Çorum Web Tasarım – Divizyon

Çorum web Tasarım; Divizyon olarak, Çorum’da faaliyet gösteren ve Yazılım, Tasarım, Otomasyon, Mobil Uygulama, E-Ticaret, Web Tasarım, Web Yazılım gibi ana maddelerde profesyonel hizmet üreten firmamız ve işlerimiz hakkında detaylı bilgi vermeye çalışacağız. Siz de aklınızdaki sorulara cevap arıyorsanız, iletişim bölümündeki bilgileri kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Çorum Web Tasarım Hizmetleri

Çorum web tasarım – Divizyon olarak firmamız; web tasarımı konusunda profesyonel hizmet vermektedir. Kurumsal web siteleri, işletmenizin dünyaya açılmış bir kapısı olarak görevini tam anlamıyla yerine getirmesi için tasarlanır ve kodlanır.

Firmamız, kurumsal web sayfası olarak da adlandırılan web sitelerini tepeden tırnağa kurumsal kimliğinize uygun bir şekilde tasarlar ve yayınlar. Yazılımı ve tasarımı hazır olmayan, tamamen firmamız tarafından kodlanan çalışmalara da dilediğiniz şekilde müdahale etme şansınız bulunmaktadır.

Çorum web Tasarım
Web Tasarım

E-Ticaret Sitesi

Divizyon Yazılım Çözümleri, e-ticaret sektöründeki müşterilerimize de detaylı hizmetler sunmaktadır. Daha önceki yazılarımızda bahsettiğimiz Pazar yeri entegrasyonları da bu hizmetlerden bir tanesidir.

Ürünlerinizi yayımlayabileceğiniz, özelliklerini ve açıklamalarını yazabileceğiniz, indirim, kupon kodu ve daha bir çok özelliği ile ön plana çıkan e-ticaret paketimiz tamamen Google SEO uyumludur. Ek olarak tüm bunların yanı sıra tüm bankaların ve İyzico – payu gibi ödeme sistemlerinin de entegrasyonu tarafımızdan sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Çorum E-Ticaret
E-Ticaret

Mobil Uygulama

Firmamız iOS ve Android uygulama geliştirerek mağazalardaki yerini alana kadar süreç takibi de yapmaktadır. Aklınızdaki projenize veya ihtiyacınıza özel olarak tasarlayacağımız ve kodlama çalışmasını yapacağımız, dilediğiniz herhangi bir platformda da yayımlayabileceğiniz mobil uygulamalar için bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

PLC Otomasyon

Divizyon yazılım çözümleri, Tekirdağ, Karabük, Mardin, Gaziantep ve Çorum’da faaliyet gösteren un ve yem fabrikaları için PLC otomasyon çözümleri de sunmaktadır.

İhtiyacınız olan otomasyon senaryosunu dinleyen profesyonel ekibimiz, firmanıza özel lisanslanabilir Windows platformunda çalışan paket programlar da geliştirebilmektedir.

PLC Otomasyonunun yanı sıra geliştirmiş olduğumuz fabrika yönetim sistemi sayesinde, dilediğiniz yerden ve dilediğiniz cihazdan fabrikanızın anlık durumunu kontrol edebilir ve iş yükünü azaltarak etkileşimi arttırabilirsiniz. Fabrika yönetim sistemimize dahil olarak geliştirdiğimiz Kantar Otomasyonu sayesinde araç tartımlarınızı web ortamında görebilir, raporlayabilir ve silo yönlendirme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

PLC Otomasyon
PLC Otomasyon

Özel Yazılım

Firmamız senaryosu size ait olan ve web, mobil veya Windows platformları için isteğe bağlı yazılımlar da geliştirmektedir. Sözleşmemize bağlı olarak referanslarımıza ekleyebildiğimiz bağlantıları görebilir, projeler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çorum Web Tasarım – Divizyon ile İletişim

Divizyon yazılım çözümleri olarak özel, kurumsal ve kamu kurumlarına yazılım hizmeti vermeye devam ediyoruz. Siz de projeniz veya ihtiyacınız için bize ulaşmak için iletişim sayfasındaki bilgileri kullanabilir, referanslarımızı görüntüleyebilirsiniz. Projeniz veya ihtiyacınız için fiyat teklifi almak istiyorsanız bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Yazıya 2 adet yorum yapılmış.

 • NURULLAH AKOL
  NURULLAH AKOL
  Cevapla

  Fiyat teklif formu doldurdum. Dönüş yapar mısınız?

  • Divizyon
   Divizyon
   Cevapla

   Merhaba, dönüş yapılmıştır.

Yorum Yazın

E-Posta Adresiniz görüntülenmeyecektir. Zorunlu alanlar *
Yan taraftaki HTML kodları kullanarak yorum yapabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>