Silo Takip Programı Divizyon yazılım çözümleri tarafından geliştirilen özel bir uygulamadır. Siz değerli müşterilerimiz için her geçen gün yenilikçi yazılımlar üretmeye devam ediyoruz. Daha önceki yazılarımızda bahsetmiş olduğumuz Kantar Tartım Programı ve Fabrika otomasyonu yazılımımıza ek olarak Silo Takip Programımızı da hazırlamış bulunmaktayız.

Silo Takip Programı

Silo & Yem Takip

Hazırlamış olduğumuz silo takip programı tamamen bulut sunucuda çalıştırılmaktadır. Bu sayede mekândan bağımsız olarak tüm verilerinizi istediğiniz herhangi bir yerden görüntüleyebilmektesiniz. Yakın bir zamanda Silo Takip Programı’nın mobil uygulamaları ile de karşınızda olmayı hedeflemekteyiz.

Verileriniz Bulutta!

Bulut sistemimiz sayesinde verileriniz her zaman güvende. 256Bit SSL sertifikası ile şifrelenen sunucularımızda çalışan Silo Takip Programı her zaman aktif. Ayrıca sistemimiz kişisel bilgisayarınızın çökme, virüs vb. sorunlarından hiç etkilenmeden çalışmaya devam eder. Verileriniz her zaman güvende kalır!

Yemci

İki Platform, Tek Uygulama!

Sistemimiz kantar tartım programı ile de eş zamanlı olarak çalıştığı için fabrikanız her zaman parmaklarınızın ucunda. Ayrıca sistemde Sınırsız kullanıcı tanımı ve Özel roller tanımı yapılabildiği için tüm personellerinizi yetkilerine göre sisteme tanımlayabilirsiniz.

Günlük Raporlama

Günlük olarak fabrikanıza giren araçların tek tek ve detaylı bir şekilde döküm raporlarını alabilir, silolarınızda bulunan anlık stok miktarını tek bir ekrandan görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede fabrikanız her zaman erişilebilir olacak. Ek olarak web sunucularımızda çalışan ERP Sistemi üzerinden, kantarda tartım yapılarak fabrikaya kabul edilen tüm ürünlerinizi istediğiniz siloya yönlendirebilir, silolarınızın stok durumlarını takip edebilir, fabrikanızdan sevk edilen tüm ürünleri ilgili müşterilere anlık olarak sms ile bilgilendirme yapabilirsiniz. Bu sayede giriş – çıkış yapan tüm araçların kontrolünüzde olması sağlanmaktadır.  

Mobil Uygulama

Divizyon Yazılım Çözümleri olarak biz iOS ve Android platformlarında uygulama geliştirebilmekteyiz. Silo takip programımızın da yakın bir zamanda mobil uygulamaları yayınlanacaktır. Mobil uygulamalarımız aracılığı ile fabrikanızdaki istediğiniz tüm özel durumlar tarafınıza mobil bildirim olarak da gönderilecektir.

Silo Takip Programı

İhtiyaçlarınızı Karşılayan ERP Çözümleri

Fabrika yönetim sistemi, Kantar Tartım Otomasyonu, Silo Takip Programı, Web ve masaüstü uygulamalarımız sayesinde fabrikanızı tek yerden yönetebilirsiniz. Anahtar teslimi kurulum seçeneklerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilir, üst menüde bulunan fiyat teklif formumuz sayesinde projeniz hakkında fiyat teklifi alabilirsiniz.

Yorum Yazın

E-Posta Adresiniz görüntülenmeyecektir. Zorunlu alanlar *
Yan taraftaki HTML kodları kullanarak yorum yapabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>