Kurumsal Web Sitesi, Web Tasarım ve Web Yazılım konularında siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz! 100’ün üstünde referansımız ve tarafımızdan geliştirilen özel yazılımlarımız ile işinizi bir adım ileriye taşımanıza yardımcı oluyoruz!

Web Sitesi Yaptırmak İstiyorum

Web tasarım yaptırmak istiyorum diyen ziyaretçilerimize öncelikle doğru adreste olduklarını belirtmek isteriz. Divizyon yazılım çözümleri olarak biz; kurumsal web sayfası, e-ticaret sistemleri, plc otomasyonlar, fabrika yönetim sistemleri, randıman takip programı, mobil uygulama geliştirme, kantar tartım programı, silo takip programı ve daha bir çok alanda profesyonel olarak hizmet veriyoruz. Türkiye’nin bir çok bölgesine hizmet vermeye devam ediyoruz!

Kurumsal Web Sitesi

Mobil Uygulama Çözümleri

iOS ve Android yazılım geliştirme konusunda da tecrübeli bir firma olan Divizyon Yazılım Çözümleri, işinizi mobil mağazalara da taşımanıza olanak tanıyoruz. Mobil uygulama konusunda deneyimli ekibimiz sizin için çalışarak en iyi ve en verimli uygulamayı ortaya çıkarmak için çalışmaya devam ediyor!

Mobil Uygulama Geliştirme

Silo Takip Sistemi

Fabrika yönetim sistemimizin modüllerinden bir tanesi olan ve silosu olan tüm fabrikalara uygulanabilen modüler bir yapıda olan silo takip programımız tamamen 256Bit SSL sertifikası ile şifrelenmiş olan bulut sunucularımızda çalışmakta verilerinize 7/24 erişilebilirsiniz. Bu sayede istediğiniz herhangi bir yerden internete bağlanabilen herhangi bir cihazla sisteme bağlanabilirsiniz. Silo takip sistemimizin mobil uygulamaları da geliştirilme aşamasındadır. Kısa bir süre içerisinde iOS ve Android app’ler de ilgili mağazalarda yer alacaklardır.

Kurumsal Web Sitesi

Kurumsal web sitesi geliştirme konusunda da profesyonel hizmet veren firmamız, Asp.NET ve MSSQL teknolojisini kullanarak geliştirilmiş web sayfaları tasarlamakta ve kodlamaktadır. İhtiyacınıza özel olarak da özelleştirilebilen bir alt yapı sunan yazılımımız, Google SEO altyapısına uygun bir şekilde kodlanmaktadır. Ek olarak sınırsız dil desteği sayesinde (Arapça Dahil) uluslararası hizmet veren firmaların da ihtiyaçlarını karşılayabilmekteyiz. Hazırlanan web sayfalarımız yönetim panelinden kullanıcı girişi yapılarak rahatlıkla düzenlenebilmektedir.

 E-Ticaret Sistemleri

Kurumsal web sayfasının yanı sıra kredi kartı ile ödeme alınılabilen ve ürün satışı yapmanıza olanak sağlayan e-ticaret sistemleri de geliştirebilmekteyiz. Tüm banka altyapıları ile Sanal Pos entegrasyonu yapılabilen sistemimiz sayesinde ürün satışı yapabilir, kampanyalar düzenleyerek satışlarınızı arttırmanızı hedeflemekteyiz. İnternet satışı yapmak, e-ticaret sistemi kurdurmak veya herhangi bir konuda danışmanlık almak için bize iletişim bölümünden ulaşabilir, referanslarımızı görüntülemek için bu bağlantıya tıklayabilir, fiyat teklifi sayfamızda yer alan formu doldurarak projeniz ile alakalı teklif alabilirsiniz!

E-Ticaret Sistemleri

Yorum Yazın

E-Posta Adresiniz görüntülenmeyecektir. Zorunlu alanlar *
Yan taraftaki HTML kodları kullanarak yorum yapabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>