Neden Web Tasarım Yaptırmalıyım?

Siz de kendiniz için veya firmanız için neden web tasarım yaptırmalıyım sorusuna cevap arıyorsanız doğru adrestesiniz. Bu yazımızda siz değerli ziyaretçilerimize neden web sitesi sahip olmanız gerektiği ile alakalı detaylı bilgiler aktarmaya çalışacağız. Blog yazımızı okuduktan sonra aklınıza takılan herhangi bir soru işareti için iletişim sayfamızı kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz!

Web Tasarım İle Geleceğe Yatırım

Web tasarım söz konusu olduğunda aslında hiçbir zaman geç kalmış sayılmazsınız. Gelişen teknoloji ile birlikte yaygınlaşan internet kullanımı ve akıllı telefonların yaygınlaşması ile birlikte Responsive (Mobil Uyumlu) olarak adlandırılan tasarımlar da rağbet görmeye başladı. Kullanıcılar artık internet üzerinde arama yaparken kişisel ihtiyaçlarına göre arama yapmaktadır. Örnek vermek gerekirse, bu yazıyı okumak için Google’a “Neden Web Sitesi Yaptırmalıyım” veya “Çorum Web Tasarım” yazmış olabilirsiniz.

İnternet kullanıcıları bilindik markalar için arama yaparken direk markanın kendi adını aratabilir. Fakat yerel işyeri sahipleri, orta ölçekli işletmeler için durum bu şekilde olmayabilir. Hizmet verdiğiniz sektör ile alakalı en az 3 anahtar kelimede arama sonuçlarında gösteriliyor olmanız gerekmektedir. Bu ihtiyacınızı karşılayan bir web sayfanız varsa SEO uyumlu bir altyapınız var demektir.

Web Tasarım
Web Tasarım

Çorum Web Tasarım – Divizyon Ne Yapar?

Divizyon Yazılım Çözümleri olarak firmamız sizi dinler, projenizi ve ihtiyaçlarınızı analiz eder ve size bir yol haritası çıkarır. Web tasarım, iOS ve Android mobil uygulama, PLC Otomasyon, Kantar Tartım Programları, Özel Windows Uygulamaları veya bir senaryosu olan özel yazılım ihtiyaçlarınızı da karşılayabilmektedir.

Kurumsal web tasarım hizmeti ile sayfanızı tepeden tırnağa hazırlıyor, bütün cihazlar ile uyumlu çalışabilen web tasarım ihtiyaçlarınıza da profesyonel çözümler sunmaya devam ediyoruz.

Web Tasarım
Web Tasarım

Web Tasarım ve SEO

Web sitelerinde yer alan içeriklerin ve resimlerin özel araç ve yazılımlar ile Google’a bildirilmesi, sayfa güncellemelerinin sık ve düzenli olması gibi temel ihtiyaçları tüm müşterilerimize sunuyoruz. Beraber belirlediğimiz 3 anahtar kelime için ücretsiz SEO hizmetini de çalıştığımız firmalara sunmaya devam ediyoruz.

Sektörünüz ile alakalı seçtiğimiz 3 anahtar kelime ile ne kadarlık bir artış sağlayabileceğimizi müşterilerimize detaylı rapor olarak sunmaktayız. Ayrıca Asp.NET & MsSQL ile hazırlamış olduğumuz içerik yönetim sistemimizi de müşterilerimizin kolayca ulaşabileceği şekilde tasarlıyor, çeşitli raporları da yönetim paneli üzerinden almalarını sağlıyoruz.

SEO
SEO

Siz de web tasarım yaptırmak istiyorum diyenlerdenseniz bizimle bu bağlantıdan iletişime geçebilir, buradaki formu doldurarak fiyat teklifi alabilir, bizi Instagram’dan takip edebilirsiniz. Mutlu müşterilerimizi incelemek için bu bağlantıya tıklamanız yeterli!

Yorum Yazın

E-Posta Adresiniz görüntülenmeyecektir. Zorunlu alanlar *
Yan taraftaki HTML kodları kullanarak yorum yapabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>