Tekirdağ Web tasarım & PLC Otomasyon / Randıman Takip Sistemi‘ni geliştirerek, Divizyon yazılım çözümleri olarak Türkiye’nin dört bir yanına hizmet vermeye devam ediyoruz. Geliştirdiğimiz özel yazılımlar ve isteğe bağlı projeler sayesinde değerli müşterilerimize katkı sunmaktan ve isteğe özel yazılımlar geliştirmekten dolayı mutluluk duyuyoruz!

Tekirdağ’da faaliyet gösteren günay otomasyon firması ile beraber çalışmamızın neticesinde özel bir web sayfası yapmanın yanı sıra, tarafımızdan geliştirilen PLC Otomasyon / Randıman Takip Sistemi konusunda da çözüm ortağı olarak çalışmaktayız.

Geliştirmiş olduğumuz PLC Otomasyon / Randıman Takip Sistemi sayesinde, PLC cihazlara gerek duymadan çalışan ve detaylı raporlar sunabilen, sadece INDICATOR ile haberleşerek çalışabilen bir yazılım ortaya çıkardık. Divizyon yazılım çözümleri olarak, kurumsal web sitesi, web sayfası, e-ticaret sistemlerinin yanı sıra tamamen isteğe bağlı yazılımlar da üretebilmekteyiz.

tekirdağ web tasarım

PLC Otomasyon / Randıman Takip Sistemi  tamamen dinamik olarak yönetilebilmekte olup, istenen raporların tamamını fabrika sahibine veya istenen herhangi bir çalışana e-posta veya sms olarak da gönderebilmektedir. Bu sayede fabrikanızda üretilen tüm raporları dünyanın herhangi bir yerinden görüntüleme şansına sahip olabilirsiniz. Ayrıca tekirdağ web tasarım alanında da hizmet vermekteyiz.

Sadece INDICATOR ile entegre çalışan sistemimiz, PLC cihazına ihtiyaç duymadığı için maliyetleri de çok aşağı indirmektedir. Geliştirdiğimiz PLC Otomasyon / Randıman Takip Sistemi şu anda aktif olarak farklı cihazlarla da çalışabilmekte olup aktif olarak test edilmiş ve başarılı sonuçlar alınmış cihazlar Baykon BX-14 ve e-tartı LPi’dir.

Geliştirdiğimiz PLC program / Randıman Takip Sistemi sayesinde 10 farklı ip adresinde belirlenen cihazlar sürekli olarak izlenebilmektedir. Yazılım tarafımızdan geliştirildiği için 10 cihaz sayısı arttırılabilir veya azaltılabilir. Programımız birden fazla tema özelliği de barındırmaktadır. Bu sayede kullanıcılarımız istediği ve rahat kullanabildiği temayı seçebilir.

PLC Otomasyon

Kimlere Hizmet Veriyoruz?

Divizyon Yazılım Çözümleri firması olarak biz PLC Otomasyon / Randıman Takip Sistemi ihtiyacı duyan her sektöre hizmet vermekteyiz. Bu alanda tecrübeli ve geliştirdiğimiz yazılımlar sayesinde uzmanız. Fabrikalara otomasyon sistemi kuran otomasyon firmalarına da destek vererek çözüm ortağı olarak çalışmaktayız.

PLC Otomasyon Fiyatları

Geliştirdiğimiz otomasyon sistemlerinin fiyatları, geliştirilen yazılımın büyüklüğüne göre değişmektedir. Net bir fiyat öğrenmek için bu sayfayı kullanabilir, veya 0532 136 77 21 no’lu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. Randıman takip sistemi, yem dozajlama, silo takibi, fabrika paketleme ve fabrika sayım, tekirdağ web tasarım alanlarında aktif olarak geliştirdiğimiz yazılımlar bulunmaktadır. Siz de isteğinize özel plc program hakkında bilgi ve fiyat teklifi almak için iletişim bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-Posta Adresiniz görüntülenmeyecektir. Zorunlu alanlar *
Yan taraftaki HTML kodları kullanarak yorum yapabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>