Günümüz teknolojilerinin gelişmesi, mobil ve tablet kullanım oranlarının fazlası ile artması sonucunda artık flash player desteği sonlanıyor. Flash animasyonlar ile hazırlanan web sayfaları da artık kullanılamaz (görüntülenemez) hale geliyor!

Flash desteği neden bitiyor?

Tarayıcıları zorlayan, mobil cihazlarda da düzgün görüntülenemeyen flash web sayfaları bunların dışında bir çok güvenlik zafiyetini de beraberinde getiriyor. Ek olarak Google sıralamalarında gösterilmeyen web sayfaları müşteri kaybetmenize de sebep oluyor.

Flash bir web sayfam var, ne yapmalıyım?

Çorum web tasarım hizmetleri olarak firmamız flash kullanmadan yapılan web sayfaları ile hizmet vermeye devam ediyor. Flash web sayfaları, günümüzde internet sayfanız olmasına rağmen Google aramalarında gösterilmediği için müşteri kaybınızı da engellemiş olacaksınız. Flash animasyon veya video bulunduran bir web sayfanız var ise bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizin de mobil ve tablet cihazlar ile tam uyumlu bir web sayfasına ihtiyacınız varsa, bizimle bu adresi kullanarak iletişime geçebilir, bu bağlantıya tıklayarak referanslarımızı görüntüleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-Posta Adresiniz görüntülenmeyecektir. Zorunlu alanlar *
Yan taraftaki HTML kodları kullanarak yorum yapabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>