Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal web tasarım ile ilgili aklınıza takılan tüm soruları bu yazımızda siz değerli kullanıcılarımız için açıklamaya çalışacağız. İnternet kullanımının yaygınlaşması ile birlikte dijital alanda da firmanızın varlığını sürdürebilmeniz büyük önem arz etmektedir. Kurumsal web tasarım, ihtiyaçlarınızı karşılamanın en basit yollarından bir tanesidir.

Kurumsal Web Tasarım Nedir?

Kurumsal web tasarımı kısaca anlatmak gerekirse; sanal pos entegrasyonu, üyelik ve sepet sistemi bulunmayan, firmanızın hakkında detaylı bilgiler barındıran, referans, iletişim ve galeri bölümlerinden oluşan sayfalardır.

Minimize edilmiş yapısı sayesinde müşterilerinize net bilgiler aktarabileceğiniz kurumsal web tasarım ile birlikte internetteki varlığınızı sürdürerek potansiyel müşterilerinize erişme şansını da yakalayabilirsiniz.

Kurumsal Web Tasarım
Web Tasarım Aşamaları

Kurumsal web Tasarım kriterleri nelerdir?

Kurumsal web sitesinde olması gerekenler genellikle aşağıdaki maddelerden oluşmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ekleme / çıkarma işlemleri de yapılabilmektedir.

  1. Kurumsal Kimliğinizi yansıtmalıdır
  2. Kullanıcıların kolay kullanabileceği şekilde tasarlanmalıdır
  3. Müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda sayfalar – formlar tasarlanmalıdır
  4. SEO altyapısına uygun, temiz kodlanmış olmalıdır
  5. Responsive (Mobil Uyumlu) olmalıdır
  6. Web sitesinin açılış hızı 3 saniyeden kısa olmalıdır.
Google SEO Nedir?
Google SEO

Kurumsal Web Tasarımın Avantajları Nelerdir?

Kurumsal web siteniz ile ziyaretçilerinizi potansiyel müşterilere çevirme şansını yakalayabilirsiniz. Gelişen teknoloji ile birlikte artık kullanıcılar, ihtiyaçları olan herhangi bir şeyi internet üzerinden temin etmek istemektedir. Sattığınız ürün, verdiğiniz hizmet ile alakalı detaylı bilgilerin yer aldığı bir web sayfası arama sonuçlarında üst sıralara yükselebilmektedir.

SEO Optimizasyonu
Arama Sonuçlarında Üst Sıralarda Yer Alın

Web siteleri ister kurumsal olsun, isterse e-ticaret sistemi olsun 7/24 açık bir mağaza olduğunu düşünebiliriz. Bu sayede dünyanın herhangi bir yerinde bulunan potansiyel müşteriniz size ulaşabilir veya otomatik olarak sipariş oluşturabilir. Web sitesi sahibi olan firmaların bilinirlik oranı da göz ardı edilemeyecek kadar yüksektir.

Web Sitesi Yaptırmak İstiyorum!

Siz de web sitesi sahibi olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz! Çorum Web TasarımDivizyon olarak firmamız geniş bir skalada hizmet vermeye devam ediyor. Kurumsal web sayfaları, iOS ve android uygulama geliştirme, e-ticaret sistemleri, PLC Otomasyon çözümleri ve fabrikalara yönelik büyük ölçekli yazılımlar ile hizmet veriyoruz. Siz de ihtiyaçlarınız için bizimle bu bağlantıya tıklayarak bize ulaşabilir, bu bağlantıya tıklayarak referanslarımızı inceleyebilir, online teklif formu sayfamızı kullanarak projeleriniz ile ilgili fiyat teklifi alabilirsiniz.

Yorum Yazın

E-Posta Adresiniz görüntülenmeyecektir. Zorunlu alanlar *
Yan taraftaki HTML kodları kullanarak yorum yapabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>