Web Tasarım

Divizyon Yazılım Çözümleri olarak özel yazılım ve web tasarım konusunda profesyonel destekler sunmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda sizlere özel web yazılımının ve web tasarımın avantajlarından bahsedeceğiz. Profesyonel web tasarım, firmaların internetteki bulunabilirliğini arttırdığı gibi prestij açısından da büyük bir eksiği tamamlamaktadır.

Kurumsal web sayfaları, e-ticaret siteleri ve özel web yazılımları; bulunabilirliği sağlaması açısından da çok önemlidir. Web sayfası olan kullanıcılar, potansiyel müşterilerinize daha rahat ulaşmanızı da sağlamaktadır. Bir ürün veya hizmet satıyorsanız, internetteki yerinizi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Özel Yazılım

Divizyon yazılım çözümleri, ekip arkadaşları ile birlikte özel yazılım hizmeti alabileceğiniz nadir firmalardan bir tanesidir. Uzman ekibimiz ihtiyacınız olan ve size özel geliştirilen yazılımlar konusunda da hizmet vermektedir.

Belirli bir senaryosu olan ve ihtiyacınıza yönelik çözümler üretecek yazılımın hikayesini dinliyor, geliştiriyor ve hayata geçiriyoruz.

Yazılımın Gücüne İnanın!

Divizyon Yazılım Çözümleri, web tasarım ve web yazılım alanında çok fazla geliştirmiş bir yazılım firmasıdır. Bu nedenle çeşitli yazılımlar geliştirmek için, farklı sektörlerle çalışmış olmanın avantajını da sonuna kadar kullanıyor.

Web Tasarım konusunda profesyonel hizmeti, Türkiye’nin farklı şehirlerinde bulunan tüm müşterilerimize sunmaya da devam ediyoruz. İnternet üzerinden yaptığımız görüşmelerden sonra dilediğiniz şehirde hizmet alma fırsatını da sunmaya devam ediyoruz!

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal web siteleri genellikle; anasayfa, hakkımızda, misyon, vizyon, galeri ve iletişim sayfalarından oluşmaktadır. Bu tarzda hazırlanan web sayfaları potansiyel müşterilerinizin arama sonuçlarına görüntülemesine ve alışveriş yapması için olanak tanır. Siz de kurumsal web sitesi sahibi olarak internetteki varlığınızı arttırabilirsiniz.

Responsive Tasarım

Web sitenizin olması günümüzde yetersiz kalabilir. Daha önceki yazılarımızda bahsettiğimiz gibi Google artık tüm web sayfasını tarıyor, içeriği hakkında da bilgi sahibi oluyor. Ek olarak mobil uyumlu olup olmadığını da anlayabiliyor. Mobil uyumlu olmayan web sayfaları eski teknolojiler ile kodlanmış sayfalar olduğu için Google çeşitli güncellemeler ile bu sayfaları arama sonuçlarında göstermemeye başlıyor.

Çorum web Tasarım – Divizyon olarak firmamız tüm web sayfaları ve özel yazılımlar için mobil uyumlu tasarımlar kodlamaktadır. Bu sayede tablet, bilgisayar veya cep telefonu fark etmeksizin web sayfanız tüm cihazlar ile uyumlu bir şekilde çalışabiliyor.

Siz de web sitesi, e-ticaret veya farklı bir konudaki yazılım ihtiyaçlarınız için bizimle bu bağlantıya tıklayarak iletişime geçebilir, bu bağlantıya tıklayarak referanslarımızı görüntüleyebilirsiniz! Online fiyat teklifi almak için buraya, bizi Instagram’da takip etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Yazıya 2 adet yorum yapılmış.

 • Erdi inanc
  Erdi inanc
  Cevapla

  Yazdığınız yazılar akıcıve bilgilendirici. Teşekkür ederim.

 • Murat
  Murat
  Cevapla

  Teşekkürler.

Yorum Yazın

E-Posta Adresiniz görüntülenmeyecektir. Zorunlu alanlar *
Yan taraftaki HTML kodları kullanarak yorum yapabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>