Mobil uyumlu web sitesi tanımı akıllı telefonların hayatımıza girmesi ile birlikte daha da önemli bir hale gelmiştir. İnternet kullanıcılarının büyük bir bölümü web sayfalarını artık bilgisayardan değil, mobil ve tablet cihazlar aracılığı ile ziyaret etmektedir.

Arama motorlarının sürekli geliştirdiği algoritmalara yakın dönemde eklenen en büyük özellik, mobil uyumu olmayan web sayfalarının sıralamasını düşürmek olmuştur. Yani eğer mobil uyumlu bir web siteniz yoksa, aramalarda görünme oranınız maalesef düşecektir. Muhtemelen yapılacak olan güncellemelerde ise mobil uyumlu olmayan web sayfaları, arama sonuçlarından çıkartılacaktır.

Mobil Uyumlu Web Sitesi
Mobil Uyumlu Web Sitesi

 

Türkiye’de Mobil Kullanım Oranları Nedir?

Türkiye’de mobil cihazları kullanarak (cep telefonu, tablet vs.) internete giriş yapan kullanıcı oranı yaklaşık olarak %55 civarında. Mobil uygulamaların ve web web sayfalarının e-ticaret üzerindeki etkilerine bakacak olursak, kullanıcıların yaklaşık olarak %95’i mobil cihazları kullanarak ürün sipariş etmeden önce ürün araştırması yapmaktadır. Mobil uyumu olmayan web sayfalarında ürünleri incelemek zor, yazıları okumak ise daha zordur. Bu yüzden kullanıcılar memnun olmaz ve sitenizi ziyaret etmekten vazgeçebilirler.

Mobil uyumlu web sayfaları aracılığı ile e-ticaret sitenizde çok ciddi satış rakamları elde edebilirsiniz. Öncelikle kendinizi düşünün, en son ne zaman bilgisayar kullanarak e-ticaret sitelerinden sipariş verdiniz?

 

Peki Mobil Uyumlu Web Sayfası Fiyatları Nedir?

Divizyon Yazılım olarak uzman ekip tecrübesi ve bilgi birikimiyle kaliteden ödün vermeden web sitesi ihtiyaçlarınıza doğru çözümleri maliyet avantajları ile sunmaktayız. Kendimize ve yaptığımız yazılımlara güveniyoruz. En ucuz ama kalitesiz yazılım yerine, ekonomik ve kaliteli hizmet anlayışını kendimize prensip alarak iş yapıyoruz. Uygun fiyatlarımız ve kaliteli işçiliğimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için online teklif formumuzu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Mobil Uyumlu Web Sitesi Yapımı

Siteniz eğer mobil uyumlu değil ise arama sonuçlarında görüntülenmeyi unutun! Web sitenizin mobil arayüzde kodlanması için uzman ekibimiz size yardımcı olabilir. Kullanıcı dostu siteler, daha çok ziyaretçi ve daha çok müşteri demektir.

Siz de avantajlı fiyatlarımızdan yararlanmak isterseniz bizimle bu form aracılığı ile iletişime geçebilir, iletişim sayfamızı kullanarak bize mesaj gönderebilirsiniz. Referanslarımızı incelemek için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

 

Yorum Yazın

E-Posta Adresiniz görüntülenmeyecektir. Zorunlu alanlar *
Yan taraftaki HTML kodları kullanarak yorum yapabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>