Web tasarım ve yazılım kişi veya özel firmaları tanıtan, günümüzde kullanılan internet tarayıcıları aracılığı ile son kullanıcıya gösterilen özel çalışmalardır. Hazırlanan tasarımlar normal tasarım standartlarına göre biraz daha farklı olmakla beraber, işinde uzman kişiler tarafından tarayıcıların algılayabileceği özel dillerde kodlanması da gerekmektedir.

Web Tasarım Neden Önemli?

Web tasarım, web yazılım kişi veya kurumların her zaman birincil olarak resmi bilgilendirme ve tanıtım aracı olmuştur. İnternet altyapısının gelişmesi ve teknolojinin de aynı şekilde ilerlemesi sayesinde, erişilebilecek potansiyel müşteri sayısı artmış ve bu müşterilere ürün, video ve içerik sunmak daha da kolaylaşmıştır.

Sosyal medya entegrasyonu ile birlikte çalışabilen web sayfaları da müşterilerinize ulaşma kolaylığınızı sağlamaktadır.

Web Sitesi Yaptırmak İstiyorum!

Eğer siz de artık web sitesi yaptırmak istiyorum diyenlerdenseniz bu iş için gerçekten profesyonel bir ekiple çalışmalısınız. Divizyon yazılım çözümleri olarak farklı alanlarda çalışan 100’den fazla müşterimize hizmet vermekten mutluluk duymaktayız. Tasarladığımız web sayfaları tamamen yönetilebilir, mobil ve tablet cihazlar ile de uyumludur. Geliştirdiğimiz web sayfaları içerisinde ek olarak sosyal medya entegrasyonları da mevcuttur.

web tasarım

Web Tasarımının Artıları!

7/24 açık olan bir mağazanız olduğunu düşünün, üstelik eleman çalıştırmak zorunda değilsiniz.

Coğrafi olarak mağazanız veya şirketinizden uzak olan müşterilere de hitap etmeniz kolaylaşıyor!

Firmanız için broşür, dergi vb. materyaller için harcadığınız bütçenizi en aza indirebilirsiniz.

Kurumsal web sayfası basılı materyal olmadığı için, istediğiniz şekilde sürekli güncelleyebilirsiniz.

Profesyonellik göstergesi olarak web sitesi önemli bir faktördür.

Yeniliklerinizi, kampanyalarınızı ve duyurularınızı kolay bir şekilde bir çok kişiye bildirebilir, ürün satışı ve müşterilerinizi arttırabilirsiniz.

E-ticaret sistemleri sayesinde güvenli bir şekilde ödeme alabilir, kargo ve pazaryeri (Hepsiburada, N11, GittiGidiyor) entegrasyonları sayesinde işinizi minimuma indirebilirsiniz.

Peki Ne Yapmalıyım?

Bir an önce web sitesi sahibi olarak dijital dünyadaki yerinizi almalısınız. Broşür, yerel reklam, el ilanı gibi eski yöntemler yerine işinizi internete taşımalısınız. Bu alanda uzman bir ekip ile çalışarak işinizi ve müşteri portföyünüzü arttırabilirsiniz.

Müşteri ve satışlarınızı arttırmanız, size maddi olarak geri döneceği gibi firmanıza ve marka değerinize artı değer katacaktır.

Online Fiyat Teklifi

Divizyon yazılım çözümleri olarak müşterilerimiz için her alanda hizmet vermeye devam ediyoruz. Bu bağlantıya tıklayarak erişebileceğiniz sayfamız sayesinde bize projenizden bahsedebilir, toplantı talep edebilir ve projeniz ile alakalı olarak teklif isteyebilirsiniz. Divizyon, özel projeler için de hizmet vermekte olup, proje seçiminde oldukça titiz ve seçici davranmaktadır. Dilerseniz bu bağlantıya tıklayarak iletişim bilgilerimizi görebilir, bize mesaj gönderebilirsiniz. Referanslarımızı görüntülemek için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Yorum Yazın

E-Posta Adresiniz görüntülenmeyecektir. Zorunlu alanlar *
Yan taraftaki HTML kodları kullanarak yorum yapabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>