat konveyör bantın ortaya çıkabilmesi için 20 farklı ürün gerekiyor. Dişli, teker, cıvata gibi tüm parçaları ile sisteme bir kere tanıtın, daha sonra konveyör bant için teklif oluşturmak istediğinizde bütün alt parçaları ile birlikte teklifiniz otomatik olarak oluşsun. Bu sayede zamandan tasarruf edin, kurumsal bir imaj çizerek müşterilerinize teklifinizi iletin.

Para Birimleri

Online teklif programı, dilediğiniz kadar para birimi ile entegre çalışmaktadır. Başlıca Türk Lirası, Dolar, Euro ve tüm para birimleri ile teklif oluşturabilirsiniz. Para birimlerinin kurlarını dilerseniz merkez bankasından alabilir, dilerseniz teklifi oluştururken para birimi kur girişi yapabilir ve belirlediğiniz kura göre online teklif oluşturabilirsiniz.

Online Teklif Programı

Divizyon yazılım çözümleri tarafından geliştirilmiş olan online teklif programı demosu çok yakında yayınlanacaktır. Siz de demo adresimizden kayıt olarak sistemi 3 günlüğüne demo olarak kullanabilirsiniz. Bize bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilir, firmamızı instagram‘da takip edebilirsiniz!

Yorum Yazın

E-Posta Adresiniz görüntülenmeyecektir. Zorunlu alanlar *
Yan taraftaki HTML kodları kullanarak yorum yapabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>