2019 yılının son günlerinde Divizyon Yazılım Çözümleri olarak gelişmelerimizden biraz bahsetmek istedik. Çorum Web Tasarım & Özel Yazılım Hizmetleri sunan Divizyon, 2019 yılı içerisinde 49 yeni müşteriyi daha referanslarına eklemeyi başardı.

Sözleşmelerimize bağlı olarak tamamını yayımlamadığımız müşterilerimiz, çoğunluklu olarak 2019 yılı içerisinde tarafımızdan PLC Otomasyon konusunda çeşitli yazılım destekleri aldılar.

Sunduğumuz web tasarım & yazılım çözümlerimizden faydalanan Çorum Organize Sanayi Bölgesi, referanslarımız içerisinde en çok sayfa ziyareti alan 1. Web sayfası oldu. 1.088.447 ziyaretçi ağırlayan web sayfasına kendi sunucularımız ile destek vermekten mutluluk duyuyoruz! 2. Sırada karton çanta imalatı yapan müşterimiz Simge Çantacılık, 994.271 ziyaretçi ile 2. Sırada yer aldı. Bu ziyaretçi verilerinde en önemli etkenlerden biri de tarafımızdan SEO desteği almış olmalarıdır.

Çorum Web Tasarım & SEO Hizmeti

Samsun, İstanbul ve Bodrum’da bulunan müşterilerimiz için hazırlamış olduğumuz e-ticaret sistemleri sayesinde E-Ticaret alanında da farklı çözümler sunmaya devam ediyoruz. Bunlara ek olarak Divizyon Yazılım Çözümleri, 2019 yılında Hepsiburada için resmi entegratör firmalardan bir tanesi olmayı başarmıştır. Hazırlamış olduğumuz özel yazılımlar sayesinde farklı alanlarda çalışacak isteğe özel yazılımlar da üretebilmekteyiz.

Özel Yazılım Hizmeti Nedir?

Divizyon yazılım çözümleri, çok farklı sektörlerde özel yazılım geliştirme hizmeti de sunmaktadır. Özel yazılım; tamamen müşterilerimiz tarafından istenilen tarzda çalışacak şekilde tasarlanan yazılımlardır. Örnek olarak fabrikanız için kantar tartımından tutun da logo muhasebe entegrasyonuna kadar istemiş olduğunuz yazılım, senaryo tarafınızdan dinlendikten sonra geliştirilerek kullanımınıza sunulabilir. Divizyon yazılım çözümleri olarak paket program satışı yapmadığımız için, istediğiniz yazılım tarafımızdan tamamen baştan kodlanmakta ve tasarlamaktadır.

PLC Otomasyon Nedir?

PLC Otomasyon sistemleri, randıman kantarı, fabrika yönetim sistemi gibi alt başlıklardan oluşan çok geniş skalada hizmet alabileceğiniz bir konudur. Bu konu ile ilgili son referansımız olan Emiroğlu Un, kantar tartım sistemi, randıman kantarı ve logo muhasebe entegrasyonu konusunda tarafımızdan destek almıştır. Kısaca bahsetmek gerekirse fabrikanızı tek bir ekranda görmenizi sağlayan bu sistemler, üretiminize de katma değer sağlamaktadır.

Kurumsal Web Sayfası

Kurumsal web sayfası müşterilerimizin en çok hizmet aldığı hizmetimizdir. Kurumsal web sayfaları işletmenizin bulunma olasılığını arttırdığı gibi, prestij açısından da günümüzde çok çok önemlidir. Divizyon yazılım çözümleri olarak biz, müşterilerimize her konuda destek olmak için çalışıyoruz!

Web Sitesi Yaptırmak İstiyorum

Siz de işletmeniz, fabrikanız, e-ticaret sisteminiz için geliştirme, değiştirme veya oluşturma desteği almak istiyorsanız bizimle bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilir, bu bağlantıya tıklayarak referanslarımızı görüntüleyebilir, online fiyat teklifi bağlantısına tıklayarak tarafımızdan projeniz için teklif alabilirsiniz. Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bir Yorum

  • Yasin Eker
    Yasin Eker
    Cevapla

    Hizmetlerinizden gayet memnunuz, teşekkür ederiz.

Yorum Yazın

E-Posta Adresiniz görüntülenmeyecektir. Zorunlu alanlar *
Yan taraftaki HTML kodları kullanarak yorum yapabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>