Web Tasarım Trendleri

Divizyon yazılım çözümleri olarak her sene sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duyduğumuz web tasarım trendlerini bu sene de siz değerli müşterilerimiz ve okuyucularımız için bir araya getirdik. Web tasarım, Mobil Uygulama, Özel yazılım projeleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 2020 yılının web tasarım trendlerini sizler için hazırladık…

Web tasarım trendlerinin en başında yine mobil uyumlu web sayfalar geliyor. Kullanıcılar artık minimal, kolay erişilebilir ve mobil cihazlar ile tam uyumlu çalışan web sayfalarını daha çok ziyaret ediyor. Bunun en büyük sebebi Google artık mobil uyumlu olmayan web sayfalarını arama sonuçlarında göstermiyor ve/veya saha alt sıralarda göstermeye başlıyor. Bu sebepten ötürü mobil uyumlu olmayan web sayfalarının ziyaretçi sayıları her geçen gün azalmaya devam ediyor.

Çorum web Tasarım
Çorum Web Tasarım – Kurumsal Web Sitesi

Pastel Renkler & İlgi Çekici Fontlar

Gelişen teknoloji ve mobil cihazlar sayesinde artık eski tasarımlar geçmişteki tozlu raflarda yerini almış bulunmakta. Her geçen yıl değişen trendler sayesinde ilgi çekici web sayfaları, mobil uygulamalar daha çok ziyaretçi çekmekle beraber potansiyel müşterilerinize daha rahat ulaşabilmenizi sağlamaktadır.

Pastel renk kullanımı 2019 – 2020 yılının web trendlerinden olmayı başarmıştır. Büyük veya küçük ekranlarda net bir şekilde mesajı kullanıcıya ulaştıran, rahat okunan web sayfaları da geçtiğimiz 2020 yılında müşterilerimizin en çok talep ettikleri isteklerden olmuştur. Divizyon yazılım çözümleri olarak firmamız, müşterilerinin istekleri doğrultusunda hareket eden ve istekleri profesyonel bir şekilde yazılıma çeviren yüksek ölçekli bir teknoloji ajansı olmayı da başarmıştır.

Web Tasarım
Pastel Renkler ve Fontlar

Animasyonlar ve Teknik Çizimler

Adobe flash player bildiğiniz gibi artık internet tarayıcıları tarafından desteklenmiyor. Eskimiş bir teknoloji olan flash player mobil cihazlarda da problemli bir şekilde çalışmaktaydı. Gelişen teknoloji sayesinde artık animasyonlar artık flash player ile değil çok daha farklı yöntemlerle yapılabilmektedir. Çorum web Tasarım – Divizyon yazılım çözümleri olarak firmamız, istediğiniz herhangi bir konuda yazılım ve tasarım desteği sunabilmektedir. Makine imalat, un ve yem fabrikaları için hazırlamış olduğumuz 3D modülümüz sayesinde web sayfalarında 3D objeleri de görüntüleme imkanı sunmaktayız.

Web Tasraım & Animasyon
Animasyon Hizmetleri

Web Tasarım & Web Yazılım Çözümleri

Tüm bunların yanı sıra 2021 yılında da web tasarım trendlerinde minimal ve cesur tasarımların yer alacağını belirtebiliriz. Responsive yöntemle taçlandırılan, kullanıcıya mesajı direkt ileten ve görsel açıdan zarif olan tasarımlar, kullanıcı deneyimi açısından trendlerin zirvesinde yer alıyor. Siz de kurumsal web tasarım, e-ticaret sistemleri, mobil uygulamalar, PLC otomasyon ve Fabrika yönetim sistemleri veya özel projeleriniz ile alakalı bizimle iletişime geçebilir, bu bağlantıya tıklayarak referanslarımızı görüntüleyebilir, bu bağlantıdan Instagram sayfamıza da ulaşabilirsiniz.

Web tasarım veya başka bir projeniz ile alakalı teklif almak için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Yorum Yazın

E-Posta Adresiniz görüntülenmeyecektir. Zorunlu alanlar *
Yan taraftaki HTML kodları kullanarak yorum yapabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>